Масажа на лице, врат и деколте - 190 ден. / Рефлексологија на стапала - 150 ден. / Медицинска масажа на грб - 170 ден. / Депилација на мажи со топол восок - 250 ден. / Гел на раце на природни нокти - 300 ден. и уште многу други понуди по супер поволни цени во салонот за убавина ,,Mona City Fashion"