Часовник Rosane

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 899 ден.
  • Попуст 33%
  • Заштедуваш 300 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  31.08.2021  до  28.02.2023 

Добивате:

Часовник што може да го придружува дури и најгламурозниот изглед во празнични прилики!

Го одзема здивот со неговиот волшебен дизајн

Емитира магичен сјај

Тоа носи луксуз на вашиот зглоб

Rosane е шармантен рачен часовник дизајниран да изгледа како луксузна нараквица. Неговите сложени детали се споени со циркони кои прекрасно светкаат кога ја рефлектираат светлината.

ВРЕМЕ НА ПОСТАВУВАЊЕ

1. Извадете го заштитниот игла од круната

2. За да поставите време, извлечете ја круната од првобитната положба.

3. Поставете го точното време и турнете ја круната  во првобитната положба.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Материјал : Легура

Големина на куќиште: 26 мм х 31 мм

Батерија : SR626 (вклучено)

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:

Часовникот не е водоотпорен и затоа треба да се вади за време на туширање, пливање или

нуркање. Ракувајте внимателно со производот, во спротивно може да се скрши или да се оштети. Ако имате непријатност при користење на производот или ако имате алергија, осип или траги на кожата, не користете го. Ако иритацијата продолжи, консултирајте се со лекар. Секој пат кога ќе го земете од рака, чувајте го на суво и безбедно место подалеку од отворен пламен, извори на топлина, директна сончева светлина и подалеку од дофат на деца. Ова ќе спречи оштетување на часовникот и голтање на мали делови, што може да предизвика задушување.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА БАТЕРИИ ОД СИЛЕН ОКСИД

Не загревајте, расклопувајте и не фрлајте го на оган.

Не враќајте назад поставеноста на (+) и (-).

Не користете нови и користени батерии заедно. Не користете различни видови батерии заедно.

Не користете ги или оставајте ги батериите на директна сончева светлина или во области со висока температура.

Држете ги батериите подалеку од директна сончева светлина, висока температура и влажност.

Чувајте ги батериите подалеку од дофат на деца.

Избегнувајте контакт на батеријата со вода.

Внимавајте да ставите батерии без да имате контакт со (+) и (-) со метални делови од опремата.

Во случај на отстранување, изолирајте помеѓу (+) и (-) батерија со изолационен материјал


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е друштво за производство, трговија и услуги Студио Верде ДООЕЛ увоз-извоз ШТИП на ул. Вера Циривири 6/6 со ЕДБ МК4029012512395Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 22 ч.
 3 Купувачи
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 22 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 22 ч.
 2 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 1 ден и 22 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 1 ден и 22 ч.
 5 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Мини машина за шиење - 30%
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач