Патувања/Шопинг Солун/Софија/Белград

Eднодневна шопинг тура во прекрасниот Белград и Ушче (28.10.2017) - 20%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
Eднодневна шопинг тура во прекрасниот Белград и Ушче (28.10.2017)
Уште 4 дена и 15 ч.
 
  • 990 ден.
  • 1240 ден.
Шопинг тура низ Солун за две лица + посета на 'ONE SALONICA' 04.11
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Шопинг тура низ Солун за две лица + посета на "ONE SALONICA" 04.1...
Уште 1 ден и 14 ч.
 8 Купувачи
  • 800 ден.