3999 ден. Iskra Сет рачен алат ERO HTWR-65

Со купување на овој ваучер добивате 59 "kupinapopust" поени.

Купи за 3999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4399 ден.
    • Попуст 9%
    • Заштедуваш 400 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.08.2021  до  30.06.2022 

Сетот се состои од:

-1/4” Наставки (12 парчиња): 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm;

-3/8″” Наставки (11 парчиња): 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm; -Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm, 9,5 mm; -3/8″” Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm in 21 mm;

-3/8″” Продолжеток на клуч: (2 парчиња) 75 mm in 150 mm;

-1/4” Продолжеток на клуч: 75 mm;

-Приклучок за клуч: (2 парчиња) 6,35 mm in 9,5 mm;

-Вилечести клуч: (5 парчиња): 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17 mm; -25mm наставки: (20 парчиња);

-Рамен наставак (SL): 3, 4, 5, 6, 6;

-Кружни наставак(PH): 0, 1, 2, 2, 3; -Inbus наставак(H): 3, 4, 5, 6;

-Torx наставак(T): 10, 15, 20, 25, 30, 40;

-Штрафцигер: (2 парч) (-) (+) 6×100 mm;

-1/4” Редуциран наставак: 1 пар;

-Плочеста клешта 150 mm;

-Папагалка клешта: 250 mm;

-Диагонална клешта: 150 mm;

-Клешти за кратење: 170 mm;

-Магнетна рачка: 1 kos;

Димензија на кутија (v mm): 315 (V) x 395 (Š) x 350 (G), Тежина: 18,0 kg

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 11 ч.