Релакс масажа - 390 ден. / Медицински педикир - 490 ден. / Маникир со гел лак - 350 ден. / Медицинска антицелулитна масажа - 490 ден.
Препуштете се во рацете на стручниот тим во салонот за убавина „Body&Soul - beauty lounge

Маникир со гел лак + маска  - 50%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Маникир со гел лак + маска 
Уште 4 дена и 1 ч.
 4 Купувачи
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг...
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Mедицински педикир - 18%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mедицински педикир
Уште 4 дена и 1 ч.
 15 Купувачи
Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 40 мин.  - 61%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа на цело тело со етерично масло од еукалиптус во вре...
Уште 4 дена и 1 ч.
 4 Купувачи