Kupinapopust.mk - многу заштедуваш!http://kupinapopust.mkKupinapopust.mk - многу заштедуваш!Kupinapopust.mk All Rights Reserved<![CDATA[Зачувајте ги спомените засекогаш! Со купон од 0 ден. добивате 50% попуст на развивање фотографии (во повеќе димензии), попуст на фотографирање за документи, попуст на преснимување од VHS, DV, mini DV и DVD на DVD како и 30% попуст за сите свадбени пакети. Подарете си дел од најубавите Ваши мигови и искористете го попустот во фото студио "Профото Здравко"]]>skopje41.99579221.4265712015-07-13 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 04 Jul 2015 11:26:00 +0200
<![CDATA[РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ И АВГУСТ! Закуп на простор со пијалок од игротеката за само 500 денари или закуп на простор со Ваш пијалок за само 2000 денари! Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран детски роденден за Вашето дете]]>skopje41.99396221.4103362015-07-07 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 03 Jul 2015 17:25:00 +0200
<![CDATA[Комплетно организиран детски роденден за само 500 денари во „РАДОСТ“! Искористете го попустот од 72% за роденден кој долго се памти со аниматор, маскота + ГРАТИС Пињата + подарок за славеникот, гратис грицки за дечињата и уште многу изненадувања]]>skopje41.98922221.4504842015-07-09 23:59:00500721800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 03 Jul 2015 17:16:00 +0200
<![CDATA[Кафе по Ваш избор (еспресо, макијато, фреддо еспресо или нес) + ГРАТИС неограничено играње на Вашето дете секој работен ден од 11:00 до 16:00 часот за само 39 денари во Детска куќа „РАДОСТ“. Искористете го попустот од 61% и имајте совршена причина за одмор и добивање повеќе енергија додека Вашето дете игра во царството на играчките.]]>skopje41.98922221.4504842015-07-09 23:59:00393560

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 03 Jul 2015 17:01:00 +0200
<![CDATA[ Со купон од 90 денари и доплата од 550 денари добивате екстензија со Акрил техника + декорација по Ваш избор (Рачно цртање или Циркони) + премачкување на кутикули во „VIS VIVER NAIL ART“. Искористете го попустот од 50% и имајте прекрасно средени нокти!]]>skopje41.98198321.4356912015-07-09 23:59:0090501280

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 03 Jul 2015 15:28:00 +0200
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате 10% попуст на сместувањето и 15% попуст на превозот за лето во Албанија (Драч, Саранда, Валона и Ксамил)! Уживајте во летото и искористете ја оваа примамлива понуда која Ви ја нуди туристичката агенција „Виор 2“]]>skopje41.99138121.4478282015-07-13 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 03 Jul 2015 10:02:00 +0200
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате 10% попуст на пакет аранжманите за летување во Кушадаси - Турција! Уживајте во летото и искористете ја оваа примамлива понуда која Ви ја нуди туристичката агенција „Виор 2“]]>skopje41.99138121.4478282015-07-13 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 03 Jul 2015 10:02:00 +0200
<![CDATA[Јули и август уживајте во прекрасниот Охрид во одличниот амбиент на спа и вила „Sparadise ***“. Со купон од 150 ден. и доплата од 1050 ден. добивате 20% попуст на ноќевање за двајца со вклучено користење на фитнес и базен + игротека за најмладите]]>skopje41.12670720.8175592015-07-08 23:59:00150201500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 23:05:00 +0200
<![CDATA[290 ден. или 76% попуст на стоматолошки пакет (чистење забен камен со ултразвук, чистење субгингивални конкременти, парадонтални џебови, отстранување наслаги, полирање до висок сјај, импрегнација со флуор паста, преглед и план за идно лекување + дополнителен попуст од 15% на протетиката). Дозволете за Вашите заби да се погрижат во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“]]>skopje41.98380321.4397342015-07-08 23:59:00290761200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 22:34:00 +0200
<![CDATA[Со купон од само 50 денари добивате 50% попуст во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“ за промена на Вашите стари амалгамски (сиви) и бели пломби со нови пломби по Ваш избор. Продолжете го векот на Вашите заби и погрижете се за Вашето орално здравје]]>skopje41.98380321.4397342015-07-08 23:59:005000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 22:29:00 +0200
<![CDATA[ТОП понуда за совршено тело! MAGIC пакет од 50 ефикасни третмани за слабеење ексклузивно во „Fashion & Vision“. Искористете го попустот од 89% и платете 1400 ден. за 50 третмани (3 парафин, 3 ултразвук, 4 дијамантски масажи со серум за слабеење, 20 боди врапинг + 20 електро стимулации)]]>skopje42.00220721.4169882015-07-08 23:59:0014008912550

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 22:21:00 +0200
<![CDATA[250 ден. за миење, шишање, масажа на скалп, третман со ревитализирачка маска за оштетена коса + фенирање. Искористете го попустот од 50% и посетете го салонот „Fashion & Vision“]]>skopje42.00220721.4169882015-07-08 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 22:19:00 +0200
<![CDATA[2 часа опуштање и ревитализација на Вашето тело и кожа преку дијамантски или златен третман во салонот „Fashion & Vision“! Искористете го попустот од 51% и за само 590 ден. добијте пилинг на цело тело + масажа на цело тело со висококвалитетен дијамантски или златен серум + миење, масажа на скалп, маска за коса и фенирање]]>skopje42.00220721.4169882015-07-08 23:59:00590511200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 22:15:00 +0200
<![CDATA[Масажа на стапала - рефлексотерапија за само 120 ден. во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“! Искористете го попустот од 40%, опуштете се и уживајте!]]>skopje42.00560821.3825092015-07-06 17:00:0012040200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 18:16:00 +0200
<![CDATA[30 минутна медицинска масажа со ароматични масла по избор + 10 минутна киропрактика и вендузи масажа во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“ за само 300 ден. Искористете го попустот од 50% и добијте комплетен третман за целосна релаксација!]]>skopje42.00560821.3825092015-07-06 17:00:0030050600

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 18:00:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 14.570 ден. (235 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полу пансиони со вклучен превоз) во хотел „Babovic““ - Чањ во периодот од 22.08-31.08! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001457000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 16:10:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 16.120 ден. (260 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полу пансиони со вклучен превоз) во хотел „Babovic““ - Чањ во периодот од 17.07 до 13.08! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001612000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 16:04:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 15.500 ден. (250 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полу пансиони со вклучен превоз) во хотел „Babovic““ - Чањ во периодот од 08.07 - 17.07 и од 13.08 - 22.08.2015! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001550000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 15:50:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 13.020 ден. (210 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз) во Вила „Skaut“ или Вила „Skaut 1“ - Суто Море во периодот од 25.08 до 03.09! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001302000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 13:44:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 14.260 ден. (230 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз) во Вила „Skaut“ или Вила „Skaut 1“ - Суто Море во периодот од 16.08 до 25.08! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001426000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 13:41:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 14.880 ден. (240 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз) во Вила „Skaut“ или Вила „Skaut 1“ - Суто Море во периодот од 11.07 до 16.08! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001488000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 13:10:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 225 ден. и доплата од 1275 ден. добивате ноќевање за две лица со појадок во Double room, бесплатно кафе, сопствен бесплатен паркинг, соба за багаж, градина со елементи за скара, Wi-Fi интернет во хотел „Almopia 3* близу топлите бањи во Лутраки, Грција.  Искористете го попустот од 49% и почестете се себеси со прекрасен одмор во одличниот велнес центар]]>skopje40.96123421.9520572015-07-09 23:59:00225492940

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Jul 2015 12:17:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 14.260 ден. (230 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз) во прекрасната  Вила „Exclusive“ - Суто Море во периодот од 25.08 до 03.09! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001426000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 01 Jul 2015 16:43:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 15.500 ден. (250 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз) во прекрасната  Вила „Exclusive“ - Суто Море во периодот од 16.08 до 25.08! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001550000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 01 Jul 2015 15:40:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари добивате ноќевање за едно лице во  прекрасната Вила „Радожда“ во с. Радожда, Струга. Искористете го попустот од 47% и уживајте природните убавини на ова прекрасно место!]]>skopje41.13034120.6605832015-07-06 17:00:005047750

