549 ден. за Спортска потпора за колена Neeby


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Купи за 549 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.08.2021  до  31.05.2022 

Добивате:
 Спортска потпора за колена Neeby величини : M/ L
Опис / спецификации:

Ефикасната и ергономска заштита на коленото го олеснува движењето, спортот и рекреацијата.
Го штити и поддржува коленото
Тенок, еластичен и прилагодлив
Без ограничување на движењето

Neeby е еластична лента за компресија за коленото. Има заштитна подлога на предната страна што дава заштита при физички активности.МАТЕРИЈАЛИ : 70% најлон, 20% спандекс, 10% гума
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
1. Лизгајте ја лентата на ногата.
2. Ставете го над коленото.
3. Осигурете се дека заштитната подлога е на предната страна на коленото.
ЗАБЕЛЕШКА : Може да се носи под или над облеката. Користете го само за колената. Не е наменет за употреба преку ноќ и треба да се вади кога спиете. Измијте го рачно бидејќи не е погоден за миење во машината, пеглање или белење.

Користете го производот внимателно за да избегнете оштетување. Користете го производот само според намената. Измијте го пред првата употреба. Ако се појави црвенило, осип или каква било друга иритација, не продолжувајте со употребата. Побарајте медицинска помош ако иритацијата продолжи. Кога не се користи, производот треба да се чува на суво и безбедно место, далеку од директна топлина, отворен пламен и подалеку од дофат на деца. Тоа ќе спречи оштетување, повреда или задушување.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Клацкалка - модел PIXY
Kupinapopust.mk
Клацкалка - модел PIXY
Уште 2 дена и 23 ч.