Декорација со кактуси и сукуленти - Минијатурните градини претставуваат вистинско ремек дело


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Купи за 390 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 500 ден.
  • Попуст 22%
  • Заштедуваш 110 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  25.12.2018  до  31.07.2020 

 Кактус во саксија на кој што може да пишувате со креда или стаклен сад со кварцен песок во боја и Новогодишна декорација - 390 ден.
 Кактуси во бел или црвен керамички сад со декоративни бели камења - 700 ден.
 Кактуси во стаклен или дрвен сад - 900 ден.

Појаснување:
 Делуваат многу декоративно и се идеални за минималистички ентериери, каде доаѓа до израз нивната впечатливост.
 Поради неверојатната разновидност на големините и облиците, како и поради боите и градбите, кактусите и другите сукуленти нудат спектакуларна глетка.
 Нивните облици варираат од симетрични розети, до дебелите топчести кактуси и нажлебените столбови на некои богато разгранети пустински видови. 
 Нивната убавина доаѓа со разновидноста и лесниот начин на одгледување.

Постапка за превземање на производот:

 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата се доплаќа во зависност од тежината и габаритноста на производот. Можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

• Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

- Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

или 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

Доставата се доплаќа и тоа:
 За Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


kupinapopust.mk е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Топе Дизајн со ЕДБ MK4043009501660 и ул. Коце Металец 1г/Локал 6  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 4 дена и 10 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 4 дена и 10 ч.
 3 Купувачи
Апарат за крофни
Online Shopping Mk
Апарат за крофни
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 10 ч.
 27/30 Купувачи
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање - 56%
Online Shopping Mk
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање
Уште 4 дена и 10 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп
Online Shopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач