190 ден. за 30 мин. парцијална масажа на грб и врат во козметичкото студио „Виенска убавина“

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.02.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
 Парцијална масажа на грб и врат
 Времетраење: 30 мин.
• Парцијалната масажа се работи со примена на масла кои во себе содржат термоактивни компоненти се со цел опуштање на нервниот и мускулен систем на вратот и грбот
 Комплетна релаксација и опуштање
Појаснување:
 Задолжителна е претодхна резервација на термин на тел. 070/ 900 419
 Понудата е валидна САМО за жени!
 За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.


Бул. Народен бр. 3/3
Нас. Капиштец
Покажи ми го патот
тел. 070/ 900 419
e-mail
vienskaubavina@yahoo.com
Раб. време
пон - пет - 09:00 - 21:00
сабота - 09:00 - 17:00
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел. 070/ 900 419

Козметичко студио „Виенска убавина“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за маникир Kikka Boo - 10%
Kupinapopust.mk
Сет за маникир Kikka Boo
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo - 22%
Kupinapopust.mk
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Кит - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Кит
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Unicorn - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Unicorn
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur
Уште 5 дена и 18 ч.
 
 Тропка клучеви Kikka Boo - 29%
Kupinapopust.mk
 Тропка клучеви Kikka Boo
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Тропка бонбон Kikka Boo - 40%
Kupinapopust.mk
Тропка бонбон Kikka Boo
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Термометар Kikka Boo - Penguin - 24%
Kupinapopust.mk
Термометар Kikka Boo - Penguin
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Нокшир Kikka Boo ХИПО - 0%
Kupinapopust.mk
Нокшир Kikka Boo ХИПО
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Bluetooth Tracker “iTag” - 25%
OnlineShopping Mk
Bluetooth Tracker “iTag”
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Маица за слабеење Hot Shaper - 17%
OnlineShopping Mk
Маица за слабеење Hot Shaper
Уште 5 дена и 18 ч.
 
 Појас за слабеење - 20%
OnlineShopping Mk
 Појас за слабеење
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Универзален клуч 48 во 1 - 13%
OnlineShopping Mk
Универзален клуч 48 во 1
Уште 5 дена и 18 ч.