Патувања/Банско

2,3 или 4 ноќевања за едно лице во студио, едноспален или двоспален апартман на база HB - Термин (06.07 - 30.09.2018 год.)
Хотел „Aspen Resort“ - Разлог
2,3 или 4 ноќевања за едно лице во студио, едноспален или двоспал...
Уште 2 дена и 19 ч.
 
 • од 320 ден.
Ноќевање, All Inclusive + надворешен, внатрешен базен + луксузен СПА центар! 
Хотел „Grand Hotel“- Банско
Ноќевање, All Inclusive + надворешен, внатрешен базен + луксузен ...
Уште 4 дена и 19 ч.
 
 • 2046 ден.
Ноќевање во денови по избор + појадок и вечера + користење на луксузен СПА центар
Хотел „Hot Springs Medical & SPA 4*“ - С. Бања
Ноќевање во денови по избор + појадок и вечера + користење на лук...
Уште 6 дена и 20 ч.
 
 • од 3441 ден.
Ноќевање, појадок и вечера + внатрешен и надворешен базен + СПА - 50%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Ноќевање, појадок и вечера + внатрешен и надворешен базен + СПА
Уште 4 дена и 19 ч.
 16 Купувачи
 • 150 ден.
 • 3379 ден.
 5 или 10 ноќевања, All Inclusive, термин по избор + СПА + вклучен превоз  - 20%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
 5 или 10 ноќевања, All Inclusive, термин по избор + СПА + вклуче...
Уште 4 дена и 19 ч.
 
 • од 9000 ден.
Ноќевање, All Inclusive + СПА центар, сместување по избор - 24%
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Ноќевање, All Inclusive + СПА центар, сместување по избор
Уште 4 дена и 19 ч.
 
 • од 322 ден.
Ноќевање, полупансион + СПА центар, сместување по избор - 22%
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Ноќевање, полупансион + СПА центар, сместување по избор
Уште 4 дена и 19 ч.
 
 • од 260 ден.
Ноќевање, полупансион + надворешни базен и џакузи со минерална вода + СПА во денови по избор - 32%
Хотел „SPA VITA SPRINGS“, c. Бања - Банско
Ноќевање, полупансион + надворешни базен и џакузи со минерална во...
Уште 4 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
 • од 112 ден.
Ноќевање, полн пансион, базен + СПА центар - 40%
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање, полн пансион, базен + СПА центар
Уште 4 дена и 19 ч.
 38 Купувачи
 • 150 ден.
 • 2100 ден.
Со купон од 160 ден. и доплата од 23.5 евра добивате ноќевање на база All Inclusive + користење на СПА - 43%
Хотел “Casa Karina 4*“, Банско
Со купон од 160 ден. и доплата од 23.5 евра добивате ноќевање на ...
Уште 4 дена и 19 ч.
 43 Купувачи
 • 160 ден.
 • 2820 ден.
Ноќевање по Ваш избор + СПА / Термин (15.06 - 31.10.2018 год.) - 50%
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Ноќевање по Ваш избор + СПА / Термин (15.06 - 31.10.2018 год.)
Уште 2 дена и 19 ч.
 
 • од 82 ден.
3 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба на база HB / Термин (01.06 - 15.09.2018 год.)
Хотел Астера****, Банско, Бугарија
3 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба на база HB / Термин (01....
Уште 6 дена и 20 ч.
 
 • 5084 ден.
1 ноќевање за 1 лице со појадок, ручек и вечера во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман / Термин (06.07 - 09.09.2018 год.) - 49%
„Winslow Infinity“, Банско
1 ноќевање за 1 лице со појадок, ручек и вечера во студио, едносп...
Уште 2 дена и 19 ч.
 
 • 205 ден.
 • 2700 ден.
Лето во Банско! Ноќевање, полупансион + СПА содржини со минерална вода!  - 27%
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Лето во Банско! Ноќевање, полупансион + СПА содржини со минерална...
Уште 4 дена и 19 ч.
 
 • 150 ден.
 • 2050 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB за термин по Ваш избор
Хотел Регнум*****, Банско
1 ноќевање за 1 лице на база HB за термин по Ваш избор
Уште 6 дена и 20 ч.
 
 • од 2418 ден.