Патувања

Викенд во Костур и Мала Преспа (12 - 14.05.2017) - 44%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Викенд во Костур и Мала Преспа (12 - 14.05.2017)
Уште 6 дена и 18 ч.
 
 • 2700 ден.
 • 4800 ден.
 Острог, Подгорица + Будва (06 - 07.05.2017)  - 33%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
 Острог, Подгорица + Будва (06 - 07.05.2017) 
Уште 6 дена и 18 ч.
 
 • 1660 ден.
 • 2460 ден.
Ноќевање или ноќевање со појадок по избор - 40%
Вила “Мариј Блаж“ - Радожда Струга
Ноќевање или ноќевање со појадок по избор
Уште 5 дена и 12 ч.
 
 • од 50 ден.
Ноќевање со појадок и вечера + луксузен СПА центар (мај/јуни) - 59%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера + луксузен СПА центар (мај/јуни)
Уште 1 ден и 11 ч.
 4 Купувачи
 • 130 ден.
 • 3534 ден.
Ноќевање + појадок или ноќевање + појадок и вечера + СПА (мај/јуни) - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Ноќевање + појадок или ноќевање + појадок и вечера + СПА (мај/јун...
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • од 150 ден.
Ноќевање за две лица со појадок или појадок и вечера + СПА - 37%
Apart Hotel „Aspen****“, Банско
Ноќевање за две лица со појадок или појадок и вечера + СПА
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • од 150 ден.
Ноќевање со појадок и вечера + СПА центар (мај/јуни) - 48%
Хотел „SPA VITA SPRINGS“, c. Бања - Банско
Ноќевање со појадок и вечера + СПА центар (мај/јуни)
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 115 ден.
 • 2200 ден.
Изнајмување на цела вила или ноќевање по лице - 29%
Вила „Софија“ Крушево
Изнајмување на цела вила или ноќевање по лице
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • од 50 ден.
Ноќевање за двајца во Охрид (април, мај и јуни) - 31%
Вила TOMIĆ - Охрид
Ноќевање за двајца во Охрид (април, мај и јуни)
Уште 1 ден и 18 ч.
 2 Купувачи
 • 100 ден.
 • 1600 ден.
Дракула Тура за 1-ви мај! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз - 38%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
Дракула Тура за 1-ви мај! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 4999 ден.
 • 7999 ден.
1-ви мај во Венеција и Верона! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз - 36%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
1-ви мај во Венеција и Верона! 5 дена/2 ноќевања со појадок + пре...
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 6999 ден.
 • 10999 ден.
1-ви мај во Прага и Виена! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз - 36%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
1-ви мај во Прага и Виена! 5 дена/2 ноќевања со појадок + превоз
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 6999 ден.
 • 10999 ден.
 1-ви мај во Прага и Виена! 6 дена/3 ноќевања со појадок + превоз - 33%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
 1-ви мај во Прага и Виена! 6 дена/3 ноќевања со појадок + превоз
Уште 1 ден и 11 ч.
 
 • 7999 ден.
 • 11999 ден.
Ноќевање на база ALL INCLUSIVE + СПА центар (мај/јуни) - 35%
Хотел “Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база ALL INCLUSIVE + СПА центар (мај/јуни)
Уште 1 ден и 11 ч.
 8 Купувачи
 • од 155 ден.
Ноќевање на база All Inclusive + СПА (1-ви Мај) - 54%
Хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско
Ноќевање на база All Inclusive + СПА (1-ви Мај)
Уште 18 ч. 35 мин.
 
 • 279 ден.
 • 4030 ден.
Ноќевање на база BB или HB во луксузна соба + СПА (Мај-Септември) - 28%
Хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско
Ноќевање на база BB или HB во луксузна соба + СПА (Мај-Септември)
Уште 18 ч. 35 мин.
 
 • од 167 ден.
2 или 3 ноќевања во студио или апартман по избор на база HB (појадок и вечера) + СПА + празничен ручек или вечера
Хотел „Aspen Resort“ - Разлог
2 или 3 ноќевања во студио или апартман по избор на база HB (поја...
Уште 11 ч. 57 мин.
 
 • од 440 ден.
Ноќевање на база HB + СПА (Април/Мај/Јуни) - 40%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Ноќевање на база HB + СПА (Април/Мај/Јуни)
Уште 18 ч. 36 мин.
 
 • 176 ден.
 • 1950 ден.
Ноќевање, All inclusive light и СПА (Април/Мај/Јуни) - 44%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Ноќевање, All inclusive light и СПА (Април/Мај/Јуни)
Уште 18 ч. 36 мин.
 
 • 200 ден.
 • 2375 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive Light (април/мај) - 68%
Hotel „Four Leaf Clover“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive Light (април/мај)
Уште 11 ч. 57 мин.
 8 Купувачи
 • 90 ден.
 • 3044 ден.
1-ви мај на море во Паралија и Олимпик бич (30.04 - 01.05) 
Туристичка агенција „MT TRAVEL“
1-ви мај на море во Паралија и Олимпик бич (30.04 - 01.05) 
Уште 1 ден и 18 ч.
 2 Купувачи
 • 2000 ден.
Еднодневна екскурзија - Лутраки и Воден во сабота, 29-ти април - 24%
Туристичка агенција „MT TRAVEL“
Еднодневна екскурзија - Лутраки и Воден во сабота, 29-ти април
Уште 1 ден и 18 ч.
 4 Купувачи
 • 990 ден.
 • 1300 ден.
Јуни во Котор, Црна Гора - 6 ноќевања 
„Konoba Akustik“ Котор, апартмани „Djukic“
Јуни во Котор, Црна Гора - 6 ноќевања 
Уште 1 ден и 18 ч.
 
 • 300 ден.
Лето во Сутоморе (од 15.07 до 25.08.2017)
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Лето во Сутоморе (од 15.07 до 25.08.2017)
Уште 1 ден и 18 ч.
 
 • 400 ден.
Лето во Сутоморе (10.06 - 15.07; 25.08 - 15.09.2017)
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Лето во Сутоморе (10.06 - 15.07; 25.08 - 15.09.2017)
Уште 1 ден и 18 ч.
 4 Купувачи
 • 300 ден.
Ноќевање за две лица на само 80 метри од Охридското езеро - 27%
De Lux aпартмани „Јован“, Охрид
Ноќевање за две лица на само 80 метри од Охридското езеро
Уште 11 ч. 57 мин.
 
 • 100 ден.
 • 1500 ден.
Ноќевање со појадок, ручек и вечера + СПА центар (мај/јуни) - 53%
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок, ручек и вечера + СПА центар (мај/јуни)
Уште 1 ден и 11 ч.
 84 Купувачи
 • 170 ден.
 • 2742 ден.