Патувања/Боровец

 Ноќевање во луксузно уредени студиа или апартмани со сместувачки капацитет по избор  - 29%
Хотел „Royal Plaza 3*“ - Боровец
 Ноќевање во луксузно уредени студиа или апартмани со сместувачки...
Уште 20 ч. 50 мин.
 
  • од 372 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB + користење на внатрешен базен
Хотел „Iglika Palace****“ - Боровец, Бугарија
1 ноќевање за 1 лице на база HB + користење на внатрешен базен
Уште 15 дена и 20 ч.
 
  • 1984 ден.