2600 ден. за организиран автобуски превоз во два правци за Бургас, Сончев брег, Несебар или Поморие, термин по избор

Со купување на овој ваучер добивате 26 "kupinapopust" поени.

Купи за 2600 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.06.2021  до  31.10.2021 
ДОБИВАТЕ
Автобуски превоз во два правци за:
Бургас, Поморие, Несебар или Сончев Брег во термин по избор 
Датуми на поаѓање од: Скопје, Куманово и Крива Паланка
Јуни - 11/ 18/ 25.06.2021 
Јули - 02/ 09/ 13/ 16/ 20/ 23/ 27/ 30.07.2021
Август - 03/ 06/ 10/ 13/ 17/ 20/  24/ 27.08.2021 

Датуми за враќање од Сончев Брег:
Јуни 12 /19/ и 26.06.2021 
Јули 03/ 10/ 14/ 17/ 21/  24/  28/ и 31.07.2021 
Август 04/ 07/ 11/ 14/ 18/ 21/ и 28.08.2021 

УСЛОВИ
Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани
Ваучерот може да се искористи од 11.06.2021 до 28.08.2021
Важат општите услови на СКТМ И Т.А Купи на попуст 

За влез во Р. Бугарија е потребно:
Потврда за вакцинација (минимум 14 дена по примена втора доза на вакцина)
Антиген тест не постар од 48 часа
Негативен PCR тест (не постар од 72 часа)
Потврда за прележана Ковид инфекција (позитивен PCR резултат) не постар од 6 месеци
Деца до 4,99 години е дозволен влез без никакви услови и ограничувања 

ОПИС
Време на поаѓање и враќање:
Поаѓање од Скопје од:
-Дрводекор во 21 часот,
-Куманово 21:30,
-Крива Паланка 22:00
Враќање од Сончев Брег во 13 часот по македонско време, Несебар 14:00, Поморие 14:30, Бургас 15:00

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете на емаил -  admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.
Патувањето го организира ТА "Бисер Пром" 
Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 20%
Kupinapopust.mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 2 дена и 21 ч.
 3 Купувачи
Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FORCE црн со бело - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE црн со бело
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FLEX - 14%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Канцелариски стол UNI - 31%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол UNI
Уште 2 дена и 21 ч.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач
IKEA Tertial работна ламба бела - 9%
Ikea
IKEA Tertial работна ламба бела
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 2 дена и 21 ч.