Хотели со цени почнувајќи од само 744 ден. (12 евра) по лице за сместување со појадок, појадок и вечера или All Inclusive! Одберете ја Вашата понуда и препуштете се во убавините, чистиот планински воздух и минералната вода кои Ви ги нуди Банско

Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате % попуст за 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот во период од 01.09 - 30.09.2018 год.  - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 1 ден и 10 ч.
 
6 + 1 All inclusive light ноќевања + СПА - 40%
Хотел „3 Планини“ Разлог
6 + 1 All inclusive light ноќевања + СПА
Уште 1 ден и 10 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање, All Inclusive + СПА центар, сместување по избор - 24%
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Ноќевање, All Inclusive + СПА центар, сместување по избор
Уште 2 дена и 2 ч.
 
Ноќевање, полупансион + СПА центар, сместување по избор - 22%
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Ноќевање, полупансион + СПА центар, сместување по избор
Уште 2 дена и 2 ч.
 
Ноќевање, полупансион + надворешни базен и џакузи со минерална вода + СПА во денови по избор - 32%
Хотел „SPA VITA SPRINGS“, c. Бања - Банско
Ноќевање, полупансион + надворешни базен и џакузи со минерална во...
Уште 2 дена и 2 ч.
 8 Купувачи
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА / Термин (16.05 - 30.09.2018 год.) - 14%
Хотел „Olymp“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база HB + СПА / Термин (16.05 - 30.09.201...
Уште 1 ден и 10 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање по Ваш избор + СПА / Термин (15.06 - 31.10.2018 год.) - 50%
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Ноќевање по Ваш избор + СПА / Термин (15.06 - 31.10.2018 год.)
Уште 2 дена и 2 ч.
 
Лето во Банско! Ноќевање, полупансион + СПА содржини со минерална вода!  - 27%
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Лето во Банско! Ноќевање, полупансион + СПА содржини со минерална...
Уште 2 дена и 2 ч.