Kupinapopust.mk - многу заштедуваш!http://kupinapopust.mkKupinapopust.mk - многу заштедуваш!Kupinapopust.mk All Rights Reserved<![CDATA[Луксузен Велигден во Сандански! 3 ноќевања за двајца со појадок + бесплатно користење на базен со минерална вода, сауна, солена соба, релакс студио, фитнес, Wi - Fi, сателитска само за 7631 ден. (123 евра). Искористете го попустот од 20% и имајте прекрасен одмор во Апарт хотел „Медите 3* “ Сандански]]>skopje41.56861423.2864242015-04-02 23:59:0076313111000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 27 Mar 2015 12:36:00 +0100
<![CDATA[Привезок за ланче изработен од посребрена жица и розе кварц за само 270 денари во продавницата за накит „Pontes65“ - ТЦ Лептокарија! Искористете го попустот од 40% изненадете ги вашите најсакани!]]>skopje42.00345921.3973202015-04-03 15:00:0027040450

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 27 Mar 2015 12:13:00 +0100
<![CDATA[83% или 490 ден. за чистење забен камен, чистење на меки наслаги, естетско полирање, обработка на парадонтални џебови со ултразвук, масажа на непца со нано гел + флуоризација на забите + ефикасна CURAPROX четка за заби. Погрижете се за Вашите заби и насмевка и посетете ја стоматолошката ординација „Пашоска“]]>skopje41.99011921.4264082015-03-31 23:59:00490832850

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 27 Mar 2015 10:34:00 +0100
<![CDATA[Велигден во Банско! Со купон од 186 ден. и доплата од 1674 ден. во луксузниот апартмански комплекс „Snow Pearl Residence“ добивате ноќевање за двајца во одлично уредена соба за двајца + бесплатно користење на миризлива сауна и џакузи, сопствен паркинг, спортска сала, ski room за ски гардероба и wi-fi интернет]]>skopje002015-03-31 23:59:00186503720

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 22:29:00 +0100
<![CDATA[Уникатен спреј кој 100% ја отстранува водата и влагата од електричните апарати за само 719 денари во „Nanoprotech“ - Македонија! Искористете го попустот од 20% и добијте ефикасен производ кој ќе ги штити вашите електрични апарати!]]>skopje41.99448721.4335932015-04-02 15:00:0071920899

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 16:01:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 300 денари за целосна депилација (раце, нозе, интима и пазуви) + ГРАТИС депилација на надусници со Depileve топол восок во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 40% и имајте мазна и нежна кожа]]>skopje42.00329021.4076552015-04-02 23:59:009040650

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 15:45:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 90 ден. и доплата во салонот 300 ден. добивате 40 минутна релакс масажа на цело тело со етерично масло од лаванда во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 51% и намалете го стресот, подобрете ја циркулацијата и пружете си релаксација и уживање]]>skopje42.00329021.4076552015-04-02 23:59:009051800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 15:18:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 80 денари и доплата од само 320 денари добивате парфем по Ваш избор 40ml (машки и женски). Искористете го попустот од 50% и бидете препознатливи по добриот парфем]]>skopje41.99338821.4317942015-03-31 23:59:008050800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 15:06:00 +0100
<![CDATA[2 ноќевања со појадок во хотел со 3* + организиран автобуски превоз со туристичката агенција „BALKAN NET“ за само 5590 ден. по лице. Искористете го попустот од 25% и поминете ги првомајските празници во прекрасната Будимпешта!]]>skopje42.00271521.3990362015-03-31 17:00:005590257490

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 15:00:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 30 денари и доплата од 120 денари за супер ефикасна 30-минутна антицелулитна масажа на цело тело со масло од бршлен или мешавина на билки (бршлен, портокал, чемпрес и витамин C) во салон за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 50% и кажете му збогум на целулитот]]>skopje42.00329021.4076552015-04-02 23:59:003050300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 14:46:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасните апартмани „Смаќоски“ добивате 35% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман. Уживајте во пролетта покрај Охридското езеро!]]>skopje41.10745820.8078972015-03-31 23:59:00100351550

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 14:26:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате 1 LPG третман, 1 Антицелулитна масажа и 1 третман електростимулации во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 59% и направете ги најефикасните тремани за убаво и заводливо тело!]]>skopje42.00329021.4076552015-04-02 23:59:007059900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 13:51:00 +0100
<![CDATA[10 рачни антицелулитни масажи за само 1300 денари во фризерско - козметичко студио „Стеси“! Искористете го попустот од 63% и кажете му збогум на целулитот]]>skopje41.98798221.4638952015-03-31 23:59:001300633500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 13:16:00 +0100
<![CDATA[Целосна депилација на Вашето тело (топол восок) за само 330 денари во фризерско - козметичко студио „Стеси“. Имајте чиста и сјајна кожа и искористете го попустот од 56%]]>skopje41.98798221.4638952015-03-31 23:59:0033056750

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 13:16:00 +0100
<![CDATA[РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец АПРИЛ и март (за слободните термини) 1200 ден.! Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран детски роденден за Вашето дете]]>skopje41.99396221.4103362015-04-05 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 09:23:00 +0100
<![CDATA[Пролетен новитет! Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 600 ден. добивате наливни нокти со elite polish гел лак. Искористете го попустот од 50% во салонот за убавина Сандра Ексклузив и изгледајте модерно и привлечно]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:00100501400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 16:15:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од само 300 денари добивате фарбање со професионална фарба за коса, миење со масажа на скалп, ампула за ревитализација на сува и оштетена коса и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го неверојатниот попуст од 50% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса!]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 15:21:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 80 ден. и доплата во салонот од 620 ден. добивате шатирање со фолија, миење со масажа на скалп и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux". Искористете го попустот од 50%, бидете постојано во тек со модните трендови и истакнете ја својата убавина!]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0080501400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 15:07:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 300 ден. и доплата во салонот 1500 ден. добивате 64% на пакет третмани за слабеење по избор: 5 кавитации + 5 стимулации или 5 боди термо третмани + 5 стимулации или 5 антицелулитни масажи + 5 стимулации или 5 спа капсули + 5 стимулации во салон за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:00300645000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 14:53:00 +0100
<![CDATA[Ароматерапија и потхранувачки третман на лице за само 200 ден. во Салонот за убавина „Цеце Козметик“! Искористете го попустот од 50% и имајте убаво, средено и негувано лице!]]>skopje41.94260721.5151792015-03-30 20:00:0020050400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 14:36:00 +0100
<![CDATA[Комплетен класичен третман на лице со козметика „Афродита“  во Салонот за убавина „Цеце Козметик“ за само 300 ден. Искористете го попустот од 63% и разубавете го и освежете го вашето лице!  ]]>skopje41.94260721.5151792015-03-30 20:00:0030063800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 13:56:00 +0100
<![CDATA[Уживајте во прекрасниот вкус на еспресо, капучино и макијато од италијанскиот бренд Lavazza по неверојатна цена од 35 денари ! Искористете ја оваа понуда и одморете се со убавиот вкус на овие пијалоци на 56% попуст  во "Charm lounge bar"]]>skopje41.99695021.4174912015-03-31 17:00:00355680

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 13:56:00 +0100
<![CDATA[ Со купон од 100 денари и доплата од 450 денари добивате свечена фризура и професионална шминка во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 73% и бидете привлечна и заводлива на секоја свеченост!]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:00100732000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 13:39:00 +0100
<![CDATA[Пакет третмани за слабеење (10 електро стимулации) за само 400 ден. во Салонот за убавина „Цеце Козметик“! Искористете го попустот од 60% и имајте неодолив изглед и совршена фигура!]]>skopje41.94260721.5151792015-03-30 20:00:00400601000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 13:31:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 25 денари и доплата од 100 денари добивате миење, ампула за ревитализација, маска за регенерирање и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 50% и имајте убава и здрава коса]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:002550250

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 13:27:00 +0100
<![CDATA[Уживајте во сочна капричиоза во "Charm lounge bar" за само 100 денари! Автентичен италијански вкус на 55% попуст! ]]>skopje41.99695021.4174912015-03-31 17:00:0010055220

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 13:16:00 +0100
<![CDATA[Со купон од само 29 денари добивате попуст од 35% попуст на целото мени за јадење и дополнителни 20% попуст на сите безалкохолни пијалоци во ресторан „Одисеја“. Ужувајте во заштедата и вкусната храна искористувајќи ја оваа промотивна понуда]]>skopje41.98474621.4851642015-03-30 23:59:002900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 22:49:00 +0100
<![CDATA[Пакет од 16 третмани за слабеење (4 електростимулации, 4 вакум третмани, 4 антицелулитни масажи и 4 боди врапинг) за само 750 ден. во Салонот за убавина „Цеце Козметик“! Искористете го попустот од 38% и ослободете се засекогаш од најтврдокорните масни наслаги!]]>skopje41.94260721.5151792015-03-30 20:00:00750381200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 16:49:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 200 денари и доплата од 2000 денари добивате комплетно организиран детски роденден (СО ВАШЕ ПИЕЊЕ) во Детска куќа „РАДОСТ“. Со попустот од 37% овозможете му на Вашето дете да има незаборавен роденден на забава со аниматор, маскота, подарок за славеникот, грицки за дечињата, многу игри и забава]]>skopje41.98922221.4504842015-04-02 23:59:00200373500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 16:15:00 +0100
<![CDATA[Топла депилација на цели нозе и препони за само 300 ден. во Салонот за убавина „Цеце Козметик“! Искористете го попустот од 50% и имајте мазна, сјајна и совршено негувана кожа!]]>skopje41.94260721.5151792015-03-30 20:00:0030050600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 15:44:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 30 денари и доплата од 120 денари за еднодневна, четири часовна, едукативна и креативна работилница за Вашите деца во Детска куќа „РАДОСТ“. Со попуст од 67% овозможете им на најмилите да научат како да стекнат знаење преку тематско учење и изработка на предмети од природни рециклирачки материјали]]>skopje41.98922221.4504842015-04-02 23:59:003067450

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 15:13:00 +0100
<![CDATA[Дали сакате да се опуштите, да го запознаете градот Котор и да уживате во неговата убавина? Со купон од 1526 ден. и доплата во хотелот 8649 ден. (139,5 евра) добивате 3 ноќевања за 2 лица на база полупансион + користење на изнајмен велосипед + бесплатен паркинг и интернет. Уживајте во погледот на Которскиот залив, имајте совршен одмор и искористете го попустот од 53% во хотел “Галиа“]]>skopje42.45561618.7660362015-04-03 23:59:0015265321650

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 12:54:00 +0100
<![CDATA[Масажа по избор во "Life cosmetics" со купон од 90 денари и соодветна доплата! Искористете ја оваа понуда за комплетна релаксација до 68 % попуст]]>skopje41.99623721.4167032015-03-31 17:00:0090681200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 11:57:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 6324 денари (102 евра) и доплата од 69936 денари (1128 евра) добивате липосукција на една или три симетрични зони во клиниката за пластична хирургија „Skinsystems“- Бугарија! Искористете го попустот од 47% и имајте совршено тело!]]>skopje42.66654023.6006252015-03-31 15:00:00316247143034

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Mar 2015 11:19:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате 51% попуст во студиото за нокти „NIKA nails“ за наливни нокти или гел лак на нокти со светски познатите марки „O.P.I.“ и „Professional“ со декорација по избор + гратис гел лак на нозе]]>skopje41.99299321.4196492015-03-31 23:59:0090511200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 23:17:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари во студиото за нокти „NIKA nails“ добивате 56% попуст на маникир со гел лак на раце и нозе со светски познатите марки „O.P.I.“ и „Professional“ + декорација по избор]]>skopje41.99299321.4196492015-03-31 23:59:005056900

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 22:48:00 +0100
<![CDATA[Гел лак на природни нокти + декорација по избор за само 300 ден. во фризерско-козметичко студио „Ин Малова“. Искористете го попустот од 54% и имајте убави и средени раце]]>skopje42.00286121.4009812015-03-31 23:59:0030054650

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 16:12:00 +0100
<![CDATA[Маникир, налевање со акрил, гел лак и декорација по ваш избор за само 350 ден. во Салонот за убавина „Цеце Козметик“! Искористете го попустот од 50% и добијте комплетен изглед и совршено средени дланки!  ]]>skopje41.94260721.5151792015-03-30 20:00:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 16:12:00 +0100
<![CDATA[Омбре фарбање или шатирање по избор + миење + фенирање за само 580 денари во фризерско-козметичко студио „Ин Малова“! Искористете го попустот од 77% и имајте сјајна коса и свеж изглед]]>skopje42.00286121.4009812015-03-31 23:59:00580772500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 15:49:00 +0100
<![CDATA[Педикир со купка, масажа на стапала, отстранување на кутикули и лакирање на нокти за само 290 ден. во Салонот за убавина „Цеце Козметик“! Искористете го попустот од 52% и имајте средени стапала и негувани нокти! ]]>skopje41.94260721.5151792015-03-30 20:00:0029052600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 15:41:00 +0100
<![CDATA[Специјална Велигденска понуда за незаборавен одмор и релаксација! Со купон од 186 ден. и доплата од 1054 ден. добивате ноќевање за едно лице со појадок, ручек и вечера + богат традиционален Велигденски ручек + бесплатно користење на сауна, детско катче, WiFi и подземен паркинг во Хотел „Sasha“ - Банско! Искористете го попустот од 60% и уживајте! ]]>skopje41.83392523.4789272015-03-30 20:00:00186603100

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 14:29:00 +0100
<![CDATA[Две ноќевања за двајца во Вила „Лазарески“- Леуново на брегот на Мавровското езеро за само 2390 денари! Искористете го попустот од 63% и уживајте во недопрената природа и прекрасните пејсажи!]]>skopje41.69666620.7921352015-03-30 15:00:002390636400

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 13:06:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во апартмани "Metaxa" на островот Крф за само 5208 ден. (84 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje39.38329320.1175282015-04-03 23:59:005208408680

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 13:02:00 +0100
<![CDATA[Поминете ги мајските празници во прекрасното Банско! Ноќевање со доручек, ручек и вечера + бесплатно користење на затворен базен со топла вода, џакузи, парна бања, сауна, детско катче и WiFi за само 1333 ден. во прекрасниот хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees“ - Банско! Искористете го попустот од 60% и уживајте во подножјето на Пирин планина!]]>skopje41.83788223.4777992015-03-30 20:00:001333603333

