Козметички услуги по супер промотивни цени - маникир, педикир, топла и ладна депилација за мажи и жени, солариум, третмани за лице, професионална шминка, третмани за слабеење и уште многу други услуги за ваш беспрекорен изглед!

Mедицински педикир - 18%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Mедицински педикир
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Маникир со гел лак + маска  - 50%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Маникир со гел лак + маска 
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Комплетен класичен третман на лице за потхранување и регенерирање на кожата со козметика од светскиот бренд (ESENSA MEDITERANA) - 53%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Комплетен класичен третман на лице за потхранување и регенерирање...
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Kласичен педикир со парафин  - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Kласичен педикир со парафин 
Уште 2 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
Класичен маникир - 76%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Класичен маникир
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Kласичен педикир со отстранување на мртвата кожа и лакирање со обичен лак во салон за убавина 'Прима Бела'. - 35%
Салон за убавина "Прима Бела"
Kласичен педикир со отстранување на мртвата кожа и лакирање со об...
Уште 2 дена и 22 ч.
 1 Купувач
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и масажа - 61%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Освежувачки, ревитализирачки третман за лице со пилинг, маска и м...
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 2 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи  - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 22 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 2 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Со купон од 50 ден. и доплата во салонот од 250 ден. добивате маникир на природни нокти со гел лак  - 40%
Салон за убавина „Princess LBK Academy by Lena“ - Нас. Дебар...
Со купон од 50 ден. и доплата во салонот од 250 ден. добивате ман...
Уште 2 дена и 22 ч.
 6 Купувачи
Со купон од 350 ден. и доплата во салонот од 1650 ден. добивате надградба на свилени трепки - 33%
Салон за убавина „Princess LBK Academy by Lena“ - Нас. Дебар...
Со купон од 350 ден. и доплата во салонот од 1650 ден. добивате н...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Со купон од 500 ден. и доплата во салонот од 2500 ден. добивате 1 третман трајно исцртување на веѓи - 50%
Салон за убавина „Princess LBK Academy by Lena“ - Нас. Дебар...
Со купон од 500 ден. и доплата во салонот од 2500 ден. добивате 1...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Депилација на раце со шеќерна паста SUGAR LADY - 40%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Депилација на раце со шеќерна паста SUGAR LADY
Уште 2 дена и 22 ч.
 2 Купувачи
Депилација со шеќерна паста SUGAR LADY на пола нозе и интима - 40%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Депилација со шеќерна паста SUGAR LADY на пола нозе и интима
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Педикир + гел лак во боја по Ваш избор - 40%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Педикир + гел лак во боја по Ваш избор
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Маникир + гел лак на природни нокти во боја по Ваш избор - 40%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Маникир + гел лак на природни нокти во боја по Ваш избор
Уште 2 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Со купон од 50 ден. и доплата во салонот од 600 ден. добивате наливање на нокти со гел или акрил 
Студио за убавина „VIS VIVER NAIL ART“ -Кисела вода
Со купон од 50 ден. и доплата во салонот од 600 ден. добивате нал...
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Педикир (пилинг на стапала, масажа на стапала, отстранување на кутикули, oбликување и полирање на нокти + лак по избор) - 30%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Педикир (пилинг на стапала, масажа на стапала, отстранување на ку...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Пакет од 8 вакуум системи за брзо и лесно слабеење и отстранување на целулитот од вашето тело - 40%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Пакет од 8 вакуум системи за брзо и лесно слабеење и отстранување...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Маникир (пилинг, масажа на дланки, отстранување на кутикули, oбликување и полирање на нокти + лак по избор) + парафинска ракавица - 40%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Маникир (пилинг, масажа на дланки, отстранување на кутикули, oбли...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Долготрајна надградба на свилени трепки - 55%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Долготрајна надградба на свилени трепки
Уште 2 дена и 22 ч.
 
10 минутен лежечки солариум за бронзен и чоколаден тен  - 60%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
10 минутен лежечки солариум за бронзен и чоколаден тен 
Уште 2 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Депилација на раце со ладен восок - 50%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Депилација на раце со ладен восок
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Депилација на нозе + препони со ладен восок - 50%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Депилација на нозе + препони со ладен восок
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Депилација на цели нозе со ладен восок - 50%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Депилација на цели нозе со ладен восок
Уште 2 дена и 22 ч.