ЛЕТО 2018

Одберете дестинација
Цени почнувајќи од 6820 ден. (110 евра) за HB+ и 7936 ден. (128 евра) за Ultra All Inclusive во студио за макс. 3 особи за термин од 03.09 - 30.09.2018 год.
Хотел „Xenios Anastasia Resort & SP 5*“ - Неа Скиони, Халкид...
Цени почнувајќи од 6820 ден. (110 евра) за HB+ и 7936 ден. (128 е...
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Ноќевање на база BB, HB или All Inclusive + базен! Термин по избор на сама плажа! 
Хотел „Victoria Palace 5*“, Сончев брег
Ноќевање на база BB, HB или All Inclusive + базен! Термин по избо...
Уште 6 дена и 22 ч.
 14 Купувачи
7 ноќевања во студио за две лица во  „Liolios Studios“
„Liolios Studios“ - Скала Потамиa, Тасос
7 ноќевања во студио за две лица во  „Liolios Studios“
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки - 49%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки
Уште 6 дена и 6 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање со појадок + базен, лежалки и чадори  - 25%
Хотел „Achilion 3*“, Скала Потамиа, Тасос
Ноќевање со појадок + базен, лежалки и чадори 
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Ноќевање во апартмани на сама плажа + базен + лежалки и чадор  - 34%
Sunset Hotel, Paradissos - Неос Мармарас
Ноќевање во апартмани на сама плажа + базен + лежалки и чадор 
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Ноќевање на база полупансион премиум + базен  - 28%
Хотел „Grand Victoria 3*“, Ханиоти
Ноќевање на база полупансион премиум + базен 
Уште 6 дена и 22 ч.
 
7 ноќевања за едно лице + превоз 
Вила „Janis“ - Лептокарија
7 ноќевања за едно лице + превоз 
Уште 6 дена и 22 ч.
 
7 ноќевања во студио за 2, 3 или 4 лица!
Вила „Armiriki“ - Неа Врасна
7 ноќевања во студио за 2, 3 или 4 лица!
Уште 6 дена и 22 ч.
 
Апартмани во Пефкохори и Ханиоти
Apartmani - Pefkochori - Hanioti
Апартмани во Пефкохори и Ханиоти
Уште 6 дена и 22 ч.