1799 ден .за Детски тротинет со седиште


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 30 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1899 ден.
    • Попуст 5%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.03.2021  до  31.05.2022 

Добивате : Шифра: 7888010 – плав 7888012 – зелен 7888013 – портокалов • Наменет за деца до 25 kg. кога се користи седиштето. • Наменет за деца до 50 kg кога се користи какотротинет без седиште. • Алуминиумска рачка за да го туркате детето која сеподесува на 3 висини:74,77,80 cm. • Го следи растот на детето. • Седиштето се поставува на 3 висини. • 3 висини на регулирање на рачките:65 ,70,75 cm. • Меки гумени рачки за удобно возење. • Силиконски тркала. • Предни тркала што светат. • Достапен во 4 бои: плав,розев,зелен и портокалов. • Димензии на производот:50x65x24 cm. Појаснување: • Производот е лесен за употреба Постапка за превзeмање на производот: • Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот) • За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Добивате :


Шифра:


7888010 – плав


7888012 – зелен


7888013 – портокалов


• Наменет за деца до 25 kg. кога се користи седиштето.


• Наменет за деца до 50 kg кога се користи какотротинет без седиште.


• Алуминиумска рачка за да го туркате детето која сеподесува на 3 висини:74,77,80 cm.


• Го следи растот на детето.


• Седиштето се поставува на 3 висини.


• 3 висини на регулирање на рачките:65 ,70,75 cm.


• Меки гумени рачки за удобно возење.


• Силиконски тркала.


• Предни тркала што светат.


• Достапен во 4 бои: плав,розев,зелен и портокалов.


• Димензии на производот:50x65x24 cm.


Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Клацкалка - модел PIXY
Kupinapopust.mk
Клацкалка - модел PIXY
Уште 2 дена и 22 ч.