Нова Година во Благоевград! 2, 3 или 4 ноќевања за 1 лице со појадок во двокреветна стандардна или делукс соба + празнична гала вечера и новогодишна програма + СПА услуги со природна минерална вода - 28.12 - 02.01.2019  или 2 или 3 ноќевања за 1 лице во двокреветна стандардна или делукс соба со појадок во период по избор до 02.01.2019 год.  во Хотел „Monte Cristo 4*“ - SPA & Conference, Благоевград со цени почнувајќи од 49 евра