Ninabox® накит со Swarovski елементи, oрганска козметика, апарат против брчки, сет за чистење на лице и кожа, масажер за зголемување на гради, греач за вулкански камења, уред за професионална нега на нокти, Black Mask за отстранување на црнките од кожата, 30% попуст во парфимерија „Loris“ и уште многу други женски аксесоари со цени почнувајќи од само 29 ден.

Ninabox® „Crusander-violet“ ланче (со Swarovski елементи) - 50%
NINA BOX® - City Mall, Карпош 3
Ninabox® „Crusander-violet“ ланче (со Swarovski елементи)
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Ninabox® „Double Purple look” ланче (со Swarovski елементи) - 50%
NINA BOX® - City Mall, Карпош 3
Ninabox® „Double Purple look” ланче (со Swarovski елементи)
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Ninabox® „Lucky key - blue crystal” ланчe (со Swarovski елементи) - 50%
NINA BOX® - City Mall, Карпош 3
Ninabox® „Lucky key - blue crystal” ланчe (со Swarovski елементи)
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Ninabox® „Ocean blue crystal” ланче (со Swarovski елементи) - 50%
NINA BOX® - City Mall, Карпош 3
Ninabox® „Ocean blue crystal” ланче (со Swarovski елементи)
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Ninabox® „Owl“ ланче (со Swarovski елементи) - 50%
NINA BOX® - City Mall, Карпош 3
Ninabox® „Owl“ ланче (со Swarovski елементи)
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Четка за исправување на коса Straight Artifact 
Производи за слабеење - Медобил
Четка за исправување на коса Straight Artifact 
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Женски рачен часовник Geneve со боја по избор - 88%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски рачен часовник Geneve со боја по избор
Уште 10 ч. 42 мин.
 6 Купувачи
ЛЕД светлосно огледало за шминкање  - 63%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ЛЕД светлосно огледало за шминкање 
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Solingen - 79%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ножички за нокти и безбедно отстранување на заноктици - марка Sol...
Уште 10 ч. 42 мин.
 2 Купувачи
Aпарат против брчки - 45%
„Super Ortho“ - Нас. Влае
Aпарат против брчки
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Сет за чистење на лице и кожа - 37%
„Super Ortho“ - Нас. Влае
Сет за чистење на лице и кожа
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Mасажер за зголемување на гради - 40%
„Super Ortho“ - Нас. Влае
Mасажер за зголемување на гради
Уште 10 ч. 42 мин.
 1 Купувач
Греач за вулкански камења - 36%
„Super Ortho“ - Нас. Влае
Греач за вулкански камења
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Aпарат за ладни и топли третмани на лице - 35%
„Super Ortho“ - Нас. Влае
Aпарат за ладни и топли третмани на лице
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Aпарат за коса и лице со пареа - 36%
„Super Ortho“ - Нас. Влае
Aпарат за коса и лице со пареа
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Ултразвук и ЛЕД нега за лице - 40%
„Super Ortho“ - Нас. Влае
Ултразвук и ЛЕД нега за лице
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоба и Алое вера - 30%
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
Дневна крема за масна кожа збогатена со витамин Е, масло од јојоб...
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Kрема против стареење и брчки со ретинол и природна хранлива формула  - 20%
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
Kрема против стареење и брчки со ретинол и природна хранлива форм...
Уште 10 ч. 42 мин.
 
Дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јојоба, витамин Е, quillaja saponaria extract и Алое вера - 30%
Природна козметика „Sixth Sense“ - Нас. Карпош
Дневна крема за комбинирана кожа збогатена со масло од невен, јој...
Уште 10 ч. 42 мин.
 1 Купувач