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 12:40:00 +0100
<![CDATA[Фарбање со добро познатата „KEUNE“ фарба + третман „so pure“ за сува и оштетена коса + фенирање за само 500 денари реномираното „HAIR VIP STUDIO II“ со нов салон во ТЦ Бисер! Искористете го попустот од 76% и имајте блескава и убава коса!]]>skopje41.98600721.4644692015-03-31 23:59:00500762050

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 12:37:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во апартмани "Jimmy's House" на островот Лефкада за само 5208 ден. (84 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje38.76030720.7187372015-04-03 23:59:005208408680

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Mar 2015 11:29:00 +0100
<![CDATA[За само 490 денари добивате промена и балансирање на пневматици со Алуминиумски фелни. Искористете го попустот од 51% и возете брзо и безбедно со „Европа Гуми“]]>skopje41.97348821.4576392015-04-02 23:59:00490511000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 16:50:00 +0100
<![CDATA[Време е за промена на зимските гуми! За само 390 денари направете промена и балансирање на 4 пневматици со Челични фелни. Неверојатен попуст од 57% за Вашето возило да биде стабилно и секогаш подготвено за пат во „Европа Гуми“]]>skopje41.97348821.4576392015-04-02 23:59:0039057900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 16:30:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате надградба на нокти (типси, гел лак или корекција на нокти) + декорација по Ваш избор. Искористете го попустот од 41% и имајте уникатен изглед на Вашите нокти во студио за нокти „Nails by Mikuska“]]>skopje41.99675321.4285542015-04-02 23:59:0090411000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 14:50:00 +0100
<![CDATA[Ексклузивен попуст од 35% на членската карта за месечна членарина за користење на спа центарот во одличниот Garden Spa Boutique Hotel - Скопје! Платете 2275 ден. и уживајте во неограниченото користење на турската и финска сауна, џакузи и топли лежалки цел месец]]>skopje41.99357521.4086252015-03-31 23:59:002275353500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 14:28:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари во студио за нокти „Nails by Mikuska“ добивате траен гел лак на ноктите на Вашите раце и нозе + ГРАТИС декорација по Ваш избор. Искористете го неверојатниот попуст од 56% и имајте убаво средени раце и нозе со професионален гел лак]]>skopje41.99675321.4285542015-04-02 23:59:005056900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 14:13:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во апартмани "Porto Daliani" во Паралиа - Катерини, Пиериа за само 5208 ден. (84 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje40.27564722.5996642015-04-03 23:59:005208408680

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 12:51:00 +0100
<![CDATA[5 рачни антицелулитни масажи во фризерско - козметичко студио „Стеси“ за само 700 денари! Искористете го попустот од 80% и кажете му збогум на целулитот]]>skopje41.98798221.4638952015-03-31 23:59:00700803500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 12:46:00 +0100
<![CDATA[Депилација на нозе и интима (топол восок „Depileve“) за само 250 денари во фризерско - козметичко студио „Стеси“. Искористете го попустот од 55% и имајте чиста и сјајна кожа]]>skopje41.98798221.4638952015-03-31 23:59:0025055550

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 12:45:00 +0100
<![CDATA[Омбре фарбање или шатирање (со фолии) по избор + миење со маска за сјај на коса + фенирање за само 600 денари во фризерско-козметичко студио „Стеси“! Искористете го попустот од 57% и имајте коса со висок сјај]]>skopje41.98798221.4638952015-03-31 23:59:00600571400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 12:44:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во апартмани "Irida" во Лептокариа, Пиериа за само 5208 ден. (84 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje40.06279222.5681772015-04-03 23:59:005208408680

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Mar 2015 11:25:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 72% за највозбудлив, комплетно организиран детски роденден во „РАДОСТ“! За само 500 денари добивате организиран роденден кој долго се памти со аниматор, маскота + ГРАТИС Пињата + подарок за славеникот, гратис грицки за дечињата и уште многу изненадувања]]>skopje41.98922221.4504842015-04-02 23:59:00500721800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 17:06:00 +0100
<![CDATA[Комплетена програма за слабеење и обликување на Вашето тело од реномираниот салон „La Bellezza“! 50% попуст или 6000 ден. за 4 криолиполизи, 4 кавитации, 4 третмани од најновиот модел на мултиполарна радиофрекфенца, 4 LPG третмани со липоласер и радиофрекфенца + 6 антицелулитни масажи + телесни вежби со личен тренер, јога или зумба во „La Bellezza“ фитнес центарот]]>skopje41.98292621.4724352015-03-30 23:59:0060005012000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 16:48:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 400 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор. Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:005044800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 16:02:00 +0100
<![CDATA[Уникатни, брендирани освежувачи за секаков вид намена од "Public Media" за само 27денари по освежувач! Искористете ја оваа промотивна понуда на 27 % попуст и добијте уникатен освежувач изработен од 100 % целулоза ]]>skopje41.99981321.3893592015-03-31 17:00:00272737

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 13:44:00 +0100
<![CDATA[1 ноќевањe со појадок + бесплатно користење на СПА центар и многу други поволности за само 806 ден. (13 евра) по лице во хотел „Mountain Romance & SPA“ Банско! Искористете го попустот од 50% и иживајте во убавините на Пирин планина и Банско]]>skopje41.83062423.4878392015-04-03 23:59:00806501612

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 11:11:00 +0100
<![CDATA[Велигденска понуда! Три ноќевања за едно лице на база полупансион (доручек и вечера) + бесплатно користење на СПА (внатрешен базен, парна бања и сауна) + бесплатен интернет и паркинг за само 3906 денари (63 евра)! Искористете го попустот од 28% во прекрсниот Апарт Хотел „Aspen****“- Банско]]>skopje41.82497023.4793772015-03-31 23:59:003906285394

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 10:13:00 +0100
<![CDATA[Пролет во Банско! За само 1073 ден. добивате 1 ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен одмор]]>skopje41.82054023.4779932015-04-03 23:59:001073502146

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 10:03:00 +0100
<![CDATA[LAST MINUTE ПОНУДА!!! За само 822 ден. добивате 1 ноќевање за едно лице со вклучен појадок + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“]]>skopje41.82054023.4779932015-04-03 23:59:00822501644

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Mar 2015 10:03:00 +0100
<![CDATA[Месечна членарина за аеробик, зумба или пилатес по избор за само 500 денари во „Lotos EM“! Искористете го попустот од 50% и обликувајте го Вашето тело преку спорт и забава]]>skopje41.99592821.4205182015-03-31 23:59:00500501000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 16:39:00 +0100
<![CDATA[Комплетно испитување на вашата реакција на 44 видови храна и сосотојки кои секојдневно ги консумирате за 1690 денари. Искористете го попустот од 66% за светскиот хит тест за испитување на прагот на толеранција на разни видови храна преку крв во Дијагностичка лабораторија „ПАВЛИНА“]]>skopje41.98385121.4350992015-04-02 23:59:001690664900

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 16:32:00 +0100
<![CDATA[Направете необично освежување на Вашата коса со плетенка за само 125 денари! Искористете го попустот од 55% и имајте убаво собрана коса од професионалци во Салонот за убавина „Весна Висаж“]]>skopje41.99924521.4180502015-04-02 23:59:0012569400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 15:58:00 +0100
<![CDATA[Адреналински тродневен престој на Тара со вклучен рафтинг (можност за сафари / hiking), пет богати оброка, комплетна рафтинг опрема, лиценциран водич и вклучена туристичка такса. Со купон од само 155 ден. и доплата од 4030 ден. (65 евра) по лице искористете го попустот од 10% во рафтинг кампот “Три воденице“ и уживајте во оваа несекојдневна авантура (за група од 10 луѓе и повеќе следува дополнителен 10% попуст)]]>skopje43.50547818.7772652015-04-03 15:00:0015500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 15:41:00 +0100
<![CDATA[ Фарбање на цела коса во најбараните тренд бои со црвени и бакарни нијанси, шишање, фенирање и третман за ревитализација со маска од рибизла за само 590 денари. Направете целосен третман на Вашата коса и искористете го попустот од 46% во салонот за убавина „Mirror“]]>skopje41.99754021.4163352015-04-02 23:59:00590461100

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 15:16:00 +0100
<![CDATA[Депилација на нозе со препони за само 190 денари во салон за убавина „Lotos EM“! Искористете гопопустот од 53% и имајте чиста, мазна и сјајна кожа]]>skopje41.99592821.4205182015-03-31 23:59:0019053400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 14:48:00 +0100
<![CDATA[Третман на лице со KLERADERM козметика за само 350 денари во салон за убавина „Lotos EM“! Искористете го попустот од 56% и имајте свежо и мазно лице без акни]]>skopje41.99592821.4205182015-03-31 23:59:0035056800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 14:48:00 +0100
<![CDATA[Масажа на грб + вежби за дренажа за само 210 денари во во салонот за убавина „Lotos EM“! Искористете го попустот од 50%, опуштете го Вашето тело и релаксирајте се]]>skopje41.99592821.4205182015-03-31 23:59:0021050420

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 14:47:00 +0100
<![CDATA[Вашата омилена слика изгравирана на стакло со светлосни ефекти од лед диода за само 390 ден! Искористете го попустот од 68% и купете интересна декорација за Вашиот дом]]>skopje41.99388321.4290052015-04-01 15:00:00390681200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 14:03:00 +0100
<![CDATA[Изработка на лична натална карта во „Astro Venus“ за само 600 денари! Искористете го попустот од 50% и дознајте се за вашата личност и за очекувањата во иднината!]]>skopje41.99734621.4279962015-03-31 15:00:00600501200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[Решете ги проблемите и дознајте повеќе за Вас преку изработка на транзити и прогресии во „Astro Venus“ за само 600 денари! Искористете го попустот од 50% и добијте одговор на сите ваши прашања!]]>skopje41.99734621.4279962015-03-31 15:00:00600501200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[Еден час билјард во "КМ Билјард" за само 99 денари! Искористете ја оваа понуда и забавувајте се на 59 % попуст]]>skopje42.00005021.4049322015-03-31 17:00:009959240

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 13:29:00 +0100
<![CDATA[Шишање, миење, фенирање и третман за ревитализација на Вашата коса со маска од рибизла за Вашата коса за само 370 денари. Искористете го попустот од 59% за сосема нов и поубав изглед во салонот за убавина „Mirror“]]>skopje41.99754021.4163352015-04-02 23:59:0037059900

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 13:05:00 +0100
<![CDATA[За само 470 ден. имајте средени раце и убави нокти и искористете го попустот од 50% со кој добивате UV гел на природни нокти + декорација по избор во салонот за убавина "Mirror"]]>skopje41.99754021.4163352015-04-02 23:59:0047048900

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 11:54:00 +0100
<![CDATA[Депилација на интима + гратис депилација на надусници за само 130 денари. Искористете го попустот од 50% во салонот за убавина „Шмизличка"]]>skopje42.00762321.3697572015-04-02 23:59:0013050260

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Mar 2015 11:29:00 +0100
<![CDATA[Класичен педикир за прекрасни стапала и блескаво чисти нокти + масажа на стапала (рефлексо терапија)! Искористете го попустот од 50%, платете само 250 денари и добијте целосна нега на Вашите нозе во салонот за убавина „Шмизличка“]]>skopje42.00762321.3697572015-04-02 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 14:38:00 +0100
<![CDATA[Имајте здрави, сјајни и средени раце и нокти! Искористете го неверојатниот попуст од 50% и за само 260 денари добивате траен UV гел лак + декорација по Ваш избор во студиото за убавина „Шмизличка“]]>skopje42.00762321.3697572015-04-02 23:59:0026050520

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 14:08:00 +0100
<![CDATA[Најдобра депилација на цело тело со топол восок за сјајна и мека кожа на Вашето тело + специјален восок за интима! Искористете го неверојатниот попуст од 59% и за само 370 денари добивате депилација на раце, нозе, пазуви и интима во салон за убавина „Шмизличка“]]>skopje42.00762321.3697572015-04-02 23:59:0037059900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 13:55:00 +0100
<![CDATA[Изработка на лична (детална) натална карта со помош на дипломираниот астролог Тодорка Дора Георгива за само 690 денари. Искористете го неверојатниот попуст од 77%, дознајте интересни работи за Вас и добијте насока за иднината!]]>skopje41.99734621.4279962015-04-02 23:59:00690773000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 13:35:00 +0100
<![CDATA[Дознајте што Ви предодредил датумот на раѓање за само 690 денари. Искористе 77% попуст за изработка на нумеролошка карта од најдобриот дипломиран астролог Тодорка Дора Георгиева]]>skopje41.99734621.4279962015-04-02 23:59:00690773000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 13:03:00 +0100
<![CDATA[За само 350 денари добивате миење, третман на коса со кератинска маска, шишање и фенирање од врвни професионалци + ГРАТИС обликување на веѓи во Салонот за убавина „Весна Висаж“. Искористете го попустот од 50% и имајте нов поубав изглед со овој целосен третман и нега на Вашата коса со докажан квалитет!]]>skopje41.99924521.4180502015-04-02 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 13:01:00 +0100
<![CDATA[Шишање за мажи, масажа на скалп, третман против опаѓање на коса и миење за само 210 денари! Искористете го попустот од 48% и имајте убава и здрава коса во салонот за убавина „Весна Висаж“]]>skopje41.99924521.4180502015-04-02 23:59:0021048400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 12:58:00 +0100
<![CDATA[Кога сакате планина и вистинска релаксација тогаш насоката е хотел „TANNE 4* “ Банско. 43% за 2 ноќевања за едно лице со појадок и велигденски ручек + бесплатно користење на затворен базен, фитнес, сеф, паркинг, Wi Fi интернет во собите и фоајето на хотелот. Платете само 3534 денари (57 евра) и имајте незаборавен планински одмор]]>skopje41.82720023.4847732015-04-02 23:59:003534436200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 12:53:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за едно лице со појадок и Велигденски ручек +  бесплатно користење на затворен базен, фитнес, сеф, паркинг, Wi Fi интернет во собите и фоајето на хотелот за 4402 денари (71 евра). Искористете го попустот од 50% и мајте незаборавен планински одмор во хотел „TANNE 4* “ Банско]]>skopje41.82720023.4847732015-04-02 23:59:004402508800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 12:48:00 +0100
<![CDATA[Професионална шминка со Mac козметика за само 1500 денари во реномираното „HAIR VIP STUDIO II“ со нов салон во ТЦ Бисер! Искористете го попустот од 50% и изгледајте привлечно и заводливо]]>skopje41.98600721.4644692015-03-31 23:59:001500503000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 12:25:00 +0100
<![CDATA[Пакет за обликување и затегнување на телото! Со купон од 550 ден. и доплата во салонот 1400 ден. добивате 12 третмани за слабеење: 6 боди врапинг третмани и 6 вакуум третмани. Искористете го попустот од 50% во салонот за убавина "Lady - M"]]>skopje41.99086921.4494152015-04-03 23:59:00550503900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 12:19:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за едно лице со појадок, вечера по специјално мени и Велигденски ручек +  бесплатно користење на затворен базен, фитнес, сеф, паркинг, Wi Fi интернет во собите и фоајето на хотелот за 5704 денари (92 евра). Искористете го попустот од 48% и мајте незаборавен планински одмор во хотел „TANNE 4* “ Банско]]>skopje41.82720023.4847732015-04-02 23:59:0057044811000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 11:52:00 +0100
<![CDATA[2 ноќевања за едно лице со појадок, вечера по специјално мени и Велигденски ручек +  бесплатно користење на затворен базен, фитнес, сеф, паркинг, Wi Fi интернет во собите и фоајето на хотелот за 4464 денари (72 евра). Искористете го попустот од 46% и мајте незаборавен планински одмор во хотел „TANNE 4* “ Банско]]>skopje41.82720023.4847732015-04-02 23:59:004464468200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 11:49:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 3162 денари (51 евро) и доплата од 34844 денари (562 евра) добивате ласерска корекција на видот во очна клиника „Ден“ Софија - Бугарија. Искористете го попустот од 22% и ослободете се од очилата засекогаш!]]>skopje42.70054723.3334552015-03-31 15:00:0015852244398

