Наливни гелни нокти - 590 ден. / Гел лак на Вашите природни нокти - 350 ден. / Професионален make up по Ваша желба со стручна препорака - 490 ден. / Третман на коса со арганово масло - 240 ден. / Шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација со 8 ефекти - 350 ден. во салон за убавина „Mirror“

Наливни гелни нокти со боја и декорација по избор - 41%
Салон за убавина „Mirror“, позади Универзална сала
Наливни гелни нокти со боја и декорација по избор
Уште 2 дена и 21 ч.
 5 Купувачи
Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор - 30%
Салон за убавина „Mirror“, позади Универзална сала
Гел лак на Вашите природни нокти + декорација по избор
Уште 2 дена и 21 ч.
 2 Купувачи
Контурирање на лице, професионален make up по Ваша желба со стручна препорака со производи од линиите на светските брендови Garnier, Artdeco, Gosh, Kryolan, Catrice - 51%
Салон за убавина „Mirror“, позади Универзална сала
Контурирање на лице, професионален make up по Ваша желба со струч...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Третман на коса со маска од арганово масло + миење со масажа на скалп + ГРАТИС фенирање - 52%
Салон за убавина „Mirror“, позади Универзална сала
Третман на коса со маска од арганово масло + миење со масажа на с...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација со 8 ефекти на Вашата коса - 56%
Салон за убавина „Mirror“, позади Универзална сала
Шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација со 8 ефекти н...
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач