Педикир + гратис масажа на грб - 350 ден. / Парцијална релакс масажа на грб - 150 ден. / Депилација на нозе и интима + педикир + гратис масажа на цело тело - 790 ден. / Комплетна релакс масажа на цело тело - 300 ден. во Салон за убавина „New Feeling

Педикир + гратис масажа на грб во времетраење од 20 мин.  - 50%
Студио за убавина „New Feeling“ - Карпош
Педикир + гратис масажа на грб во времетраење од 20 мин. 
Уште 1 ден и 19 ч.
 3 Купувачи
Парцијална релакс масажа на грб - 57%
Студио за убавина „New Feeling“ - Карпош
Парцијална релакс масажа на грб
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Комплетна релакс масажа на цело тело со ароматични масла по избор во времетраење од 45 мин. + 15 мин. масажа на пети со масажер 
Студио за убавина „New Feeling“ - Карпош
Комплетна релакс масажа на цело тело со ароматични масла по избор...
Уште 1 ден и 19 ч.
 4 Купувачи
Третман хидратација на лице кој опфаќа: чистење на лице со млеко, тоник, пилинг, масажа на лице и маска + гратис масажа на цело тело во времетраење од 45 мин.  - 51%
Студио за убавина „New Feeling“ - Карпош
Третман хидратација на лице кој опфаќа: чистење на лице со млеко,...
Уште 1 ден и 19 ч.