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Mar 2015 11:18:00 +0100
<![CDATA[Викенд во Банско (03 - 05.04.2015 година) преку „БИСЕР ПРОМ“ во одличниот „Park Hotel Gardenia 4*“! 40% попуст или 3100 ден. за 2 All inclusive ноќевања со појадок, ручек, вечера и попладневна ужинка на база шведска маса со неограничено користење на пијалоци, вклучен превоз до Банско + бесплатно користење на спа центарот на хотелот (базен, сауна, џакузи, парна бања, лежалки, фитнес), wi-fi + превоз од хотелот до гондолата и назад]]>skopje41.99476821.4373092015-03-31 23:59:003100405200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 22:19:00 +0100
<![CDATA[2 часа спа уживање и релаксирање во одличниот спа центар во Garden Spa Boutique Hotel - Скопје! Искористете го попустот од 24% и платете 380 ден. за користење на турска и финска сауна, џакузи и топли лежалки]]>skopje41.99357521.4086252015-03-30 23:59:0038024500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 21:53:00 +0100
<![CDATA[Купете го бестселерот „Сјаење“ од Стивен Кинг по цена од само 325 денари. Искористете го попустот од 35% и уживајте во олицетворението на современиот хорор роман]]>skopje41.99388321.4290052015-03-31 23:59:0032535500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 14:09:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 52% за 4 ноќевања за едно лице во Лукс студио со појадок, вечера, чаша вино на вечерата, користење на базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, ски гардероба, транспорт до ски - лифт, паркинг, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани. За само 4293 денари (69 евра) уживајте во снежната идила на Банско и хотел „All Seasons Club“ Банско]]>skopje41.82629123.4974552015-04-02 23:59:004293528902

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 12:39:00 +0100
<![CDATA[7 рачни антицелулитни масажи за 1400 денари во реномираниот салон за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 56% и кажете му збогум на целулитот]]>skopje41.98525421.4664052015-03-31 23:59:001400563150

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 12:04:00 +0100
<![CDATA[За само 2194 денари (35,3 евра) добивате 2 ноќевања со појадок, вечера и чаша вино за едно лице во Лукс студио, една парцијална масажа, базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, ски гардероба, транспорт до ски - лифт, паркинг, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани. Искористете го попустот од 51% и имајте незаборавен одмор во хотел „All Seasons Club 4* “ Банско]]>skopje41.82629123.4974552015-04-02 23:59:002194514451

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 11:41:00 +0100
<![CDATA[Индивидуални часови за пливање во пливачки клуб „Royal Aqua“ за само 600 денари! Искористете го попустот од 50% и тренирајте со професионални тренери!]]>skopje42.00906121.4053472015-03-31 23:59:00600501200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 10:19:00 +0100
<![CDATA[Ако си мал за дискотека, а голем за игротека повели во Центарот за модерни и спортски танци „Prima Danza“ и прослави го твојот роденден. Искористете го попустот од 38% и платете 1500 ден. за незаборавна роденденска танц забава]]>skopje41.99286221.4503772015-03-31 23:59:001500382400

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 10:08:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во "Villa La Luna" во Пиериа за само 5208 ден. (84 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте релаксиран и опуштен одмор]]>skopje40.12342722.5572002015-04-03 23:59:005208408680

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 09:49:00 +0100
<![CDATA[ Искористете го попустот од 50% и зачувајте ги Вашите најубави моменти преточени на најквалитетна фотографска хартија во фото студио „ДИЧО“ Платете само 60 денари за најквалитетни слики со димензија по Ваш избор!]]>skopje41.98548621.4661162015-04-02 23:59:006050120

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Mar 2015 09:41:00 +0100
<![CDATA[Пакет од 12 третмани за слабеење (4 стимулации, 4 боди врапинг третмани, 2 твин система и 2 антицелулитни масажи) за само 550 ден. во Салон за убавина „REFRESH“! Искористете го попустот од 88% и имајте витко тело и совршена линија! ]]>skopje41.99275521.4158482015-03-30 20:00:00550884400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 16:31:00 +0100
<![CDATA[Фарбање со добро познатата „KEUNE“ фарба + шишање + третман „so pure“ за сува и оштетена коса за само 800 денари во реномираното „HAIR VIP STUDIO“! Искористете го попустот од 67% и имајте убава и сјајна коса]]>skopje41.99558521.4282002015-03-31 23:59:00800672400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 16:30:00 +0100
<![CDATA[ Пакет од 10 третмани за слабеење (4 електростимулации, 4 вакум третмани со ултразвук и 2 антицелулитни масажи) во Салонот за убавина „REFRESH“ за само 600 ден. Искористете го попустот од 82% и имајте совршена фигура и привлечен изглед]]>skopje41.99275521.4158482015-03-30 20:00:00600823300

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 16:17:00 +0100
<![CDATA[Оживејте ги Вашите спомени во современа технологија на 50% попуст! За само 125 денари добивате 1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD во Фото студио „ДИЧО“]]>skopje41.98548621.4661162015-04-02 23:59:0012550250

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 16:08:00 +0100
<![CDATA[10 третмани за слабеење со помош на најеволутивната метода Crazy Fit за само 450 ден. во Салон за убавина „REFRESH“! Искористете го попустот од 55% и имајте совршена фигура и привлечен изглед! ]]>skopje41.99275521.4158482015-03-30 20:00:00450551000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 15:42:00 +0100
<![CDATA[Миење со масажа на скалпот, третман за сува и оштетена коса „so pure“ и фенирање со обликување за 150 денари реномираното „HAIR VIP STUDIO“! Искористете го попустот од 83% попуст и дајте и го потребниот сјај и свежина на Вашата коса]]>skopje41.99558521.4282002015-03-31 23:59:0015083900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 15:31:00 +0100
<![CDATA[350 ден. за прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет. Искористете го попустот од 61% и добијте дополнителени 50% на лиценца за McAfee Antivirus само во „НИТРО компјутери“]]>skopje41.98477621.4376092015-03-31 23:59:0035061900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 15:27:00 +0100
<![CDATA[Целосно чистење на системот на Вашиот лап топ/компјутер + комплетна проверка и дијагностика на функционалноста. Платете само 250 ден. и искористете го попустот од 72% во „НИТРО Компјутери“]]>skopje41.98477621.4376092015-03-31 23:59:0025072900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 15:15:00 +0100
<![CDATA[Луксузен одмор со масажа и СПА третмани! 2 ноќевања по лице во едноспален апартман со појадок + арома масажа и СПА третмани (сауна, арома сауна, парна бања, базен, фитнес), Wi-Fi и ДДВ во хотел „Grand Royal Hotel & SPA“ Банско за само 3844 денари (62 евра). Искористете го попустот од 30% и имајте луксузен одмор]]>skopje41.82422823.4859862015-04-02 23:59:003844305456

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 15:14:00 +0100
<![CDATA[Фарбање со добро познатата „KEUNE“ фарба + шишање + третман „so pure“ за сува и оштетена коса за само 750 денари во реномираното „HAIR VIP STUDIO II“ со нов салон во ТЦ Бисер! Искористете го попустот од 66% и имајте убава и сјајна коса]]>skopje41.98600721.4644692015-03-31 23:59:00750662200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 14:58:00 +0100
<![CDATA[Омбре фарбање + третман „so pure“ за сува и оштетена коса + фенирање за само 600 ден. во реномираното „Hair Vip Studio II“ - ТЦ Бисер! Искористете го попустот од 80% и имајте сјајна коса и прекрасен изглед]]>skopje41.98600721.4644692015-03-31 23:59:00600803000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 14:57:00 +0100
<![CDATA[Миење со масажа на скалпот, третман за сува и оштетена коса „so pure“ и фенирање со обликување на 83% попуст. Платете само 100 ден. за оваа неверојатна понуда и дајте и го потребниот сјај и свежина на Вашата коса во реномираното „HAIR VIP STUDIO II“ со нов салон во ТЦ Бисер]]>skopje41.98600721.4644692015-03-31 23:59:0010083600

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 14:56:00 +0100
<![CDATA[Научете професионално да нуркате! Искористете го попустот од 29% и за само 15 000 денари добијте одлична  обука и тренинг од врвни професионалци во пливачкиот клуб "Royal Aqua" !]]>skopje42.00906121.4053472015-03-31 23:59:00150002921000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 14:53:00 +0100
<![CDATA[Научете да пливате од врвни професионалци за само 1000 денари! Попуст од 44% за сите почетници, пливачи аматери и непливачи во пливачки клуб "Royal Aqua"!]]>skopje42.00906121.4053472015-03-31 23:59:001000441800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 14:48:00 +0100
<![CDATA[Професионално пливање за само 1200 денари месечно! Искористете го попустот од 40% и добијте врвна обука за пливање водена од одлични пливачи во пливачки клуб "Royal Aqua"!]]>skopje42.00906121.4053472015-03-31 23:59:001200402000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 14:39:00 +0100
<![CDATA[Аква аеробик за само 1300 денари месечно! Искористете го попустот од 38% и спортувајте со професионални тренери од пливачкиот клуб "Royal Aqua"!]]>skopje42.00906121.4053472015-03-31 23:59:001300382100

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 14:32:00 +0100
<![CDATA[2 нокевања за едно лице со појадок, интернет, паркинг, сеф, внатрешен минарален базен, греени камени лежалки, солна и класична сауна, парна бања, авантуристички туш, зона за масажи, транспорт до гондола за само 2898 денари (48 евра). Искористете го попустот од 47% и имајте незаборавно викенд уживање во хотел „3 Mountains Boutique“ Разлог-Банско]]>skopje41.87615723.4247752015-04-02 23:59:002898475500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 13:32:00 +0100
<![CDATA[2 нокевања за едно лице со појадок, интернет, паркинг, сеф, внатрешен минарален базен, греени камени лежалки, солна и класична сауна, парна бања, авантуристички туш, зона за масажи, транспорт до гондола за само 2700 денари (44 евра). Искористете го попустот од 43% и имајте незаборавен одмор во хотел „3 Mountains Boutique“ Разлог-Банско]]>skopje41.87615723.4247752015-04-02 23:59:002700465000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 13:22:00 +0100
<![CDATA[Одмор во Олимпик Бич на 40% попуст! 3 ноќевања за двајца во "Virginia Rooms" за само 5208 ден. (84 евра)]]>skopje40.24165322.5925292015-04-03 23:59:005208408680

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 13:04:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за двајца со појадок во "Вила Гора" Крушево за 980 денари! Одморете се на чист воздух и искористете го попустот од 46 %]]>skopje41.36464421.2512632015-03-31 17:00:00980461800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 12:06:00 +0100
<![CDATA[Perfect Pillow (три перници со различна тежина) по неповторлива и единствена цена од само 699 ден. во „COMFY ANGEL“ - Прилеп! Искористете го попустот од 42%,  имајте пријатен и удобен сон и разбудете се наспани и одморени! ]]>skopje41.33532621.5442702015-03-30 20:00:00699421200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Mar 2015 11:25:00 +0100
<![CDATA[Генерално чистење на вашиот дом + пролетно освежување на теписи за само 1700 денари со „Бел Лотос“ - Скопје! Искористете го попустот од 47% иимајте беспрекорно блескав и чист дом за само еден ден!]]>skopje42.01457021.4108082015-03-31 23:59:001700473200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 16:32:00 +0100
<![CDATA[Велигден во Банско (10 - 13.04.2015 година) преку „БИСЕР ПРОМ“ во хотел Orphey 4*! 45% попуст или 4900 ден. за 3 All inclusive ноќевања со појадок, ручек, вечера и попладневна ужинка на база шведска маса со неограничено користење на пијалоци, вклучен превоз до Банско + неограничено користење на спа центарот на хотелот (базен, џакузи, парна бања, лежалки и фитнес) + wi-fi во цел хотел]]>skopje41.99476821.4373092015-03-31 23:59:004900458900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 16:03:00 +0100
<![CDATA[Велигден во Банско (10 - 13.04.2015 година) преку „БИСЕР ПРОМ“ во одличниот „Park Hotel Gardenia 4*“! 43% попуст или 5200 ден. за 3 All inclusive ноќевања со појадок, ручек, вечера и попладневна ужинка на база шведска маса со неограничено користење на пијалоци, вклучен превоз до Банско + бесплатно користење на спа центарот на хотелот (базен, сауна, џакузи, парна бања, лежалки, фитнес), wi-fi + превоз од хотелот до гондолата и назад]]>skopje41.99476821.4373092015-03-31 23:59:005200439150

