30% попуст или 350 ден. за Третман Масажа на лице во "STUDIO ROYAL"

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 350 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 500 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 150 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.06.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Масажа на лице .
 Комплетна нега на Вашето лице и свеж изглед.
Појаснување:
• Контакт телефон 071 364 121
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот.
• Задолжително е да го почитувате закажаниот термин во спротивно ваучерот пропаѓа и парите нема да ви се рефундираат.

-Булевар Партизански Одреди 62 2/35

-1000 Скопје 

-тел:+38971364121

-e-mail: studio.royal.skopje@gmail.com

- @_studio.royal.nails.skopje_.

- @_studio.royal.tretmani.masazi_

- www.facebook.com/Royal.lashes123

• Потребна е претходна резервација на 071 364 121

Салон за убавина „STUDIO ROYAL “- Лептокарија, Скопје 

STUDIO ROYAL-  може да се пофали со квалитетно и професионално подготвен тим за работа, каде што вработените своето долгогодишно искуство им го пренесуваат на своите клиенти преку разни техники и услуги . Доказ за нивната врвна професионалност се и нивните редовни клиенти кои долги години се сведоци на нивниотот пат кон успехот.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 25 мин.