Дали сте за масажа!? Mедицинка, спортска, релакс, чоколадна, антицелулитна, со две масерки, тандем, хавајска, масажа со вулкански камења, рефлекс масажи на стапала, масажи за трудници ... Цени почнувајќи од 120 ден. Изборот е ваш, уживањето е загарантирано!

Освежителен третман на лице + лифтинг масажа на глава, лице, врат и деколте - 50%
Garden Spa Boutique Hotel - Скопје
Освежителен третман на лице + лифтинг масажа на глава, лице, врат...
Уште 3 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Шведска масажа во времетраење од 40 мин. + користење на СПА (џакузи, топли лежалки, парна бања и сауна) во времетраење од 60 мин. - 35%
Garden Spa Boutique Hotel - Скопје
Шведска масажа во времетраење од 40 мин. + користење на СПА (џаку...
Уште 3 дена и 21 ч.
 3 Купувачи
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг...
Уште 3 дена и 21 ч.
 
Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 40 мин.  - 61%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во вре...
Уште 3 дена и 21 ч.
 4 Купувачи
Египетска масажа со етерично масло на цело тело, во времетраење од 40 мин.  - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Египетска масажа со етерично масло на цело тело, во времетраење о...
Уште 3 дена и 21 ч.
 6 Купувачи
Спортска масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Спортска масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 3 дена и 21 ч.
 2 Купувачи
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла  - 40%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла 
Уште 3 дена и 21 ч.
 10 Купувачи
Масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 58%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 3 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице - 37%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице
Уште 3 дена и 21 ч.
 7 Купувачи
Масажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин. - 35%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Масажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин.
Уште 3 дена и 21 ч.
 8 Купувачи
Спортска масажа на грб, врат и рамена - 30%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Спортска масажа на грб, врат и рамена
Уште 3 дена и 21 ч.
 37 Купувачи
Медицинска масажа по избор: грб врат и рамена или грб и нозе во времетраење од 30 мин.  - 28%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Медицинска масажа по избор: грб врат и рамена или грб и нозе во в...
Уште 3 дена и 21 ч.
 123 Купувачи
Парцијална масажа на грб и врат + вежби за дренажа или масажа на нозе и стапала + вежби за дренажа - 52%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Парцијална масажа на грб и врат + вежби за дренажа или масажа на ...
Уште 3 дена и 21 ч.
 8 Купувачи
Масажа за трудници - 51%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Масажа за трудници
Уште 3 дена и 21 ч.
 5 Купувачи