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 15:34:00 +0100
<![CDATA[Примамлива женска понуда! За само 300 ден. добивате гел лак на природни нокти + декорација по избор. Искористете го попустот од 40% и имајте средени раце и убави нокти во салонот за убавина "Velvet Skin"]]>skopje42.00329021.4076552015-04-02 23:59:0030040500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 15:11:00 +0100
<![CDATA[Превоз за Банско за викендите 13.03 - 15.03; 20.03 - 22.03; 27.03 - 29.03. 03.04 - 05.04. и 10.04 - 13.04.2015 година! 25% попуст или 1860 ден. за организиран повратен автобуски билет Скопје - Банско - Скопје преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“]]>skopje41.99476821.4373092015-03-31 23:59:001860252480

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 15:06:00 +0100
<![CDATA[Велигден во Банско (10 - 13.04.2015 г.) во одличниот комплекс Royal Park Spa Hotel 4****. Искористете го попустот од 30% и платете 6882 ден. (111 евра) по лице за 3 ноќевања со појадок и вечера во соба за двајца + празничен велигденски ручек на 12.04. со празнична музичка програма + бесплатно користење на СПА центарот (затворен базен со хидро млазници, сауна, парна бања и релакс зона), транспорт до гондола, wi-fi, туристичка такса и паркинг]]>skopje41.82425523.4892162015-03-31 23:59:006882309858

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 14:28:00 +0100
<![CDATA[Одмор на Халкидики на 40% попуст! 3 ноќевања за двајца во "Studios Marialena" во Neos Marmaras за само 5208 ден. (84 евра)]]>skopje40.14539223.7293802015-04-03 23:59:005208408680

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 14:24:00 +0100
<![CDATA[Неверојатно интересен и ефективен пакет за слабеење. 2 криолиполизи + 2 радиофрекфенции + 2 пресотерапија (body wraping) за само 1600 денари. Искористетете ја оваа понуда од Козметичкото студио “Velvet Skin“ на 50% попуст]]>skopje42.00329021.4076552015-04-02 23:59:001600503200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 14:03:00 +0100
<![CDATA[ТОП понуда за совршено тело! MAGIC пакет од 50 ефикасни третмани за слабеење ексклузивно во „Fashion & Vision“. Искористете го попустот од 89% и платете 1400 ден. за 50 третмани (3 парафин, 3 ултразвук, 4 дијамантски масажи со серум за слабеење, 20 боди врапинг + 20 електро стимулации)]]>skopje42.00220721.4169882015-03-31 23:59:0014008912550

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 14:00:00 +0100
<![CDATA[250 ден. за миење, шишање, масажа на скалп, третман со ревитализирачка маска за оштетена коса + фенирање. Искористете го попустот од 50% и посетете го салонот „Fashion & Vision“]]>skopje42.00220721.4169882015-03-31 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 13:55:00 +0100
<![CDATA[40% попуст на 3 ноќевања за двајца во Studios ANASTASIA** во Пефкохори за само 4836 ден. (78 евра)]]>skopje39.99342223.6103462015-04-03 23:59:004836408060

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 13:52:00 +0100
<![CDATA[2 часа опуштање и ревитализација на Вашето тело и кожа преку дијамантски или златен третман во салонот „Fashion & Vision“! Искористете го попустот од 51% и за само 590 ден. добијте пилинг на цело тело + масажа на цело тело со висококвалитетен дијамантски или златен серум + миење, масажа на скалп, маска за коса и фенирање]]>skopje42.00220721.4169882015-03-31 23:59:00590511200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 13:46:00 +0100
<![CDATA[40% попуст на 3 ноќевањa за двајца во Maria Kargas Guest House за само 4836 ден. (78 евра) на Халкидики, Ormos Panagia, Sithonia]]>skopje40.23428023.7313962015-04-03 23:59:004836408060

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 13:42:00 +0100
<![CDATA[Совршен изглед за секаква свечена пригода! Професионална шминка и свечена фризура на 65% попуст односно за само 700 ден. во козметичко - фризерскиот салон „Fashion & Vision“]]>skopje42.00220721.4169882015-03-31 23:59:00700652000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 13:28:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 200 ден. искористете го попустот од 50% за маникир со UV траен гел лак + декорација и боја по избор во "Nails Art Kolinda"]]>skopje41.98877521.4499472015-04-03 23:59:005050500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 13:19:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 400 ден. добивате професионална шминка за матура со козметика од брендот "Kryolan". Искористете го попустот од 50% во "Nails Art Kolinda" и изгледајте совршено во секоја прилика]]>skopje41.98877521.4499472015-04-03 23:59:00100501000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 12:54:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за двајца во луксузен апартман во хотел „Bansko Royal Towers“ со појадок, ручек, вечера, бесплатно користење на СПА центарот, модерно опремена фитнес сала, интернет, паркинг, детско игралиште и уште многу други поволности само за Вас на 46% попуст. Платете само 4030 денари (65 евра) и имајте најдобро уживање во идилата на Банско]]>skopje41.83027323.4758522015-04-02 23:59:004030467500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 09:52:00 +0100
<![CDATA[За мазна и сјајна кожа! 270 ден. за депилација на цели нозе + интима со топол восок! Искористете го попустот од 55% и посетете го салонот за убавина „СЕНСИ“]]>skopje41.99642421.4099022015-03-31 23:59:0027055600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 21:19:00 +0100
<![CDATA[290 ден. за педикир со лакирање + масажа на стопала! Дозволете си уживање и искористете го попустот од 52% во салонот за убавина „СЕНСИ“]]>skopje41.99642421.4099022015-03-31 23:59:0029052600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 21:14:00 +0100
<![CDATA[Месечна чланарина за кубански социјални танци (комбинација од салса, сон и афрорумба) за само 690 ден. во Танцова школа „ESTILO HABANA“! Искористете го попустот од 54% и научете неколку чекори од најзаводливите танци во светот! ]]>skopje41.99278521.4371212015-03-30 20:00:00690541500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 17:12:00 +0100
<![CDATA[Месечна чланарина за КАРДИО ТАНЦИ (комбинција од регетон, салса, бачата, меренге и мамба) за само 600 ден. во Танцова школа “ESTILO HABANA“! Искористете го попустот од 50%, добијте обликувано и затегнато тело и научете неколку нови танцови чекори! ]]>skopje41.99278521.4371212015-03-30 20:00:00600501200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 16:27:00 +0100
<![CDATA[Третман мезотерапија на лице за само 390 денари во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 68%, разубавете го и подмладете го Вашето лице]]>skopje41.99715421.4043392015-03-31 23:59:00390681200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 14:52:00 +0100
<![CDATA[Сместување во хотел „Almopia 3* “ на 50% попуст! За само 3500 денари добивате 3 дена, 2 ноќевања со појадок за 2 лица и едно дете до 6 години во Double room со камин, бесплатно кафе, сопствен бесплатен паркинг, соба за багаж, градина со елементи за скара, Wi-Fi интернет. Почестете се себеси со прекрасен одмор во одличниот велнес центар, посетете ги СПА центрите и уживајте во природните убавини близу топлите бањи во Лутраки, Грција]]>skopje40.96123421.9520572015-04-02 23:59:003500507000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 14:40:00 +0100
<![CDATA[Витамински козметички третман на лице со хијалурон за еластичност и цврстина на Вашето лице за само 250 денари во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“. Искористете го попустот од 79% и освежете го Вашето лице]]>skopje41.99715421.4043392015-03-31 23:59:00250791200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 14:40:00 +0100
<![CDATA[Вивнете во височините и доживејте ја Македонија од еден поубав агол со најискусните и најдобри пилоти на параглајдер во регионот! Параглајдерски тандем лет на Водно, Скопска Црна гора или Крушево со мастер инструктор за само 2500 денари! Искористете го попустот од 50% за вистинско адреналинско доживување со училиштето за екстремни спортови „ACRO MACEDONIA“]]>skopje41.99677121.3878192015-04-02 23:59:002500505000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 14:38:00 +0100
<![CDATA[Ехо преглед на дојки за само 490 денари во гинеколошко акушерската ординација „Д-р Павле Кокорманов“! Искористете го попустот од 51% и погрижете се за Вашето здравје]]>skopje41.99795721.4239192015-03-31 23:59:00490511000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 14:15:00 +0100
<![CDATA[Гинеколошки преглед со ултразвук за само 690 денари во гинеколошко - акушерската ординација „Д-р Павле Кокорманов“! Искористете го попустот од 51% и погрижете се за Вашето здравје]]>skopje41.99795721.4239192015-03-31 23:59:00690511400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 14:15:00 +0100
<![CDATA[Велигден во Банско! Ноќевање за едно лице со појадок во студио + користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, лежалка, ски гардероба, транспорт до гондола, интернет, туристичка такса, осигурување, ДДВ за само 1550 денари (25 евра). Искористете го попустот од 49% и имајте одлично уживање во хотел „Perun Lodge 4* “ Банско]]>skopje41.82642623.4839302015-04-02 23:59:001550523200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за едно лице со појадок во апартман + користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, лежалка, ски гардероба, транспорт до гондола, интернет, туристичка такса, осигурување, ДДВ за само 2046 денари (33 евра). Искористете го попустот од 46% и имајте одлично уживање во хотел „Perun Lodge 4* “ Банско]]>skopje41.82642623.4839302015-04-02 23:59:002046463815

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 13:59:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за едно лице со појадок во студио + користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, лежалка, ски гардероба, транспорт до гондола, интернет, туристичка такса, осигурување, ДДВ за само 1736 денари (28 евра). Искористете го попустот од 49% и имајте одлично уживање во хотел „Perun Lodge 4* “ Банско]]>skopje41.82642623.4839302015-04-02 23:59:001736493400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 13:57:00 +0100
<![CDATA[Уживајте и релаксирајте се во прекрасниот хотел „Famil“ во Банско за само 924 ден. (15 евра) по лице со појадок, вечера, сауна, бесплатен приватен паркинг за вашето возило, бесплатен интернет и многу други поволности по ваш вкус. Искористете го попустот од 58% и имајте одличен пролетен одмор]]>skopje41.83576723.4816442015-04-02 23:59:00924582200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 13:55:00 +0100
<![CDATA[Затегнување и обликување на контурите на лицето со ултразвучен пилинг и маска од зелено кафе за само 500 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 50% и имајте мазна и блескава кожа!]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:00500501000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 13:44:00 +0100
<![CDATA[Искористете го неверојатниот попуст од 65% за еден „Двоен лифтинг“ третмани за инстант anti-aging и подмладување! За само 1050 денари добивате 2 лифтинг третмани споени во еден протокол со кои ќе изгледате 10 години помладо и поубаво во францускиот центар за убавина „ДЕРМАБЈУТИ“]]>skopje41.99573321.4147142015-04-02 23:59:001050653000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 13:32:00 +0100
<![CDATA[30 третмани за слабеење (10 боди врапинзи + 10 антицелулитни масажи + 1 час во термо ќебе) за совршено мазна и затегната кожа за само 3000 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 50% и ослободете се од најтврдокорните масни наслаги на вашето тело!]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:003000506000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 11:59:00 +0100
<![CDATA[Релакс масажа на цело тело со ароматични масла по избор за само 300 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 40% и обновете го телото и духот!]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:0030040500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 11:35:00 +0100
<![CDATA[Ладна депилација на цело тело (цели нозе, раце и интима со посебен чист восок) + освежителен третман на лице со специјална ревитализирачка маска за само 650 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 32% и имајте мазна и негувана кожа! ]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:0065032950

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 11:03:00 +0100
<![CDATA[Топла депилација на цело тело (цели нозе, раце и интима) + освежителен третман на лице со специјална ревитализирачка маска за само 550 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 35% и имајте мазна и негувана кожа! ]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:0055035850

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 10:58:00 +0100
<![CDATA[Луксузен Велигден во Банско! Ноќевање за едно лице со појадок во апартман + користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, лежалка, ски гардероба, транспорт до гондола, интернет, туристичка такса, осигурување, ДДВ за само 1550 денари (25 евра). Искористете го попустот од 49% и имајте одлично уживање во хотел „Perun Lodge 4* “ Банско]]>skopje41.82642623.4839302015-04-02 23:59:001860493650

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 10:54:00 +0100
<![CDATA[Третман на лице (чистење, масажа на лице, завршна крема) + маникир (масажа на дланки, отстранување на кутикули, обликување на нокти) за само 300 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 40% имајте нежно и негувано лице и средени дланки! ]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:0030040500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Mar 2015 09:45:00 +0100
<![CDATA[Помогнете си со спондилозата и ослободете се од болките во вратот! 35% попуст или 390 ден. за третман за спондилоза (комбинација од електро терапија, ултразвучна терапија, масажа и кинезитерапија) со времетраење од 60 минути во центарот за физикална и кинезитерапија „LASER MED“]]>skopje41.98887521.4537992015-03-31 23:59:0039035600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 16:41:00 +0100
<![CDATA[390 ден. за кинезиолошки преглед - функционален статус + корективни вежби за деформитети на ´рбетен столб кај деца и адолесценти (сколиози, кифози, лордози). Искористете го попустот од 61% и дозволете професионалци во „LASER MED“ навреме да се погрижат за Вашите деца]]>skopje41.98887521.4537992015-03-31 23:59:00390611000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 16:19:00 +0100
<![CDATA[Вкусни палачинки во "Charm lounge bar"! Искористете го попустот од 50 % и вкусете повеќе видови палачинки за само 80 денари]]>skopje41.99695021.4174912015-03-31 17:00:008050160

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 16:07:00 +0100
<![CDATA[250 ден. за медицинска или релакс парцијална масажа на грб со познатото етерично масло Allga San од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор. Искористете го попустот од 58% и ослободете се од болките во Центарот за рехабилитација, физикална и кинезитерапија „КИНЕЗИКА“]]>skopje41.99613421.4160012015-03-31 23:59:0025058600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 16:04:00 +0100
<![CDATA[Одлична понуда за посилниот пол! Апсолутна хидратација на лице со специјална маска од плава алга на THALGO + комплетен третман на лице + отворање на пори со ултразвук + релакс масажа на грб за само 1000 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 38% и подарете си луксузен и квалитетен третман и регенериратје го вашето тело и лице!]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:001000381600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 15:35:00 +0100
<![CDATA[Вкусна панцерота Капри во "Charm lounge bar" за само 80 денари! Искористете ја оваа понуда и уживајте во вкусен оброк на 50 % попуст]]>skopje41.99695021.4174912015-03-31 17:00:008050160

