1499 ден. за ISKRA Сет алати од 94 дела ERO HTWR-94

Со купување на овој ваучер добивате 26 "kupinapopust" поени.

Купи за 1499 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1699 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 200 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.08.2021  до  28.02.2023 
* 25 mm битови: (50 парчиња)
* Слот битови (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5, 7
* крст битови (PH): (8 парчиња) 0, 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
* Двојна (H): (10 парчиња) 1,5, 2, 2,5, 3, 3.5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6
* Торкс (Т): (10 парчиња) 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 35, 40
* Pozidriv (PZ): (7 парчиња) 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
* плоштад (S): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
* 50 mm битови: (16 парчиња)
* Слот битови (SL): (4pcs) 3, 4, 5, 6
* крст бита (PH): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
* Продолжни (PZ): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
* Торкс (Т): (4 парчиња) 10, 15, 20, 25
* додатоци Precission: (8 парчиња)
* Приклучок Крос-сечилото: (4 парчиња) PH0000, PH000, PH00, PH0
* Приклучок Рамен од: (4 парчиња) 1,2, 2, 2,5, 3
* 1/2 “Sockets: (10 парчиња) 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
* Меѓу-сечилото штрафцигери: (3 парчиња) 1×75, 2×100, 3×150
* рамен сечилото штрафцигери: (3 парчиња) 5×75, 6×100, 8×150
* Магнетна мала рачка: 1 парче
* Precission шрафцигер рачка: 1 парче
* 1/2 “Продолжување бар: 1 парче
* Грло адаптер: 1 парче
* Пакување: случај Надворешна кутија пакување
* Рамка димензии (во мм): 470 (H) x 500 (Ш) x 325 (д)
Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 23 ч.
 3 Купувачи
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 23 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 23 ч.
 2 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 1 ден и 23 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 5 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Мини машина за шиење - 30%
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач