7 ноќевања за наем на двокреветно, трокреветно, четворокреветно студио или апартман за 6 лица во Вила „Билеро“ - Ксамил, Албанија со цени почнувајќи од 16.430 ден. (265 евра) - месец Јули 2022 год.

Со купување на овој ваучер добивате 139 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.07.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• 7 ноќевања 
• Сместување во:
- двокреветно студио
- трокреветно студио
- четворокреветно студио
- апартман за 6 лица
Појаснување:
• Термини и цени за наем на двокреветно и трокреветно студио:
- 02.07 - 09.07.2022 год. - 16.430 ден. (265 евра)
- 09.07 - 16.07.2022 год. - 18.290 ден. (295 евра)
- 16.07 - 23.07.2022 год. - 19.530 ден. (315 евра)
- 23.07 - 30.07.2022 год. - 19.530 ден. (315 евра)
- 30.07 - 06.08.2022 год. - 19.530 ден. (315 евра)
• Термини и цени за наем на четворокреветно студио:
- 02.07 - 09.07.2022 год. - 19.530 ден. (315 евра)
- 09.07 - 16.07.2022 год. - 21.700 ден. (350 евра)
- 16.07 - 23.07.2022 год. - 21.700 ден. (350 евра)
- 23.07 - 30.07.2022 год. - 21.700 ден. (350 евра)
- 30.07 - 06.08.2022 год. - 21.700 ден. (350 евра)
• Термини и цени за наем на апартман за 6 лица:
- 02.07 - 09.07.2022 год. - 20.770 ден. (335 евра)
- 09.07 - 16.07.2022 год. - 21.700 ден. (350 евра)
- 16.07 - 23.07.2022 год. - 22.940 ден. (370 евра)
- 23.07 - 30.07.2022 год. - 22.940 ден. (370 евра)
- 30.07 - 06.08.2022 год. - 22.940 ден. (370 евра)
• Вила „Билеро“ - се наоѓа на 80м од плажата Бела Виста. Студијата и апартманите се опремени со кујна (опремена со садови за готвење), ТВ, клима (вклучена во цената) и тоалет.

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk или контактирајте не на 078 439 829 за да проверите дали има слободни места за посакуваниот термин. 
- Откако ќе Ви потврдиме дека има слободни место, ви праќаме линк за купување на ваучерот. По купувањето ни испраќате на нашиот е-маил - admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 16 ч.