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 15:34:00 +0100
<![CDATA[Квалитетно радио за вашиот автомобил од светски познатиот JVC за само 3517 денари во "Zec Elecronics"! Искористете го попустот од 18% и уживајте во вашата омилена музика со одличен звук!]]>skopje41.99335121.4157082015-03-31 15:00:003517184290

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 13:13:00 +0100
<![CDATA[Квалитетни слушалки од Pioneer и JVC за само 960 денари во "Zec Electronics"! Искористете го попустот од 20% и уживајте во вашата омилена музика со одличен звук!]]>skopje41.99335121.4157082015-03-31 15:00:00960201200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 12:38:00 +0100
<![CDATA[Третман микродермоабразија за само 600 денари во реномираниот салон за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 63% и имајте сјајна кожа и подобра циркулација на Вашето лице]]>skopje41.98525421.4664052015-03-31 23:59:00600631600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 12:28:00 +0100
<![CDATA[Само 3300 денари за пакет од 20 третмани за слабеење (5 кавитации, 5 лимфни дренажи, 5 стимулации и 5 антицелулитни масажи) за уништување на масните наслаги во подлабоките слоеви за само 3300 денари во салон за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 70% и обликувајте го и затегнете го Вашето тело]]>skopje41.98525421.4664052015-03-31 23:59:0033007011000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 12:28:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање на база All Inclusive Light + бесплатно користење на СПА (сауна и топол внатрешен базен) + бесплатен паркинг за само 1116 ден. (18 евра) по лице во прекрасниот Hotel „Four Leaf Clover“, Банско! Искористете го попустот од 61% и уживајте во прекрасна атмосфера]]>skopje41.84058423.4784432015-03-31 23:59:001116612852

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Mar 2015 10:54:00 +0100
<![CDATA[Одлична понуда за понежниот пол! Апсолутна хидратација на лице со специјална маска од бела алга на THALGO + комплетен третман на лице + отворање на пори со ултразвук + релакс масажа на цело тело за само 1200 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 40% и подарете си луксузен и квалитетен третман и регенериратје го вашето тело и лице!]]>skopje42.00605421.3977132015-03-30 20:00:001200402000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 16:14:00 +0100
<![CDATA[Совршено лице без брчки со Hydradermie Lift третманот за само 880 ден. во институтот за убавина „Дермаестетика“! Искористете го попустот од 56% и имајте свеж и заводлив изглед со револуционерниот лифтинг третман без хируршка интервенција]]>skopje41.99070921.4349702015-03-31 23:59:00880562000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:47:00 +0100
<![CDATA[ Револуционерната Epil Smart безболна депилација за само 360 денари во институтот за убавина „Дермаестетика“! Искористете го попустот од 40% и имајте мазна и мека кожа на Вашите нозе]]>skopje41.99070921.4349702015-03-31 23:59:0036040600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:47:00 +0100
<![CDATA[ Третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ за само 784 ден. во институтот за убавина „Дермаестетика“! Искористете го попустот од 51% и имајте совршено лице со најновиот третман од Guinot]]>skopje41.99070921.4349702015-03-31 23:59:00784511600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:47:00 +0100
<![CDATA[Две ноќевања со појадок + 33 км. неповторилива рафтинг авантура на реките Тара и Дрина  во рафтинг камп „STARI DUD“ за само 2294 ден. по лице! Искористете го попустот од 39% и имајте прекрасен одмор исполнет со многу адреналин и забава!]]>skopje43.50517218.7775862015-03-30 20:00:002294393782

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:13:00 +0100
<![CDATA[Две ноќевања + 33 км. неповторилива рафтинг авантура на реките Тара и Дрина  во рафтинг камп „STARI DUD“ за само 1860 ден. по лице! Искористете го попустот од 41% и имајте прекрасен одмор исполнет со многу адреналин и забава!]]>skopje43.50517218.7775862015-03-30 20:00:001860413162

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:10:00 +0100
<![CDATA[Две ноќевања +  неповторилива САФАРИ тура во рафтинг камп „STARI DUD“ за само 1860 ден. по лице! Искористете го попустот од 38% и имајте прекрасен одмор исполнет со многу адреналин и забава!]]>skopje43.50517218.7775862015-03-30 20:00:001860383000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:07:00 +0100
<![CDATA[Поминете незаборавни денови во хотелот "Casa Кarina" и уживајте во чистиот воздух на Банско. Со купон од 210 ден. и доплата во хотелот само 1212 ден. (19,5 еврa) добивате 1 ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + ужина + бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања и фитнес сала. Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавно уживање]]>skopje41.82742623.4848812015-04-03 23:59:00210502844

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:06:00 +0100
<![CDATA[Стрелање со воздушна пушка со неограничен број на дијаболи за само 150 денари во стрелачки клуб „Стрелец“! Искористете го попустот од 50% и имајте едно малку поинакво секојдневие]]>skopje41.99048821.4382092015-03-31 23:59:0015050300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 13:25:00 +0100
<![CDATA[Чист планински воздух, тишина и опуштена атмосфера, во комбинација со модерен ентериер и совршена услуга за незаборавен одмор на планина на 50% попуст! Ноќевање со појадок + бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода темп. 32 степени, финската сауна, парна бања, руски туш, Wi- fi, паркинг, ДДВ, туристичка такса за само 930 денари (15 евра) во хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Банско]]>skopje41.85485623.4128262015-04-02 23:59:00930501860

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 13:20:00 +0100
<![CDATA[Симнете го вишокот килограми и изгледајте заводливо и привлечно! 90% попуст на пакет третмани за слабеење: 4 боди врапинг, 4 боди мастер, 4 боди терм, 4 Crazy Fit во "Стива Ви" за само 650 ден.]]>skopje41.97780521.4426522015-04-03 23:59:00650906200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 12:23:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 59% и имајте средени нокти! За само 290 ден. добивате маникир и педикир во салонот за убавина "Стива Ви"]]>skopje41.97780521.4426522015-04-03 23:59:0029059700

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 12:19:00 +0100
<![CDATA[1 ноќевање со појадок за едно лице во Лукс студио, користење на базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, ски гардероба, транспорт до лифт, паркинг, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани за само 1050 денари (17 евра). Искористете го попустот од 51% и имајте најубав одмор во хотел „All Seasons Club 4* “ Банско]]>skopje41.82629123.4974552015-04-02 23:59:001050512163

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 12:18:00 +0100
<![CDATA[За само 75 ден. добивате 10 минути турбо солариум. Искористете го попустот од 70% кој ви го нуди студио за убавина „Стива Ви“]]>skopje41.97780521.4426522015-04-03 23:59:007570250

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 12:15:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за две лица во стандардна соба со појадок, бесплатно користење на базен со минерална вода, сауна, солена соба, релакс студио, фитнес, Wi - Fi, сателитска, мини бар, кујнски прибор во апртманите, комплетен козметички сет, бањарки и влечки за 3500 денари. Искористете го попустот од 21% и луксузно уживајте во „Медите“ Ресорт СПА Хотел - Сандански]]>skopje41.56861423.2864242015-04-02 23:59:003500214405

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 12:09:00 +0100
<![CDATA[Симнете го вишокот килограми и изгледајте заводливо и привлечно! 87% попуст на пакет од 20 третмани за слабеење: 10 антицелулитни третмани со апаратот Beauty Star и 10 боди врапинг третмани во "Стива Ви" за само 700 ден.]]>skopje41.97780521.4426522015-04-03 23:59:00700875500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 12:03:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода темп. 32 степени, финската сауна, арома парна бања, руски туш, Wi-Fi, паркинг, ДДВ, туристичка такса за само 1426 денари (23 евра). Искористете го попустот од 50% и уживајте во чистиот планински воздух, тишина и опуштена атмосфера, во комбинација со модерен ентериер и совршена услуга во хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Банско]]>skopje41.85485623.4128262015-04-02 23:59:001426502862

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 10:36:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за двајца со појадок + бесплатно користење на базен со минерална вода, сауна, солена соба, релакс студио, фитнес, Wi - Fi, сателитска само за 2046 ден. (33 еур). Искористете го попустот од 20% и имајте прекрасен одмор во Апарт хотел „Медите 3* “ Сандански]]>skopje41.56861423.2864242015-04-02 23:59:002046202550

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[За само 1330 ден. (21,5 евра) по лице добивате ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, сауна, лежалки, џакузи, парна бања и Wi-fi. Искористете го попустот од 50% и поминете прекрасен одмор на Пирин планина во хотел „WInslow Infinity & SPA“]]>skopje41.82397323.4789152015-04-03 23:59:001330502660

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 13:31:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 260 ден. и доплата во хотелот од само 1475 ден. добивате ноќевање со појадок за ДВАЈЦА + бесплатно користење на финска сауна, WiFi, ски - гардероба, подземен паркинг + вклучена туристичка такса и уште многу други изненадувања во Хотел „Sasha“ - Банско! Икористете го попустот од 50% и уживајте!]]>skopje41.83392523.4789272015-03-30 20:00:00260503472

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 13:24:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 355 ден. и доплата во хотелот од само 2000 ден. добивате ноќевање со појадок и вечера за ДВАЈЦА + бесплатно користење на финска сауна, WiFi, ски - гардероба, подземен паркинг + вклучена туристичка такса и уште многу други изненадувања во Хотел „Sasha“ - Банско! Икористете го попустот од 53% и уживајте!]]>skopje41.83392523.4789272015-03-30 20:00:00355534960

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 12:55:00 +0100
<![CDATA[Неодоливо вкусно кафе (еспресо, макијато или капучино) и свежо цеден сок само во кафе „Ciao“ плус подарок од „Мое Колаче“ за само 120 денари! Искористете го попустот од 48% и уживајте во пријатна и опуштена атмосфера со вашите најблиски!]]>skopje41.99565821.4346562015-03-31 15:00:0012048230

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 12:37:00 +0100
<![CDATA[Исфрлете ги токсините од Вашето тело! Со купон од 30 ден. и доплата од само 170 ден. добијте третман аква детоксикација. Искористете го овој попуст од 50% во солена соба "Salt Cave"]]>skopje41.99042621.4481552015-04-03 23:59:003050400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 10:09:00 +0100
<![CDATA[Со масажа до подобро здравје! Со купон од 40 ден. и доплата од 210 ден. добивате медицинска масажа на грб и врат. Искористете го попустот од 58% во "Salt cave"]]>skopje41.99042621.4481552015-04-03 23:59:004058600

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 09:57:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата од 450 ден. добивате масажа на цело тело со масло по избор (лаванда, рузмарин, дива ружа, камилица, јасмин, портокал, ананас, јагода) + третман аква детоксикација. Искористете го попустот од 66% и релаксирајте се во "Salt Cave"]]>skopje41.99042621.4481552015-04-03 23:59:00100661600

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 09:47:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. добијте 20% попуст за монтажа на Вашиот клима уред или проверка и поправка на расипани клими во сервисот „Д УНИМОНТ КЛИМА“]]>skopje41.98590821.4657592015-03-31 23:59:0010000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Mar 2015 09:43:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за две лица во двокреветна соба, Wi - Fi, бесплатен паркинг, чистење секој ден за само 1115 денари (18 евра) во хостел „No9“. Искористете го попустот од 50% и имајте идеална прилика за одмор и можност за разгледување на Белград]]>skopje44.81304620.4545262015-04-02 23:59:001115502230

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 19:58:00 +0100
<![CDATA[54% попуст на специјалистички интернистички преглед на тироида со ЕКГ и ЕХО на тироидна жлезда + испитување на тироидни хормони (ТСХ+Т4). Искористете го попустот и платете 1430 ден. во поликлиниката „RES HUMANA“]]>skopje41.99461621.4052512015-03-31 23:59:001430543100

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 17:45:00 +0100
<![CDATA[Медицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед за само 990 ден. Искористете го попустот од 69% и посетете ја поликлиниката „RES HUMANA“]]>skopje41.99461621.4052512015-03-31 23:59:00990693200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 17:33:00 +0100
<![CDATA[80% попуст или само 1200 ден. за два третмани белење на заби + полирање пред секој третман. Имајте совршено блескава насмевка и здрави и сјајни заби благодарение на просфесионалците во стоматолошката ординација „ТЕРАДЕНТ“]]>skopje42.00415221.4118602015-03-30 23:59:001200806000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 17:24:00 +0100
<![CDATA[Март и април релаксирајте се во Охрид во хотел ЛОВЕЦ**! Уживајте во убавиот амбиент на хотелот и со купон од 200 ден. и доплата од 800 ден. во хотелот добијте 50% на ноќевање за двајца во апартман со вклучен појадок + дополнителни 10% на менито во ресторанот]]>skopje41.12763120.8037282015-03-30 23:59:00200502000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 17:05:00 +0100
<![CDATA[Адреналинска АТВ тура од еден час околу 15 км + 2 ноќевања со појадок и вечера и уште многу други поволности за само 3180 денари (51 евро). Искористете го попустот од 39% од хотел „К2“ во Годлево близу Банско за да имате незаборавна авантура во недопрената природа]]>skopje41.92922923.4784282015-04-02 23:59:003180395200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 16:07:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавен одмор во недопрената природа близу Банско! За само 2067 денари (34 евра) добивате 2 ноќевања со појадок и вечера, бесплатно користење на сауна и парна бања, кино, паркинг, СКИ гардероба и фитнес сала во прекрасниот хотел „К2“ Годлево, Банско]]>skopje41.92922923.4784282015-04-02 23:59:002067504140

