67% попуст или 499 ден. за детокс третман за коса во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1500 ден.
    • Попуст 67%
    • Заштедуваш 1001 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.05.2019  до  30.11.2019 

Добивате:
 Пред шампон 
 Шампон
 Смирувачка маска Kaypro Purage
 Фенирање
Појаснување:
 Третманот е на база на црн јаглен, идеален за коса која често се мие и е изложена на атмосферски загадувања.
 Содржи есенцијални масла за дејство на прочистување, има одлична формула да го исчисти скалпот, и да ги исчисти сите отрови на косата создадени од чести фарбања, нијансирања и други хемиски препарати.
 Неговата текстура е со лесен крем богат со природни активни состојки со опојна арома, кој ја прави косата полна со живот
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 070/ 690 - 660
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул.Елисие Поповски бр.10, (Капиштец)
тел. 070/ 690 - 660
e-mail: 
katesmilevska@gmail.com
Раб. време:
пон - пет: 12:00 - 20:00
сабота: 12:00 - 20:00

 Потребна е претходна резервација на термин на тел. 070/ 690 660
Фризерско студио „Перфект“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена
 2 Купувачи
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена
 2 Купувачи
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена
 1 Купувач