4299 ден. за Детски велосипед


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 71 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4299 ден.
    • Попуст 2%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.03.2021  до  31.10.2022 

Добивате :

Шифра:
7888102 – портокалов
7888103 – виолетов
• Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој идеален велосипед.
• Наменето за дечиња на возраст од 4-8 години.
• Големина 16″.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена и 17 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 3 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 3 дена и 17 ч.