Нова Година во прекрасното БанскоНоќевање за 1 лице со појадок или појадок и вечера во двокреветна соба, студио, мезонет или апартман + СПА во период од 24.12 - 31.03.2019 год. во Хотел „Hermes 3*“ - Банско со цени почнувајќи од 15 евра