До 49% попуст за 1 ноќевање за 1 лице со појадок или појадок и вечера во двокреветна стандардна или делукс соба + СПА  во период од 02.01 - 31.01.2022 год. во Хотел „Family Elitsa“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 19 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2550 ден.
    • Попуст 49%
    • Заштедуваш 1248 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.01.2022  до  31.01.2022 

• 1 ноќевање за 1 лице со појадок во двокреветна стандардна соба + СПА - 1302 ден. (21 евро)
• 1 ноќевање за 1 лице со појадок во делукс соба + СПА - 1426 ден. (23 евра)
• 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во двокреветна стандардна соба + СПА - 1612 ден. (26 евра)
• 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во делукс соба + СПА - 1736 ден. (28 евра)

Појаснување:
• Понудата е валидна за период 02.01-31.01.2022 год.
Доплати:
• За деца не е потребно да се купи купон.
За деца до 6 год е сместувањето е БЕСПЛАТНО
• За дете од 6 - 11.99 год. за дополнителен кревет се доплаќа 50% од соодветната цена на избраната опција
• За трет возрасен или деца над 12 години и.се доплаќа 70% од соодветната цена на избраната опција
• Дополнително сместување е достапно само во Delux собите
 Сите доплати се вршат директно на рецепција во хотелот.

Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 888 009 090 или на e-mail: office@hotel-elitsa.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. "Гоце Делчев" 12
Покажи ми го патот

 тел. +359 888 009 090


 e-mail:
office@hotel-elitsa.com

 www.hotel-elitsa.com

Потребна е претходна резервација на e-mail: office@hotel-elitsa.com или на +359 888 009 090Хотел „Family Elitsa“ - Банско
Хотелот „Елица***“ е целогодишен семеен хотел лоциран во југозападниот ден на Бугарија во подножјето на најубавата Пирин планина и е еден од најпознатите зимски одморалишта во Банско. Изграден е во традиционален стил со камен и дрво кои нудат современа удобност. Погледот од собите во хотелот е кон три планини - Пирин, Рила и Родопите. Хотелот Ви нуди квалитетна услуга и комфот како и сеопфатна организација при спроведување на различен вид настани. Ова е местото што ќе Ви даде целосно нови и непознати искуства.

Сигурни сме дека ќе уживате во прекрасната храна која може да Ви ја понуди хотел „Елица“.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 11 ч.