8 дена / 7 ноќи во Неа Врасна - Грција (22.05 - 29.05.2022 год.) за 4898 ден. по лице за пакет аранжман од 8 дена во одлично опремената „Vila Gerakina“ + организиран превоз

Со купување на овој ваучер добивате 41 "kupinapopust" поени.

Купи за 4898 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 5518 ден.
    • Попуст 11%
    • Заштедуваш 620 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.05.2022  до  31.07.2022 

Добивате:
 8 дена / 7 ноќевања за едно лице
 Сместување во двокреветни, трокреветни или четворокреветни студија.
 Организиран автобуски превоз Скопје - Неа Врасна и обратно
 Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни студија.
 Сопствена комплетно опремена кујна и купатило.
 Користењето на климата не се доплаќа.
 Одлична можност за опуштен одмор и уживање на прекрасните песочни плажи во Неа Врасна.

Појаснување:
 Ваучерот е наменет за период од 22.05 - 29.05.2022 год.
 Понудата е за 8 дена / 7 ноќевања за 1 лице со вклучен автобуски превоз, трето и четврто лице плаќаат само превоз.
 Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот по локално време.
 Хигиената за време на престојот си ја одржувате сами.
 Автобусот ги остава / зема патниците на околу 20м од вилата.
 Vila Gerakina се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни и петтокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.
Процедура за превземање на ваучерот:
  Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдиме дека има слободни место, го купувате ваучерот и повторно пишете ни на е-маил - admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.  

Патувањето го организира Т.А. „Весна Турс“.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 9 ч.