7 ноќевања за наем на двокреветно, трокреветно, четворокреветно студио или апартман за 6 лица во Вила „Билеро“ - Ксамил, Албанија со цени почнувајќи од 6510 ден. (105 евра) - месец Јуни 2022 год.

Со купување на овој ваучер добивате 55 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.06.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• 7 ноќевања 
• Сместување во:
- двокреветно студио
- трокреветно студио
- четворокреветно студио
- апартман за 6 лица
Појаснување:
• Термини и цени за наем на двокреветно и трокреветно студио:
- 04.06 - 11.06.2022 год. - 6510 ден. (105 евра)
- 11.06 - 18.06.2022 год. - 10.850 ден. (175 евра)
- 18.06 - 25.06.2022 год. - 13.950 ден. (225 евра)
- 25.06 - 02.07.2022 год. - 15.190 ден. (245 евра)
• Термини и цени за наем на четворокреветно студио:
- 04.06 - 11.06.2022 год. - 8680ден. (140 евра)
- 11.06 - 18.06.2022 год. - 15.190 ден. (245 евра)
- 18.06 - 25.06.2022 год. - 17.360 ден. (280 евра)
- 25.06 - 02.07.2022 год. - 17.360 ден. (280 евра)
• Термини и цени за наем на апартман за 6 лица:
- 04.06 - 11.06.2022 год. - 8680ден. (140 евра)

- 11.06 - 18.06.2022 год. - 15.190 ден. (245 евра)
- 18.06 - 25.06.2022 год. - 17.360 ден. (280 евра)
- 25.06 - 02.07.2022 год. - 19.530 ден. (315 евра)
• Вила „Билеро“ - се наоѓа на 80м од плажата Бела Виста. Студијата и апартманите се опремени со кујна (опремена со садови за готвење), ТВ, клима (вклучена во цената) и тоалет.

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk или контактирајте не на 078 439 829 за да проверите дали има слободни места за посакуваниот термин. 
- Откако ќе Ви потврдиме дека има слободни место, ви праќаме линк за купување на ваучерот. По купувањето ни испраќате на нашиот е-маил - admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 7 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 7 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 3 дена и 7 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 7 ч.