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 15:39:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 350 ден. добивате пилинг на цело тело во комбинација на сол: медицинска, камена, хималајска и морска + масажа на цело тело со масло по избор (лаванда, рузмарин, дива ружа, камилица, јасмин, портокал, ананас, јагода). Искористете го попустот од 67% и релаксирајте се во "Salt Cave"]]>skopje41.99042621.4481552015-04-03 23:59:0050671200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 15:21:00 +0100
<![CDATA[Едночасовно опуштање и уживање со релакс масажа на цело тело во солена соба! Со купон од 100 ден. и доплата од 400 ден. добивате релакс масажа со масло по избор (лаванда, рузмарин, дива ружа, камилица, јасмин, портокал, ананас, јагода). Искористете го попустот од 67% и релаксирајте се во "Salt Cave"]]>skopje41.99042621.4481552015-04-03 23:59:00100671500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 15:10:00 +0100
<![CDATA[ 3 третмани во солена соба "Salt Cave". Со купон од 40 ден. и доплата од само 210 ден. зајакнете го Вашиот имунитет, победете ги сезонските вирусни настинки и искористете го овој попуст од 79%]]>skopje41.99042621.4481552015-04-03 23:59:0040791200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 14:59:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање со појадок за двајца во хотел “Meg-Lozenеtz 3*“ во центарот на Софија за само 3224 ден. (52 евра). Искористете го попустот од 35% и уживајте во убавината на Софија, Бугарија]]>skopje42.67999423.3255472015-04-03 23:59:003224354960

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 13:51:00 +0100
<![CDATA[590 ден. за сервисирање и чистење на клима, целосна проверка и дезинфекција, промена на филтри + контрола на количината на фреонот на Вашата клима. Искористете го попустот од 51% во сервисот за клими „Д УНИМОНТ КЛИМА“]]>skopje41.98590821.4657592015-03-31 23:59:00590511200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 13:35:00 +0100
<![CDATA[Март и април уживајте во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 1000 ден. во прекрасната Вила „РОЗЕ“ добивате 31% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман]]>skopje41.11062920.8040452015-03-31 23:59:00100311600

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 13:16:00 +0100
<![CDATA[65% попуст на пакет од 15 тремани за слабеење: 5 боди врапинг, 5 електро стимулации и 5 антицелулитни масажи за 1500 ден. во студио за убавина "Urban Beauty". Имајте и вие здраво, витко и совршено обликувано тело!]]>skopje41.97914021.4455432015-04-03 23:59:001500654250

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 11:46:00 +0100
<![CDATA[Двојно задоволство на 50% попуст! Тандем масажа на грб, врат и раце за двајца со ароматични масла за само 600 ден. во салонот за убавина "Urban Beauty"]]>skopje41.97914021.4455432015-04-03 23:59:00600501200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 10:48:00 +0100
<![CDATA[Имајте средено, мазно и негувано тело! За само 300 ден. добивате депилација со ладен восок на  нозе + препони или раце + пазуви. Искористете го попустот од 40% во салонот за убавина “Urban Beauty“]]>skopje41.97914021.4455432015-04-03 23:59:0030040500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 10:44:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање по лице во едноспален апартман со појадок и вечера + СПА третмани (сауна, арома сауна, парна бања, базен, фитнес), Wi-Fi и ДДВ во хотел „Grand Royal Hotel & SPA“ Банско за само 1736 денари (28 евра). Искористете го попустот од 30% и имајте луксузен одмор]]>skopje41.82422823.4859862015-04-02 23:59:001763302510

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Mar 2015 21:31:00 +0100
<![CDATA[Комплетен преглед на уво, нос, грло и слух во ПЗУ поликлиника "Медика Плус" за само 490 ден. Искористете го попустот од 86%, заштитете се на време и подобрете го вашето здравје!]]>skopje41.98998421.4483092015-03-31 17:00:00490863500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Mar 2015 16:25:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за две лица со појадок во пансион „Кутмичевица“ - Вевчани за само 1200 денари! Искористете го попустот од 40% и уживајте во магијата на природни убавини]]>skopje41.24020320.5913402015-03-31 23:59:001200402000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Mar 2015 15:35:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 62% и одморете се во прекрасниот хотел „Мaria - Antoaneta Residence“ Банско! За само 1302 ден. (21 евро) добивате 1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE (доручек, ручек и вечера) + бесплатно користење на базен (внатрешен и надворешен), сауна, парна бања, фитнес сала. Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!]]>skopje41.82818023.4755522015-04-03 23:59:001302623410

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Mar 2015 12:35:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 62% и одморете се во прекрасниот хотел „Мaria - Antoaneta Residence“ Банско! За само 1054 ден. (17 евра) добивате 1 ноќевањe за едно лице на база полупансион (доручек и вечера) + бесплатно користење на базен (внатрешен и надворешен), сауна, парна бања, фитнес сала. Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!]]>skopje41.82818023.4755522015-04-03 23:59:001054622790

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 04 Mar 2015 12:25:00 +0100
<![CDATA[За само 4700 денари (76 евра) добивате 4 ноќевања за едно лице со појадок, вечера, една парцијална масажа, користење на загреан затворен базен (28-29°C), сауна, парна бања, фитнес, ски-гардероба, превоз до ски - лифт, паркинг, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, терапии, СПА и козметички третмани. Искористете го попустот од 55% и имајте незаборавен зимски одмор во Хотел „Chateau“ Банско]]>skopje41.82809323.4894582015-04-02 23:59:004700509400

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 02 Mar 2015 11:45:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 54% и добијте 2 ноќевања за едно лице со појадок, вечера, една парцијална масажа, користење на загреан затворен базен (28-29°C), сауна, парна бања, фитнес, ски-гардероба, превоз до ски-лифт, паркинг, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, терапии, СПА и козметички третмани. За само 2480 денари (40 евра) подарете си прекрасно уживање во Хотел „Chateau“ Банско]]>skopje41.82809323.4894582015-04-02 23:59:002480504960

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 02 Mar 2015 10:35:00 +0100
<![CDATA[Уживајте во неверојатниот сладок вкус дополнет со омилиениот пијалок на 51% попуст! За само 99 денари добивате парче торта + сок, кафе или вино (по Ваш избор) во Red Caffe - Lounge bar]]>skopje41.99184121.4505052015-04-02 23:59:009951200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 02 Mar 2015 00:38:00 +0100
<![CDATA[ Ноќевање за едно лице со појадок и вечера во луксузна соба, со вклучено бесплатно користење на базен, џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса за само 1240 денари (20 евра)Искористете го попустот од 50% и луксузно уживајте во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско!]]>skopje41.83100823.4764532015-04-02 23:59:001240502500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Feb 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[Уживање со ноќевање за едно лице на база All inclusive во луксузна двокреветна соба, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса за само 1550 денари (25 евра). Искористете го попустот од 50% и луксузно уживајте во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско]]>skopje41.83100823.4764532015-04-02 23:59:001550503100

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Feb 2015 13:07:00 +0100
<![CDATA[Неодолив микс на вкусна храна подготвена од врвни мајстори на 57% попуст. Платете само 129 денари и уживајте во јадење по Ваш избор (тортелини фунги, рижото фунги или макарони со моцарела и маслинки) во одличната атмосфера на ресторан „АВАНТИ“]]>skopje41.99501821.4356772015-04-02 23:59:0012957300

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Feb 2015 12:05:00 +0100
<![CDATA[Неверојатна понуда за врвно дентално здравје и прекрасна насмевка на 25% попуст! За само 13800 ден. добивате ортодонтски преглед и поставување на висококвалитетна метална фиксна ортодонтска  протеза во реномираната специјалистичка ординација по ортодонција „DENTAL ART“! ]]>skopje41.99974621.4151972015-03-30 20:00:00138002518450

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Feb 2015 09:29:00 +0100
<![CDATA[За само 620 денари по лице, добивате 2 ноќевања во шест креветна соба во хостелот „Trip & Sleep“. Искористете го попустот од 50% и уживајте во строгиот центар на Белград!]]>skopje44.81919520.4533052015-04-03 23:59:00620501240

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Feb 2015 16:01:00 +0100
<![CDATA[Посетете го Белград во овој период од годината! За само 558 денари по лице, добивате 2 ноќевања во осум креветна соба во хостелот „Trip & Sleep“. Искористете го попустот од 50% и уживајте во строгиот центар на Белград!]]>skopje44.81919520.4533052015-04-03 23:59:00558501116

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Feb 2015 15:57:00 +0100
<![CDATA[Само 290 денари за 50 минутна релакс масажа со масло по избор! Одберете помеѓу релакс масажа на цело тело со смирувачко масло од рузмарин или портокал во салон за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 71% опуштете го Вашето тело]]>skopje41.99715421.4043392015-03-31 23:59:00290711000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Feb 2015 10:15:00 +0100
<![CDATA[Понуда за релаксирање на Вашето тело и хидрирање и освежување на кожата! Пилинг на грб и релакс масажа со природно масло од семки од грозје за само 380 денари! Искористете го попустот од 68% во салон за убавина „Estetik Slim Studio“]]>skopje41.99715421.4043392015-03-31 23:59:00380681200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 24 Feb 2015 10:15:00 +0100
<![CDATA[Целосна дезинфекција и дезинсекција на климата на Вашето возило со производи од светскиот бренд MA-FRA на 20% попуст! За само 690 денари добивате комплетно чиста авто клима или вентилација + рачно чистење на внатрешноста на возилото и шалтаблата со специјално млеко во авто перална „Бубе“]]>skopje42.00443921.3755322015-04-02 23:59:0069030990

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Feb 2015 16:00:00 +0100
<![CDATA[Комплетно уживање во луксузниот хотел ORPHEY****“ - Банско! Искористете го попустот од 50% и со купон од 465 ден. и доплата во хотелот од само 10.160 ден. (230 лева) добијте три ноќевање со појадок, lunch пакет и вечера + 2 DAY SKI PASS + snow breaк + бесплатно користење на базен со минерална вода, џакузи, парна бања и фитнес сала, WiFi, бесплатен паркинг простор, ски гардероба, трансфер до гондола и уште многу други изненадувања]]>skopje41.83760523.4939322015-03-30 20:00:004655021250

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Feb 2015 15:16:00 +0100
<![CDATA[Намалете го вишокот на килограми на брз и ефикасен начин! Искористете го попустот од 52% и платете само 750 денари за едно пакување Slim 5 капсули за слабеење]]>skopje41.99388321.4290052015-03-31 23:59:00750521570

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 23 Feb 2015 13:39:00 +0100
<![CDATA[Искористете ја оваа понуда и освежете се со коктели со повеќе вкусови на 50 % попуст!Уживајте во убава и опуштена атмосфера со коктел од ,,Show room''  за само 80 денари]]>skopje41.98512921.4662712015-03-31 17:00:008050160

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 20 Feb 2015 13:26:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 59% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса од врвни професионалци! За само 740 денари добивате фарбање со професионална фарба за коса „REVLON“, миење, третман на коса со кератинска маска, масажа на скалп, шишање и фенирање + ГРАТИС обликување на веѓи во салонот за убавина „Весна Висаж“]]>skopje41.99924521.4180502015-04-02 23:59:00740591800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Feb 2015 17:03:00 +0100
<![CDATA[Дегустирајте вкусен ручек или вечера во пријатна атмосфера покрај камин! Мешана даска (шарска плескавица, пилешки стек, растурен пилешки ражниќ, растурен свински ражниќ и пилешки увијач) + пекарски компир + лепче потпечено на скара за само 390 денари! Искористете го попустот од 54% и добијте дополнителни 20% попуст на сите сортни вина во ресторан „Скопје“]]>skopje41.99440021.4198372015-03-31 23:59:0039054850

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Feb 2015 14:25:00 +0100
<![CDATA[За Велигденските Празници отпатувајте во Банско! За 2914 ден. (47 евра) добивате 2 ноќевање за едно лице со вклучен појадок и вечера + 1 Велигденски ручек + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен одмор со најблиските]]>skopje41.82054023.4779932015-04-03 23:59:002914505828

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Feb 2015 11:36:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 220 ден. искористете го попустот од 51% за шеќерна депилација на регија: пола нозе + интима во салонот за убавина "Lady - M"]]>skopje41.99086921.4494152015-04-03 23:59:0010051650

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Feb 2015 10:49:00 +0100
<![CDATA[3 ноќевања за две лица со појадок, вечера и користење на сауна и базен со минерална, лековита вода за само 7950 денари (128 евра). Искористете го попустот од 47% и уживајте во светски познатите минерални извори со лековито дејство во хотел „Sanny Village“ Сапарева Бања Бугарија]]>skopje42.28941623.2690012015-04-02 23:59:0079504715000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Feb 2015 19:39:00 +0100
<![CDATA[Велигденско уживање со ноќевање за едно лице на база All inclusive во луксузна соба, со Велигденски ручек + бесплатно користење на внатрешен базен, џакузи, финска и арома сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса за само 1860 денари (30 евра). Искористете го попустот од 42% и луксузно уживајте во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско]]>skopje41.83100823.4764532015-04-02 23:59:001860423200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 18 Feb 2015 18:33:00 +0100
<![CDATA[Уживајте во светски познатите минерални извори со лековито дејство во хотел „Sanny Village“ Сапарева Бања Бугарија! Искористете го попустот од 43% и за само 5723 денари добијте 2 ноќевања за две лица со појадок, вечера и користење на сауна и базен со минерална, лековита вода]]>skopje42.28941623.2690012015-04-02 23:59:0057234310100

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Feb 2015 18:56:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од 350 ден. добивате класичен третман на лице со "Janssen Cosmetics". Освежете го Вашето лице и искористете го попустот од 56% во салон за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:005056900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Feb 2015 16:35:00 +0100
<![CDATA[Убави, квалитетни и препознатливи нокти на 58% попуст во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“. Со купон од 50 ден. и доплата од 200 ден. добивате топ гел лак на раце]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:005058600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Feb 2015 16:34:00 +0100
<![CDATA[Промотивна цена на супер програма за деца во „Академија за Самоодбрана"! Искористете го попустот од 61% и за само 390 ден. добијте месечна членарина за „Самоодбрана и фитнес за деца (Self Defense & Fitness for kids)! Внесете здрави и корисни навики во животот на вашето дете!]]>skopje42.00013621.4089382015-03-30 20:00:00390611000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 17 Feb 2015 15:05:00 +0100
<![CDATA[Класичен педикир, парафински третман, гел на природни нокти и целосен третман на Вашите нозе на 50%! За само 450 денари добивате опуштени, разубавени и прекрасни стапала и блескаво чисти лакирани нокти во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0045050900

