2399 ден. за ISKRA Сет рачни алати во куфер ERO 60

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 2399 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2699 ден.
    • Попуст 11%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.08.2021  до  30.04.2024 

* Прилагодлив клуч: 200 mm (8 “)

* Универзален нож: 18 mm

* Дијагонала клешти: 150 mm (8 “)

* Комбинирани клешти: 150 mm (8 “)

* Трака: 3 m x 16 mm

* Имбус клуч 1.5 – 10 мм

* Клуч за стегнување: 6,35 mm (1/4 “)

* Приклучоци: 1/4 “x 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm

* Чекан: 227g (8 унци)

* 25 mm наставки: (32 парчиња)

* слот наставки (SL): 3, 4, 5, 5, 6, 6, 7

* крст наставки(PH): 0, 1, 2, 2, 3

* крст наставки со звезди(PZ): 0, 1, 2, 2, 3

* Имбус наставак (H): 1,5, 2, 3, 4, 5, 6

* Квадратен наставак (S): 1, 2, 3

* Torx наставки (Т): 10, 15, 20, 25, 27, 30

* Ниво: 220 mm (9 “)

* Магнетна рачка: 6,35 mm (1/4 “)

* Магнетен продолжен подесувач: 50 mm

* Пакување: кутија

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицински третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 1 ден и 17 ч.
 1 Купувач
Дермаролер третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дермаролер третман на лице
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска  - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска 
Уште 1 ден и 15 ч.
 2 Купувачи
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во 'Skin Solution' - 73%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на ...
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Колаген активатор третман на лице - 75%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 1 ден и 15 ч.
 4 Купувачи
Курс за Weight loss program specialist 
ИНСТИТУТ РС
Курс за Weight loss program specialist 
Уште 1 ден и 17 ч.
 1 Купувач
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера о...
Уште 1 ден и 17 ч.
 1 Купувач
Масажа на лице + серум  - 25%
Ina Beauty
Масажа на лице + серум 
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Спермограм - анализа на семена течност - 17%
ПЗУ „Индус Медика“
Спермограм - анализа на семена течност
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда - 33%
ПЗУ „Индус Медика“
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда
Уште 1 ден и 17 ч.
 
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт. - 15%
Поликлиника „Интермед Арт“, ТЦ Антико
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернис...
Уште 1 ден и 17 ч.