7 ноќевања со појадок и вечера во Хотел „Луми“ - Голем, Албанија + автобуски превоз со цени почнувајќи од 13.330 ден. (215 евра) по лице - месец Јули и Август 2022 год.


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 112 "kupinapopust" поени.

Купи за 13330 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.06.2022  до  31.08.2022 

• 7 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + автобуски превоз - 14.570 ден. (235 евра)
• 7 ноќевања за 1 лице во трокреветна соба со појадок и вечера + автобуски превоз - 13.330 ден. (215 евра)
• 7 ноќевања за 1 лице во четворокреветна соба со појадок и вечера + автобуски превоз - 13.330 ден. (215 евра)

Појаснување:
• Цените се по лице во текот на целиот месец Јули и Август 2022 год.
• Термини: 
- 27.06 - 04.07.2022 год.
- 04.07 - 11.07.2022 год.
- 11.07 - 18.07.2022 год.
- 18.07 - 25.07.2022 год.
- 25.07 - 01.08.2022 год.
- 01.08 - 08.08.2022 год.
- 08.08 - 15.08.2022 год.
- 15.08 - 22.08.2022 год.
- 22.08 - 29.08.2022 год.
• Поаѓање од Скопје, Тетово, Гостивра, Кичево и Струга
• Доплати:
- За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно
- За прво дете од 3 - 12 год. потребно е да доплатите 70% од вкупната сума на еден возрасен
- За второ дете од 3 - 12 год. потребно е да доплатите 50% од вкупната сума на еден возрасен
- Патничко осигурување (не е задолжително)
- Станична услуга - Скопје 50 ден.
- За сопствен превоз цената се намалува за 15 евра
Хотел „Луми“ се наоѓа во Голем на 6км од Драч и на 50м од плажа во мирна населба, наменет за мирен и релаксирачки одмор. Располага со 1/2,1/3,1/4 соби и 2+2 апартмани. Собите и апартманите се опремени со ТВ, тоалет, фрижидер и WiFi. Исхраната е во ресторанот на база на самопослужување (појадок и вечера)
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk или контактирајте не на 078 439 829 за да проверите дали има слободни места за посакуваниот термин. 
- Откако ќе Ви потврдиме дека има слободни место, ви праќаме линк за купување на ваучерот. По купувањето ни испраќате на нашиот е-маил - admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 17 ч.