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Feb 2015 15:19:00 +0100
<![CDATA[Совршена формула за негувани дланки на 50% попуст! Класичен маникир со парафински третман и гел на природни нокти за само 350 денари. Не пропуштајте ја оваа неверојатна понуда во салонот за убавина „Vita Lux“ и имајте средени и нежни раце!]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Feb 2015 14:44:00 +0100
<![CDATA[За само 600 денари добивате целосна депилација на Вашето тело во салонот за убавина „Edelweiss“. Имајте чиста и сјајна кожа и искористете го попустот од 54%]]>skopje41.98525421.4664052015-03-31 23:59:00600541300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Feb 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[55% попуст на маникир со UV траен лак на Вашите природни нокти. Имајте нокти со совршен изглед и неверојатен сјај по цена од само 360 денари во салон за убавина „Edelweiss“]]>skopje41.98525421.4664052015-03-31 23:59:0036055800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Feb 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[Само 350 денари за педикир со отстранување на грубата кожа во салонот за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 50% и имајте убави и средени стапала]]>skopje41.98525421.4664052015-03-31 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Feb 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[Едночасовна чоколадна масажа на цело тело за само 450 денари. Искористете го овој неверојатен попуст од 55% и релаксирајте го Вашето тело во салонот за убавина „EDELWEISS“]]>skopje41.98525421.4664052015-03-31 23:59:00450551000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Feb 2015 14:02:00 +0100
<![CDATA[Одлично решение за прегледност на Вашиот мобилен телефон додека патувате. 50% попуст или само 200 ден. на двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил. Уживајте во возењето искористувајќи ја оваа примамлива понуда]]>skopje41.99388321.4290052015-03-31 23:59:0020050400

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 16 Feb 2015 11:28:00 +0100
<![CDATA[Луксузно уживање во зимската идила на Банско! Искористете го попустот од 50% и со купон од 155 ден. и доплата во хотелот од само 1200 ден. добијте ноќевање со појадок, ручек и вечера + бесплатно користење на СПА центарот, ( користење на базен со минерална вода, џакузи, парна бања и фитнес сала)  WiFi, бесплатен паркинг и многу други изненадувања во прекрасниот Хотел „ORPHЕY****“ во Банско]]>skopje41.83760523.4939322015-03-30 20:00:00155502710

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Feb 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[Луксузно викенд уживање во зимската идила на Банско! Искористете го попустот од 50% и со купон од 185 ден. и доплата во хотелот од само 1365 ден. добијте ноќевање со појадок, ручек и вечера + бесплатно користење на СПА центарот, ( користење на базен со минерална вода, џакузи, парна бања и фитнес сала)  WiFi, бесплатен паркинг и многу други изненадувања во прекрасниот Хотел „ORPHЕY****“ во Банско]]>skopje41.83760523.4939322015-03-30 20:00:00185503100

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 13 Feb 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[Понуда за вистински гурмани! Специјалитет "Тава Скопје" (бомбици, пилешко месо, свинско месо, кашкавал, печурки и зеленчук) + вкусно потпечено лепче на скара за само 120 денари и дополнителни 20% попуст на сите сортни вина! Искористете го попустот од 54% и вкусете го Вашиот ручек или вечера во прекрасниот амбиент покрај камин во ресторан „Скопје“]]>skopje41.99440021.4198372015-03-31 23:59:0012054260

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Feb 2015 16:42:00 +0100
<![CDATA[Понуда за убаво и заводливо тело! Искористете го попустот од 63% и платете само 1500 ден. за пакет од 10 антицелулитни масажи во центарот за убавина „Melanija Good Health Center“]]>skopje41.99160421.4369862015-03-31 23:59:001500634000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Feb 2015 13:36:00 +0100
<![CDATA[Опуштете го телото и духот! 60 минутна масажа со вулкански камења за само 390 денари! Искористете го попустот од 74% и посетете го салонот за убавина „Melanija Good Health Center“]]>skopje41.99160421.4369862015-03-31 23:59:00390741500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Feb 2015 16:38:00 +0100
<![CDATA[Со масажа до подобро здравје! Само 250 денари или 50% попуст за медицинска масажа во „Melanija Good Health Center“]]>skopje41.99160421.4369862015-03-31 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Feb 2015 16:38:00 +0100
<![CDATA[10 вакуумски третмани за волумен и зацврстување на гради на 65% попуст или за само 3500 денари! Остварете ја Вашата замисла и посетете го реномираниот центар за убавина „Melanija Good Health Center“]]>skopje41.99160421.4369862015-03-31 23:59:0035006510000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Feb 2015 16:37:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате гелни нокти со типсови. Искористете го попустот од 57% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:005057700

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Feb 2015 16:06:00 +0100
<![CDATA[Ослободете се од брчките со новиот апарат ЦАЦИ кој дава неверојатни и веднаш видливи резултати! Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1200 ден. добивате 4 третмани за подигање на тонусот на мускулатурата и пеглање на брчките. Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:00200442500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Feb 2015 15:38:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатен паркин и Wi-Fi за само 1117 денари (18 евра). Искористете го попустот од % и имајте прекрасен зимски одмор во Хотел „ДРУМ“ Добриниште блиску Банско]]>skopje41.82517423.5654442015-04-02 23:59:001117442000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 11 Feb 2015 14:06:00 +0100
<![CDATA[Реномираната „Интерпрес продукција“ Ви нуди можност за овековечување на Вашата свадбена свеченост во текот на цела 2015 година на ексклузивен попуст од 96%! Платете само 499 ден. за комплетно снимање и фотографирање на Вашата свадба, видео монтажа, фотосесија на младоженците, DVD од свадбата и фотографиите и постер фотографија (20х30)]]>skopje41.99246121.4164092015-03-31 23:59:004999612000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 22:22:00 +0100
<![CDATA[1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive  во двокреветна соба + бесплатно користење на СПА (сауна, парна бања, затворен базен 28-29°C, лежалки, фитнес, туш, релакс зона), бесплатно користење на интернет, паркинг, туристички данок и хотелско осигурување, превоз до гондола за само 1612 денари (26 евро). Искористете го попустот од 45% во хотел „Bansko SPA & Holidays 4* “]]>skopje41.84024923.4787702015-04-02 23:59:001612463000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 16:41:00 +0100
<![CDATA[1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive  во двокреветна соба + бесплатно користење на СПА (сауна, парна бања, затворен базен 28-29°C, лежалки, фитнес, туш, релакс зона), бесплатно користење на интернет, паркинг, туристички данок и хотелско осигурување, превоз до гондола за само 1922 денари (31 евро). Искористете го попустот од 45% во хотел „Bansko SPA & Holidays 4* “]]>skopje41.84024923.4787702015-04-02 23:59:001922453500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 15:48:00 +0100
<![CDATA[На скијање во Пампорово! Ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + парна бања + фитнес + трансфер до ски патеки за само 1240 денари (20 евра). Искористете го попустот од 31% во Хотел „Зора“ - Пампорово]]>skopje41.66233224.7028332015-03-31 23:59:001240311798

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 15:29:00 +0100
<![CDATA[На скијање во Пампорово! Три ноќевања за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + парна бања + фитнес + трансфер до ски патеки за само 3596 денари (58 евра). Искористете го попустот од 33% во Хотел „Зора“ - Пампорово]]>skopje41.66233224.7028332015-03-31 23:59:003596335332

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 15:29:00 +0100
<![CDATA[На скијање во Пампорово! Пет ноќевања за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + парна бања + фитнес + трансфер до ски патеки за само 5704 денари (92 евра). Искористете го попустот од 37% во Хотел „Зора“ - Пампорово]]>skopje41.66233224.7028332015-03-31 23:59:005704379052

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 15:29:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 40% и платете само 1500 ден. за компјутерско биро достапно во кафеава и црна боја во продавницата за компјутерска и мобилна галантерија "Megamobil"]]>skopje41.98839121.4511442015-04-03 23:59:001500402500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 14:23:00 +0100
<![CDATA[За квалитетен звук во модерен стил! 50% на мини звучник универзален со 3.5мм аудио конектор достапен во жолта, бела, зелена, сина, црна, розева и црвена боја за само 250 ден. во продавницата за компјутерска и мобилна галантерија "Megamobil"]]>skopje41.98839121.4511442015-04-03 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 13:31:00 +0100
<![CDATA[Управувајте лесно со Вашиот телефон и кога е ладно! За само 200 ден. ги добивате iGlove ракавиците достапни во црна, розева, темно сива, светло сива, зелена, сина, црвена и темно сина боја. Искористете го попустот од 50% во продавницата за компјутерска и мобилна галантерија "Megamobil"]]>skopje41.98839121.4511442015-04-03 23:59:0020050400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 12:39:00 +0100
<![CDATA[За само 250 ден. добивате мини mp3 плеер (достапен во: црна, сина, зелена, портокалова, розева, виолетова и бела боја). Искористете го попустот од 50% во продавницата за компјутерска и мобилна галантерија "Megamobil"]]>skopje41.98839121.4511442015-04-03 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 10 Feb 2015 12:21:00 +0100
<![CDATA[За Велигденските Празници отпатувајте во Банско! За 4154 ден. (67 евра) добивате 3 ноќевање за едно лице со вклучен појадок и вечера + 1 Велигденски ручек + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен одмор со најблиските]]>skopje41.82054023.4779932015-04-03 23:59:004154508308

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Feb 2015 15:00:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање на база полупансион (појадок и вечера), трансфер до гондола, бесплатно користење на СПА (сауна), фитнес, бесплатен интернет и многу други поволности за само 1178 ден. (19 евра) по лице во прекрасниот комплекс Хотел „Пирина Клуб“ Банско! Искористете го попустот од 41% и имајте одличен зимски одмор]]>skopje41.83543623.4813402015-04-03 23:59:001178411984

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Feb 2015 12:39:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање со појадок за едно лице, трансфер до гондола, бесплатно користење на СПА (сауна), фитнес, бесплатен интернет и многу други поволности за само 930 ден. (15 евра) по лице во прекрасниот комплекс Хотел „Пирина Клуб“ Банско! Искористете го попустот од 50% и имајте одличен зимски одмор]]>skopje41.83543623.4813402015-04-03 23:59:00930501860

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Feb 2015 12:31:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 53% и одморете се во прекрасниот хотел „Мaria - Antoaneta Residence“ Банско! За само 2604 ден. (42 евра) добивате 2 ноќевања за едно лице на база полупансион (доручек и вечера) + бесплатно користење на базен (внатрешен и надворешен), сауна, парна бања, фитнес сала. Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!]]>skopje41.82818023.4755522015-04-03 23:59:002604535580

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Feb 2015 12:11:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 53% и одморете се во прекрасниот хотел „Мaria - Antoaneta Residence“ Банско! За само 3224 ден. (52 евра) добивате 2 ноќевања за едно лице на база ALL INCLUSIVE (доручек, ручек и вечера) + бесплатно користење на базен (внатрешен и надворешен), сауна, парна бања, фитнес сала. Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!]]>skopje41.82818023.4755522015-04-03 23:59:003224536820

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Feb 2015 11:40:00 +0100
<![CDATA[Уживајте во свежиот воздух, во густата букова и аришова шума изолирани од градската врева! За само 700 ден. добивате едно ноќевање за едно лице со појадок. Искористете го попустот од 42% во мотел-ресторан “Осоговски Конак“]]>skopje42.04649922.1945282015-04-03 23:59:00700421200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Feb 2015 10:56:00 +0100
<![CDATA[Неповторлива понуда за уживање во подножјето на Пирин планина! Искористете го попустот од 51% и добијте ноќевање за едно лице со доручек и вечера + користење на базен и спа центар (џакузи, парна бања, сауна) за само 1360 ден. Дозволете си вистински одмор и посетете го прекрасниот хотел „Мountain Paradise by the Walnut trees“ -  Банско! ]]>skopje41.83788223.4777992015-03-30 20:00:001360512800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Feb 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[Бидете успешни во основање и управување со сопствен бизнис! Искористете го попустот од 36% и за само 440 денари ја добивате книгата „Како да основам и управувам сопствен мал бизнис“ + ГРАТИС подарок книга „Аманет“ во книжарниците „ТРИМАКС“]]>skopje41.98878521.4505992015-04-02 23:59:0044036690

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Feb 2015 13:47:00 +0100
<![CDATA[Плаќате 3, а добивате + 1 ноќевање бесплатно! За 3813 ден. (61,5 еврo) добивате 4 ноќевање за едно лице со вклучен појадок + бесплатна масажа + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, бесплатен превоз до гондола, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен зимски одмор]]>skopje41.82054023.4779932015-04-03 23:59:003813507626

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Feb 2015 09:02:00 +0100
<![CDATA[Плаќате 3, а добивате + 1 ноќевање бесплатно! За 4340 ден. (70 евра) добивате 4 ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатна масажа + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, бесплатен превоз до гондола, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен зимски одмор]]>skopje41.82054023.4779932015-04-03 23:59:004340508686

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 06 Feb 2015 06:00:00 +0100
<![CDATA[320 ден. за комплетен очен преглед (анамнестичка обработка, директна и индиректна биомикроскопија, преглед на очните структури и очно дно, мерење очен притисок, одредување рефракциски статус). Искористете го попустот од 68% и посетете ја реномираната поликлиника за очни болести „ОФТАЛМОС“]]>skopje41.99590321.4289992015-03-31 23:59:00320681000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Feb 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[Погрижете се за здравјето на Вашите очи! 24% попуст или 22 000 ден. за операција на катаракта (старачко перде) или операција на глауком (зелено перде) во реномираната поликлиника за очни болести „ОФТАЛМОС“]]>skopje41.99590321.4289992015-03-31 23:59:00220002429000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Feb 2015 00:00:00 +0100
<![CDATA[88% или само за 290 ден. за чистење забен камен, чистење на меки наслаги, естетско полирање, пескарење, обработка на парадонтални џебови со ултразвук, масажа на непца со нано гел + флуоризација на забите. Погрижете се за Вашите заби и насмевка и посетете ја стоматолошко естетско студио „Diamond S Dental“]]>skopje41.99967421.3979552015-04-02 23:59:00290882500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Feb 2015 17:03:00 +0100
<![CDATA[Депилација со ладен восок на цело тело за само 490 ден!!! Имајте чиста, сјајна кожа и искористете го попустот од 55% и добијте целосна депилација на Вашето тело со ладен восок (раце, нозе,интима, пазуви) во салонот за убавина „Divine Estetik“]]>skopje41.99856121.4196982015-04-03 23:59:00490551100

