Масажи

Медицинска масажа на цело тело + масажа со вулкански камења  - 61%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на цело тело + масажа со вулкански камења 
Уште 6 дена и 12 ч.
 2 Купувачи
 • 390 ден.
 • 1000 ден.
Хавајска „ломи ломи“ масажа на цело тело (50 минути) - 63%
Студио „АЛТЕРНАТИВА“ - нас. Влае
Хавајска „ломи ломи“ масажа на цело тело (50 минути)
Уште 1 ден и 11 ч.
 4 Купувачи
 • 450 ден.
 • 1200 ден.
Третман со времетраење од 60 минути кој е комбинација од ласер терапија, ултразвук, електростимулации, масажа и кинезитерапија - 42%
Физиотерапија и рехабилитација „КИНЕЗИКА“
Третман со времетраење од 60 минути кој е комбинација од ласер те...
Уште 6 дена и 12 ч.
 14 Купувачи
 • 350 ден.
 • 600 ден.
Чоколадна масажа на грб за комплетно ароматично уживање и релаксација - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Чоколадна масажа на грб за комплетно ароматично уживање и релакса...
Уште 6 дена и 12 ч.
 
 • 250 ден.
 • 500 ден.
Антицелулитна масажа во времетраење од 30 мин. - 23%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Антицелулитна масажа во времетраење од 30 мин.
Уште 11 ч. 38 мин.
 
 • 230 ден.
 • 300 ден.
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг) со две терапевтки - 51%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Медицинска антицелулитна масажа (со лимфна дренажа + боди врапинг...
Уште 11 ч. 38 мин.
 2 Купувачи
 • 490 ден.
 • 1000 ден.
Релакс масажа со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 40 мин. - 61%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Релакс масажа со етерично масло од еукалиптус во времетраење од 4...
Уште 11 ч. 38 мин.
 1 Купувач
 • 390 ден.
 • 1000 ден.
Масажа со апарат по избор: термомасажен жад кревет, вибрациона масажа, мултифункционален апарат, турмалински елек, тенс апарат, масажер за врат и рамена, шиатсу масажер, масажер за нозе или крио апарат - 50%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Масажа со апарат по избор: термомасажен жад кревет, вибрациона ма...
Уште 1 ден и 13 ч.
 1 Купувач
 • од 100 ден.
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице - 37%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Рефлекс масажа на стапала или масажа на лице
Уште 1 ден и 13 ч.
 3 Купувачи
 • од 190 ден.
Релакс масажа на цело тело или ароматерапија - 44%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Релакс масажа на цело тело или ароматерапија
Уште 1 ден и 13 ч.
 16 Купувачи
 • од 390 ден.
Mасажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин.  - 50%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Mасажа на цело тело за трудници во времетраење од 45 мин. 
Уште 1 ден и 13 ч.
 
 • 250 ден.
 • 500 ден.
Антицелулитна масажа во времетраење од 50 мин.  - 35%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Антицелулитна масажа во времетраење од 50 мин. 
Уште 1 ден и 13 ч.
 14 Купувачи
 • 390 ден.
 • 600 ден.
Спортска масажа по избор: масажа на цело тело во времетраење од 45 мин. или масажа на грб, врат и рамена во времетраење од 30 мин.  - 42%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Спортска масажа по избор: масажа на цело тело во времетраење од 4...
Уште 1 ден и 13 ч.
 14 Купувачи
 • од 290 ден.
Медицинска масажа по избор: грб врат и рамена или грб и нозе во времетраење од 30 мин. - 28%
Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“ - На...
Медицинска масажа по избор: грб врат и рамена или грб и нозе во в...
Уште 1 ден и 13 ч.
 14 Купувачи
 • од 290 ден.
Аква детокс спа третман - 58%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Аква детокс спа третман
Уште 11 ч. 38 мин.
 1 Купувач
 • 50 ден.
 • 600 ден.
Третман сауна за двајца  - 67%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Третман сауна за двајца 
Уште 11 ч. 38 мин.
 4 Купувачи
 • 100 ден.
 • 1200 ден.
Масажа на грб во времетраење од 30 мин. - 58%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Масажа на грб во времетраење од 30 мин.
Уште 11 ч. 38 мин.
 2 Купувачи
 • 50 ден.
 • 600 ден.
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла  - 40%
Салон за убавина “Сандра Ексклузив“ - нас. Центар и Аеродром
Тандем масажа на цело тело за двајца со етерични масла 
Уште 11 ч. 38 мин.
 9 Купувачи
 • 100 ден.
 • 1000 ден.
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 6 дена и 12 ч.
 77 Купувачи
 • 390 ден.
 • 600 ден.
Масажа на лице, врат и деколте со пилинг од папаја, 40 минути  - 38%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Масажа на лице, врат и деколте со пилинг од папаја, 40 минути 
Уште 6 дена и 12 ч.
 14 Купувачи
 • 250 ден.
 • 400 ден.
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со Esensa mediterana + масажа на лице - 31%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со Esensa mediterana + масажа на лице
Уште 6 дена и 12 ч.
 13 Купувачи
 • 590 ден.
 • 850 ден.
Парцијална масажа на грб и врат + вежби за дренажа или масажа на нозе и стапала + вежби за дренажа - 52%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Парцијална масажа на грб и врат + вежби за дренажа или масажа на ...
Уште 11 ч. 38 мин.
 5 Купувачи
 • 90 ден.
 • 600 ден.
Масажа за трудници - 51%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Масажа за трудници
Уште 11 ч. 38 мин.
 
 • 150 ден.
 • 1000 ден.
Релакс масажа на грб со ароматични масла во времетраење од 30 мин. - 28%
Студио за убавина „Габи“ - Кисела Вода
Релакс масажа на грб со ароматични масла во времетраење од 30 мин...
Уште 6 дена и 12 ч.
 3 Купувачи
 • 180 ден.
 • 250 ден.