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 01 Jul 2015 14:46:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Јадранското море! За само 16.740 ден. (270 евра)  добивате пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз) во прекрасната  Вила „Exclusive“ - Суто Море во периодот од 11.07 до 16.08! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди одлично сместување по супер промотивни цени за опуштен одмор и релаксација! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:001674000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 01 Jul 2015 11:55:00 +0200
<![CDATA[Целосен сервис на вашиот компјутер/ лаптоп (поправка на оперативен систем и услужни програми), целосно чистење на системот и промена на термална паста + комплетна проверка на функционалноста за само 499 ден. во Сервис за компјутери „EzTech“! Искористете го попустот од 50% и доверете го вашиот компјутер/ лаптоп во рацете на вистински и сертифицирани професионалци!]]>skopje41.94237221.5159512015-07-06 00:00:00499501000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 01 Jul 2015 10:00:00 +0200
<![CDATA[Дозволете си уживање во Охрид! Со купон од 150 денари и доплата од само 1550 денари добивате ноќевање за двајца во прекрасните De Lux апартмани „Јован“!  Искористете го попустот од 23% и релаксирајте се]]>skopje41.11337320.8019742015-07-07 23:59:00150232000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 30 Jun 2015 16:12:00 +0200
<![CDATA[Двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил за само 200 денари! Искористете го попустот од 50% и имајте прегледност на Вашиот мобилен телефон додека патувате]]>skopje41.99388321.4290052015-07-07 23:59:0020050400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 30 Jun 2015 15:31:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 1400 ден. добивате 50% на пакет третмани за слабеење по избор: 5 кавитации + 5 стимулации или 5 боди термо третмани + 5 стимулации или 5 антицелулитни масажи + 5 стимулации или 5 спа капсули + 5 стимулации во салон за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:00100503000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 30 Jun 2015 13:34:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате депилација на цели нозе, раце и интима со топол восок Depileve. Искористете го попустот од 67% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“ и имајте мазно и негувано тело]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:005067900

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 30 Jun 2015 11:53:00 +0200
<![CDATA[Доживејте незаборавна авантура - рафтинг на Тара! 30% попуст на превоз до кампот „Тара - Рафт“ за периодот од 17.07 до 19.07.2015 за само 35 евра (2170 ден.) во организација на туристичката агенција „МТ ТРАВЕЛ“ (понудата важи само за оние кои имаат обезбедено сместување за периодот од 17-19 јули)]]>skopje41.99918421.4203802015-07-08 23:59:002170303100

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 22:13:00 +0200
<![CDATA[Летен одмор во Неа Врасна, Грција (11.07 - 21.07.2015 год.) преку туристичката агенција „ВЕСНА ТУРС“. Со купон од 870 ден. и доплата од 7810 ден. по лице добивате 20% попуст за 11 дневен аранжман - 10 ноќевања во одлично опремени студија/апартмани во вила Ламбрини или вила Костас]]>skopje41.99898621.4927342015-07-08 23:59:008702010850

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 18:33:00 +0200
<![CDATA[Хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил за само 850 денари во сервис за чистење „Бел Лотос“ - Скопје! Искористете го попустот од 50% и имајте чист автомобил]]>skopje42.01457021.4108082015-07-07 23:59:00850501700

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 15:17:00 +0200
<![CDATA[Хемиско чистење на предни или задни седишта на Вашиот автомобил за само 400 денари во сервис за чистење „Бел Лотос“ - Скопје! Искористете го попустот од 50% и имајте чист автомобил]]>skopje42.01457021.4108082015-07-07 23:59:0040050800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 15:17:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Сончев Брег, Бугарија ова лето!!! Со купон од 99 ден. и доплата во хотелот 14 евра добивате 1 ноќевање за едно лице во двокреветна соба на база на полупансион (со вклучен појадок и вечера) + бесплатно користење на базен, wi-fi и паркинг. Искористете го попустот од 55% во хотел “Helvecia“]]>skopje42.70804427.7219662015-07-12 23:59:0099552150