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Feb 2015 13:55:00 +0100
<![CDATA[За само 350 ден. добивате витамински козметички третман на лице со хијалурон за еластичност и цврстина на Вашето лице во салонот за убавина „Divine Estetik“. Освежете го Вашето лице и искористете го попустот од 71%]]>skopje41.99856121.4196982015-04-03 23:59:00350711200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Feb 2015 13:51:00 +0100
<![CDATA[За совршено обликувано тело! За само 240 ден. добивате 2 антицелулитни масажи. Искористете го попустот од 60% во салонот за убавина "Divine estetik" и изгледајте заводливо и најпривлечно]]>skopje41.99856121.4196982015-04-03 23:59:0024060600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Feb 2015 13:44:00 +0100
<![CDATA[ПЗУ “Лукс Медикус“ Ви овозможува попуст од 53% или само 700 ден. за лекарски уверенија (за вработување, визи за амбасада, упис на студенти)]]>skopje41.99679721.3977472015-04-03 23:59:00700531500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Feb 2015 11:49:00 +0100
<![CDATA[Зимско уживање за цело друштво! Искористете го попустот од 50% и за само 775 ден. добијте ноќевање за едно лице во луксузно уреден апартман за четворица во хотел „Royal Plaza“!Одморете се во строгиот центар на прекрасниот зимски резорт на Боровец!]]>skopje42.27118423.6060672015-03-30 20:00:00775501550

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 03 Feb 2015 10:53:00 +0100
<![CDATA[ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА по најниска цена до април 2015! За само 2790 денари добивате ноќевање за тројца со појадок и вечера во семејниот хотел „Златева куќа“! Не пропуштајте го попустот од 17% и искористете ја оваа промотивна цена за рано резервирање на Вашиот зимски одмор!]]>skopje41.83228123.4810962015-03-31 23:59:002790173348

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 02 Feb 2015 13:56:00 +0100
<![CDATA[ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА по најниска цена до април 2015! За само 1860 денари добивате ноќевање за двајца со појадок и вечера во семејниот хотел „Златева куќа“! Искористете го попустот од 17% и организирајте си го зимскиот одмор уште веднаш!]]>skopje41.83228123.4810962015-03-31 23:59:001860172232

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 02 Feb 2015 13:56:00 +0100
<![CDATA[За сите припаднички на понежниот пол, понуда која не смеете да ја пропуштите! Депилација на цело тело + депилација на интима со посебен ладен восок за една употреба за само 390 денари. Искористете го неверојатниов попуст од 61% во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:00390611000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Jan 2015 15:47:00 +0100
<![CDATA[Парафински третман за подобрена циркулација и одржување на влажноста и еластичноста на кожата на Вашите раце и нозе за само 200 денари. Искористете го неверојатниот попуст од 56% и имајте свиленкаст и нежен допир во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0020056450

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Jan 2015 15:30:00 +0100
<![CDATA[Неверојатна понуда за неодолив изглед! За само 980 денари добивате свечена фризура и професионална шминка (со филмски шминки KRYOLAN) + ГРАТИС обликување на веѓи. Искористете го попустот од 43% и блеснете со својот изглед во салонот за убавина „Весна Висаж“]]>skopje41.99924521.4180502015-04-02 23:59:00980552200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Jan 2015 15:08:00 +0100
<![CDATA[Опуштете го телото и умот со релакс или спортска масажа! За само 300 денари ослободете се од стресот и болката и препуштете се во рацете на познатиот масер Горан Чумлијевски Јапан. Искористете го овој неверојатен попуст од 63% во студио за масажа "Јапан"]]>skopje41.98280421.4394412015-04-03 23:59:0030063800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Jan 2015 13:20:00 +0100
<![CDATA[Март во Охрид! Со купон од 50 ден. и доплата од само 450 ден. добивате ноќевање за едно лице во удобниот и топол амбиент на Вила „Никола“.  Искористете го попустот од 44% и уживајте во остатокот од зимата во близина на Охридското езеро!]]>skopje41.09768520.8137092015-03-30 20:00:005044900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Jan 2015 09:48:00 +0100
<![CDATA[Направете го најдобриот маникир и педикир + ГРАТИС обликување на веѓи од најдобрите професионалци со производите на Словенската козметика „Afrodita“ на 53% попуст! За само 500 денари добивате убаво и квалитено средени раце и стапала + лакирање со лак од брендот „Holywood nails“ во Салонот за убавина „Весна Висаж“]]>skopje41.99924521.4180502015-04-02 23:59:00500581200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 29 Jan 2015 15:32:00 +0100
<![CDATA[Имајте затегнато, цврсто и заводливо тело! За само 900 ден. добивате 10 антицелулитни масажи. Искористете го попустот од 64% во салонот за убавина "Тим Бјути"]]>skopje41.98091021.4764372015-04-03 23:59:00900642500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 28 Jan 2015 10:02:00 +0100
<![CDATA[За само 500 ден. добивате 10 стимулации! Искористете го попустот од 83% во салонот за убавина "Тим Бјути" и имајте заводливо тело и совршена линија]]>skopje41.98091021.4764372015-04-03 23:59:00500833000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 28 Jan 2015 09:59:00 +0100
<![CDATA[За само 690 ден. добивате 5 стимулации, 5 боди врапинг и 10 ултразвук третмани. Искористете го попустот од 86% во салонот за убавина "Тим Бјути" и имајте заводливо тело и совршена линија]]>skopje41.98091021.4764372015-04-03 23:59:00690865000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Jan 2015 12:56:00 +0100
<![CDATA[За нежни раце и прекрасни нокти! 63% попуст или само 150 ден. на пакет: купка, пилинг, масажа на раце и отстранување на кутикули + маникир по избор (француски или декоративен) во козметички салон "Тим Бјути"]]>skopje41.98091021.4764372015-04-03 23:59:0015063400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Jan 2015 12:49:00 +0100
<![CDATA[Салонот за убавина "Тим Бјути" за само 200 ден. Ви нуди педикир со купка, пилинг и масажа на стапала, отстранување на кутикули, полирање и лакирање на нокти. Искористете го попустот од 60% и имајте убави и средени стапала]]>skopje41.98091021.4764372015-04-03 23:59:0020060500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 27 Jan 2015 12:47:00 +0100
<![CDATA[Направете ја најдобрата аква спа детоксикација! Искористете го неверојатниот попуст од 78% и исфрлете ги токсините од Вашето тело! За само 80 денари имајте подобро здравје цела зима во козметичкото студио „ПИКОЛА КАРА“]]>skopje41.98521421.4377062015-04-02 23:59:008078360

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 24 Jan 2015 15:08:00 +0100
<![CDATA[Неверојатна понуда за Вашите нозе и стапала на 63% попуст! За само 350 денари добијте чоколаден педикир збогатен со ревитализирачка маска од чаино дрво, маска со Q10 или анти стрес маска, чоколадна масажа на Вашите стапала, лакирање + гратис маникир во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“]]>skopje41.98521421.4377062015-04-02 23:59:0035063950

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 24 Jan 2015 15:00:00 +0100
<![CDATA[Имајте убави нокти со неверојатен сјај! Искористете го попустот од 50% и добијте маникир, UV траен лак (силиконско лакирање) на Вашите природни нокти и гратис декорација за само 350 денари во козметичкото студио „ПИКОЛА КАРА“]]>skopje41.98521421.4377062015-04-02 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 24 Jan 2015 14:39:00 +0100
<![CDATA[Примамлива женска понуда за чиста, мека и сјајна кожа на 65% попуст! За само 390 денари добивате целосна депилација за жени, топла или ладна по Ваш избор во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“]]>skopje41.98521421.4377062015-04-02 23:59:00390651100

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 24 Jan 2015 14:32:00 +0100
<![CDATA[Луксузен комплетен класичен третман на лице на неверојатен попуст од 50%. За само 250 денари добивате површинска и длабока акција за подмладување на Вашата кожа на лицето во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“]]>skopje41.98521421.4377062015-04-02 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 24 Jan 2015 13:17:00 +0100
<![CDATA[Направете полирање со најновата НАНО технологија на Вашиот автомобил со специјално средство „POLISH EXPRESS“ од најдобрата марка на средства за одржување на автомобили „MA-FRA“ на 44% попуст. За само 790 денари добивате долготрајна заштита на бојата на возилото во авто перална „Бубе“]]>skopje42.00443921.3755322015-04-02 23:59:00790441400

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 22 Jan 2015 13:26:00 +0100
<![CDATA[Најдобриот класичен педикир со парафин на 55% попуст! За само 250 денари добивате прекрасни стапала и блескаво чисти нокти. Искористете ја оваа неверојатна понуда што ви ја нуди салонот за убавина "Vita Lux" и имајте средени нозе оваа зима]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0025055550

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 21 Jan 2015 16:51:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 50% попуст и имајте чиста и сјајна кожа! За само 150 денари добивате депилација на раце и пазуви во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0015050300

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 21 Jan 2015 16:46:00 +0100
<![CDATA[Искористете го попустот од 60% и посветете си дел од денот само на себе и опуштете се! За само 200 денари добивате релакс масажа на грб, врат и глава во салонот за убавина „Vita Lux“]]>skopje41.98639821.4664322015-04-02 23:59:0020060500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 21 Jan 2015 16:18:00 +0100
<![CDATA[За вистинско уживање и опуштање! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 300 ден. добивате третман сауна за двајца. Искористете го попустот од 71% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и пружете си вистинско задоволство и релаксација]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:0050711200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Jan 2015 15:01:00 +0100
<![CDATA[Депилација за мажи на 61% попуст! Со купон од 50 ден. и доплата од 300 ден. добивате депилација по избор: цели нозе или гради, раце и грб со топол восок Depileve во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:005061900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 13 Jan 2015 15:00:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за двајца + појадок + бесплатно користење на СПА центар (затворен базен, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, џакузи) за само 2046 ден. (33 евра). Искористете го попустот од 66% во "Adeona Ski & Spa" - Банско]]>skopje41.83746423.4784862015-04-03 23:59:002046666076

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Jan 2015 15:48:00 +0100
<![CDATA[4 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера), трансфер до гондола, бесплатно користење на СПА, фитнес, бесплатен интернет и многу други поволности за само 4836 ден. (78 евра) по лице во прекрасниот комплекс Хотел „Пирина Клуб“ Банско! Искористете го попустот од 54% и имајте одличен зимски одмор]]>skopje41.83543623.4813402015-04-03 23:59:0048365410600

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Jan 2015 10:13:00 +0100
<![CDATA[50% попуст или со купон од 80 ден. и доплата во салонот 170 ден. добивате траен лак или гел лак на природни нокти по избор: на раце или нозе + декорација во салон за убавина “Lady - M“]]>skopje41.99086921.4494152015-04-03 23:59:008050500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Jan 2015 09:58:00 +0100
<![CDATA[Понуда за убава и сјајна коса! Со купон од 50 ден. и доплата од 130 ден. добивате миење, маска, шишање и фенирање и искористете го попустот од 55% во салон за убавина „Lady M“]]>skopje41.99086921.4494152015-04-03 23:59:005055400

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 08 Jan 2015 09:58:00 +0100
<![CDATA[Ноќевање за двајца + појадок + бесплатно користење на СПА центар (затворен базен, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, џакузи) за само 1736 ден. (28 евра). Искористете го попустот од 71% во "Adeona Ski & Spa" - Банско]]>skopje41.83746423.4784862015-04-03 23:59:001736716076

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Dec 2014 12:25:00 +0100
<![CDATA[Пет ноќевања на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на СПА центарот (топол базен,сауна и џакузи) за само 10.290 ден. (166 евра) за двајца. Релаксирајте се во ски-центарот Банско и искористете го попустот од 50% во Хотел "Викони"- Банско]]>skopje41.84028123.4807662015-04-03 23:59:00102905020580

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Dec 2014 08:00:00 +0100
<![CDATA[Три ноќевања на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатно корисење на СПА центарот (топол базен, сауна и џакузи) за само 6200 ден.(100 евра) за двајца. Релаксирајте се во преубавото Банско и искористете го попустот од 50% во Хотел "Викони"- Банско ]]>skopje41.84028123.4807662015-04-03 23:59:0062005012400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Dec 2014 06:00:00 +0100
<![CDATA[Посетете го местото каде вкусот и елеганцијата се пресретнуваат со македонската традиција и шарм! Искористете го попустот од 39% и за само 1900 ден. добијте ноќевање за двајца + вкусен традиционален појадок, прошетка низ Винаријата, дегустација на две вина од берба -2014 + изненадување за гостите во „Попова Кула“ - Демир Капија! Доживејте едно поинакво и оригинално искуство за кое долго ќе раскажувате!]]>skopje41.40736422.2400122015-03-30 20:00:001900393100

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 24 Nov 2014 16:13:00 +0100
<![CDATA[Бидете постојано во тек со модните трендови и истакнете ја својата убавина! Со купон од 90 ден. и доплата во салонот само 550 ден. добивате миење, фенирање, маска за ревитализација на косата и шатирање во фолија. Искористете го попустот од 47% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:0090471200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 05 Nov 2014 12:30:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате козметички третман на лице (чистење со млеко, тонизирање со тоник, вапозон, механичко чистење на митесери, пилинг, масажа на лице, дарсонвал, маска според типот на кожа и завршна крема) . Имајте освежено, чисто и здраво лице и искористете го попустот од 70% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:0050701000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 05 Nov 2014 12:29:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 30 ден. и доплата во салонот 200 ден. добивате арганов третман за сува и оштетена коса (арганов шампон, арганова маска, арганово масло) + фенирање. Искористете го попустот од 67% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-04-03 23:59:003067700

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 05 Nov 2014 12:28:00 +0100
<![CDATA[Дозволете си уживање во Охрид! Со купон од 100 денари и доплата од само 900 денари добивате ноќевање за двајца во прекрасните De Lux апартмани „Јован“!  Искористете го попустот од 33% и релаксирајте се]]>skopje41.11337320.8019742015-03-31 23:59:00100331500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 04 Nov 2014 00:00:00 +0100