1199 ден. за детски смарт GPS часовник

Купи за 1199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.08.2020  до  31.05.2021 

Добивате:
 Детски смарт GPS часовник
 SOS копче: Во случај на вонредна состојба, со притиснете го копчето SOS, се остварува повик на бројот со кој е поврзан
 Прецизно лоцирање: Дознајте ја локацијата на вашето дете.
 Remote Monitoring: Микрофон со голема чувствителност, звучен мониторинг во реално време.
 Разговор во две насоки: Корисниците можат да разговараат, исто така може да го контактирате со гласовна порака
 Flashlight: Супер силно светло, за зголемена безбедност во темни места
 GPS
 Разговор
 Следење
 Безбедна зона на движење
 Аларм
 Предупредување за празна батерија
 Далечинско исклучување
 SOS повик кон ваш телефонски број
 Можете да ја следите локацијата на детето и патот кој го изминал.
 Безбедна зона на движење: родителот може да прилагоди безбедносниот опсег во кој детето се движи, кога детето ќе ја напушти безбедносната зона, родителот ќе добие потсетник навреме
 Спецификации:
- Екран: 1,44 ”
- Материјал: ABS + PC
- Резолуција: 128 * 64
- Батерија: 400mAh
- Stand by: 2-3 дена
- Време на полнење: 2-3 ч
- Екран на допир
- Двонасочен разговор
- Именик
- Педометар
- СОС
- GPS + Позиционирање на базната станица
- Глас - домофон
- Аларм
- Измината патека
 Шифра на производот: 8224
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Мека музичка играчка Kikka Boo - Raffy - 15%
Kupinapopust.mk
Мека музичка играчка Kikka Boo - Raffy
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Вртечешка за креветче Kikka Boo - Raffy - 6%
Kupinapopust.mk
Вртечешка за креветче Kikka Boo - Raffy
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Мека играчка со вибрации Kikka Boo - Raff - 24%
Kupinapopust.mk
Мека играчка со вибрации Kikka Boo - Raff
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Нишалка со чадор Garden (10098) - 1%
Kupinapopust.mk
Нишалка со чадор Garden (10098)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Tons Garden Стол - боја кафена (10095) - 7%
Kupinapopust.mk
Tons Garden Стол - боја кафена (10095)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Странична тенда беж 1.6х3m (10075) - 4%
Kupinapopust.mk
Странична тенда беж 1.6х3m (10075)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Сет маса и столови TONS GARDEN (9551) - 2%
Kupinapopust.mk
Сет маса и столови TONS GARDEN (9551)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Црн стол Garden (9545) - 19%
Kupinapopust.mk
Црн стол Garden (9545)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Сет маса и столови TONS GARDEN (9550) - 2%
Kupinapopust.mk
Сет маса и столови TONS GARDEN (9550)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Маса округла пластична црна (9544) - 20%
Kupinapopust.mk
Маса округла пластична црна (9544)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Чадор за сонце 300cm беж Garden (9524) - 11%
Kupinapopust.mk
Чадор за сонце 300cm беж Garden (9524)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
7 ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.06 - 15.07.2021год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.06 - 15.07.2021год.
Уште 4 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Tons Garden Стол за плажа- боја црна (9531) - 13%
Kupinapopust.mk
Tons Garden Стол за плажа- боја црна (9531)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Чадор за сонце 300cm сив Garden (9525) - 11%
Kupinapopust.mk
Чадор за сонце 300cm сив Garden (9525)
Уште 4 дена и 4 ч.