10 мадеро третмани по цена од 2500 денари во ,,LUVSTUDIO


Со купување на овој ваучер добивате 71 "kupinapopust" поени.

Купи за 2500 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 4000 ден.
  • Попуст 38%
  • Заштедуваш 1500 ден.
 • Преостанато време
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  29.10.2021  до  30.06.2022 

Добивате: 10 мадеро третмани по цена од 2500 денари во ,,LUVSTUDIO

 • Мадеротерапијата (терапија со дрвени инструменти) е терапија со потекло од Колумбија и базирана на употреба на анатомски дизајнирани алатки од дрво, кои ја прават терапијата 100% природна без алергиски реакции на кожата. Оваа терапија е алтернатива на редовната масажа за клиенти со непропорционални, масни наслаги и целулит.
 • Предноста на користењето на специјално дизајнирани дрвени инструменти е да се овозможи интензивен притисок врз фиброзниот целулит и отстранување на масните наслаги заедно со другите токсини.
 • Придобивки: Го разградува и го елиминира целулитот, го забрзува метаболизмот, ги елиминира токсините, ги согорува маснотиите и го затегнува телото, го зајакнува имунолошкиот систем.


Појаснување:

 Купонот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 077 950 282

 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
• При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате     ваучерот испечатен.
ул. Мишко Михајловски 17, Кисела вода.

zarevskamagi@gmail.com

077 950 282Појаснување:
 Купонот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 077 950 282
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
• При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.

Живееме во брз свет кој ни остава малку простор за да се препуштиме на самите себе. Секој од нас заслужува момент за себе, еден од докажаните начини како да си одвоите убав момент лично за себе е преку нашите масажи. Која е придобивката од масажите се прашувате?  Придобивките се многубројни, како некои би ги наброиле: Намалување на стресот и зголемување на релаксацијата. Намалување на болката и мускулната болка и напнатост. Подобрување на циркулацијата, енергијата и будноста. Намалување на  крвниот притисок. Нудиме и антицелулитни масажи, мадеро како и други услуги: топла и ладна депилација, педикир. Секој човек заслужува да се чувствува удобно во својата кожа, ние сме тука да Ви направиме да се чувствувате пријатно и релаксирано од Понеделник до Сабота од 11:00 - 19:00ч. Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 11 ч.