Дали сте за масажа!? Mедицинка, спортска, релакс, чоколадна, антицелулитна, со две масерки, тандем, хавајска, масажа со вулкански камења, рефлекс масажи на стапала, масажи за трудници ... Цени почнувајќи од 120 ден. Изборот е ваш, уживањето е загарантирано!

Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 40 мин.  - 61%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во вре...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Освежителна масажа на цело тело со путер од портокал и цитрус - 61%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
Освежителна масажа на цело тело со путер од портокал и цитрус
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач
40 мин. релакс масажа на цело тело со етерични масла - 68%
Студио „АЛТЕРНАТИВА“ - нас. Влае
40 мин. релакс масажа на цело тело со етерични масла
Уште 2 дена и 21 ч.
 48 Купувачи
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација - 72%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизација  - 70%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизац...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и масажа - 61%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и м...
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Со купон од 250 ден. и доплата во салонот од 1250 ден. добивате 5 третмани мадеротерапија - 63%
Салон за убавина „Princess LBK Academy by Lena“ - Нас. Дебар...
Со купон од 250 ден. и доплата во салонот од 1250 ден. добивате 5...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Спортска масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Спортска масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Египетска масажа со етерично масло на цело тело, во времетраење од 40 мин.  - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Египетска масажа со етерично масло на цело тело, во времетраење о...
Уште 2 дена и 21 ч.
 2 Купувачи
Педикир (пилинг на стапала, масажа на стапала, отстранување на кутикули, oбликување и полирање на нокти + лак по избор) - 30%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Педикир (пилинг на стапала, масажа на стапала, отстранување на ку...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Масажа на стапала во времетраење од 20 мин.  - 40%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Масажа на стапала во времетраење од 20 мин. 
Уште 2 дена и 21 ч.
 1/5 Купувач
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 60 мин. - 47%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 60 мин.
Уште 2 дена и 21 ч.
 8/10 Купувачи
Антицелулитна масажа + 1 стимулација - 40%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Антицелулитна масажа + 1 стимулација
Уште 2 дена и 21 ч.
 3/5 Купувачи
Антицелулитна мадеро масажа во времетраење од 60 мин.  - 51%
Салон за убавина “Тим Бјути“- нас.Ново Лисиче
Антицелулитна мадеро масажа во времетраење од 60 мин. 
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
 10 антицелулитни масажи - 64%
Салон за убавина “Тим Бјути“- нас.Ново Лисиче
 10 антицелулитни масажи
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач
ТАНДЕМ релакс масажа на грб со вулкански камења + ароматични масла по избор - 50%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
ТАНДЕМ релакс масажа на грб со вулкански камења + ароматични масл...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Ароматерапија - освежителен третман на лице + масажа на лице - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Ароматерапија - освежителен третман на лице + масажа на лице
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Aнтистрес релакс масажа + пилинг на цело тело - 51%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Aнтистрес релакс масажа + пилинг на цело тело
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Mасажа на лице со хидратантна крема во времетраење од 45 мин. - 51%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Mасажа на лице со хидратантна крема во времетраење од 45 мин.
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Aнтицелулитна мадеро масажа  - 51%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Aнтицелулитна мадеро масажа 
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Mедицинска масажа на грб во времетраење од 20 мин. - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Mедицинска масажа на грб во времетраење од 20 мин.
Уште 2 дена и 21 ч.
 3 Купувачи
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 30 мин.  - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 30 мин. 
Уште 2 дена и 21 ч.
 3 Купувачи
Антицелулитна масажа во времетраење од 30 мин. - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Антицелулитна масажа во времетраење од 30 мин.
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Масажа на лице, врат и деколте - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Масажа на лице, врат и деколте
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач