34% попуст или 66.500 ден. за апарат за магнетна терапија од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 1127 "kupinapopust" поени.

Купи за 66500 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 100000 ден.
    • Попуст 34%
    • Заштедуваш 33500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  05.03.2020  до  31.03.2021 
 Добивате:
 Апарат за магнетна терапија
• Технички карактеристики:
- Назив: MagTreat LGT-2600A
- Големина (W*L*H): 320*300*237
- Тежина: 7.0 кг
- Влезен напон: /
- Потрошувачка на енергија: 100VA
- Канали: 1
- Тајмер: 0-99 мин
- Прилагодување на температура: 4 чекори (40 °C, 46 °C, 52 °C, 58 °C)
- Терапевтско перниче: 1

Појаснување:
 MagTreat LGT-2600A е индициран за рехабилитација и функционално обновување на следните патологии:
- намалување на болката
- модринки
- изместувања
- невралгии
- периартритис
- бенигни лезии
- вкочанетост во мускулите
• MagTreat LGT-2600A поседува високи перформанси со загревачка и вибрациона функција. Лесен и едноставен за употреба има можност за прилагодување на времето за терапија, температурата и начинот на работа.Со неговото професионално, терапевтско перниче перниче може да се третира широк дел на телото. Овој уред е способен да генерира константно, ритмичко, наизменично, импулсно магнетно поле кое ефикасно го менува електричниот потенцијал на нашите нерви и клетки, обезбедувајќи незаменливи ефекти за ослободување од болка и забрзување на заздравување на повредените ткива.
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата се доплаќа во зависност од тежината и габаритноста на производот. Можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

• Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

- Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

или 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

Доставата се доплаќа и тоа:
 За Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Производите на Super Ortho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA


Kupinapopust.mk
 е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Super Ortho , ул. Јадранска Магистрала бр.71Б Скопје, ДБ: 4057013520433 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 6 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 6 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 6 дена и 13 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 6 дена и 13 ч.