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 13:29:00 +0200
<![CDATA[Само 3300 денари за пакет од 20 третмани за слабеење (5 кавитации, 5 лимфни дренажи, 5 стимулации и 5 антицелулитни масажи) за уништување на масните наслаги во подлабоките слоеви за само 3300 денари во салон за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 70% и обликувајте го и затегнете го Вашето тело]]>skopje41.98525421.4664052015-07-07 23:59:0033007011000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 13:26:00 +0200
<![CDATA[Омбре фарбање или шатирање (со фолии) по избор + миење со маска за сјај на коса + фенирање за само 600 денари во фризерско-козметичко студио „Стеси“! Искористете го попустот од 57% и имајте коса со висок сјај]]>skopje41.98798221.4638952015-07-07 23:59:00600571400

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 13:08:00 +0200
<![CDATA[10 рачни антицелулитни масажи  за само 1300 денари во фризерско - козметичко студио „Стеси“! Искористете го попустот од 63% и кажете му збогум на целулитот!]]>skopje41.98798221.4638952015-07-07 23:59:001300633500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 13:07:00 +0200
<![CDATA[Целосна депилација на Вашето тело (топол восок) за само 330 денари во фризерско - козметичко студио „Стеси“. Искористете го попустот од 56% и имајте чиста и сјајна кожа]]>skopje41.98798221.4638952015-07-07 23:59:0033056750

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 13:07:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Бугарија во Sunny Beach ова лето!!! Со купон од 200 ден. и доплата во хотелот 18,5 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база на ALL INCLUSIVE (со вклучен појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно користење на надворешен базен, лежалки, чадор и паркинг. Искористете го попустот од 33% во хотел “Riagor“]]>skopje42.70943127.7262682015-07-12 23:59:00200332000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 09:57:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Бугарија во Sunny Beach ова лето!!! Со купон од 310 ден. и доплата во хотелот 29 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база на ALL INCLUSIVE (со вклучен појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно користење на надворешен базен, лежалки, чадор и паркинг. Искористете го попустот од 53% во хотел “Riagor“]]>skopje42.70943127.7262682015-07-12 23:59:00310534500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 29 Jun 2015 09:54:00 +0200
<![CDATA[Билет за еден тренинг за Прв фитнес камп на отворено во Аеродром за само 150 денари со најдобрите инструктори по аеробик, зумба и пилатес. Искористете го попустот од 25%, согорете калории и затегнете го Вашето тело]]>skopje41.98295021.4770432015-07-07 23:59:0015025200

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 27 Jun 2015 23:49:00 +0200
<![CDATA[Уникатни и луксузни модни додатоци за комплетен и грациозен изглед! Прекрасниот сет (обетки и ланче) „Rainbow“ Ninabox® (со Swarovski елементи) за само 1990 ден.! Искористете го попустот од 53% и надопополнете го вашиот стајлинг!]]>skopje42.00275421.4660652015-07-06 17:00:001990534200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 26 Jun 2015 14:17:00 +0200
<![CDATA[Уникатен и луксузен моден додаток за комплетен и грациозен изглед! Прекрасното „Double Heart Necklace“ Ninabox® ланче (со Swarovski елементи) за само 1200 ден.! Искористете го попустот од 50% и надопополнете го вашиот стајлинг!]]>skopje42.00275421.4660652015-07-06 17:00:001200502400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 26 Jun 2015 13:45:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Охрид (јули и август) во хотел ЛОВЕЦ**! Уживајте во убавиот природен хотелски амбиент и со купон од 100 ден. и доплата од 500 ден. во хотелот добијте 50% на ноќевање за едно лице во апартман со вклучен појадок + дополнителни 10% на менито во ресторанот]]>skopje41.12763120.8037282015-07-08 23:59:00100501000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 26 Jun 2015 13:31:00 +0200
<![CDATA[Уникатен и луксузен моден додаток за комплетен и грациозен изглед! Прекрасното „Dark Blue Heart“ Ninabox® ланче (со Swarovski елементи) за само 1200 ден.! Искористете го попустот од 50% и надопополнете го вашиот стајлинг!]]>skopje42.00275421.4660652015-07-06 17:00:001200502400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 26 Jun 2015 13:04:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од само 300 ден. во Апартмани „Донески“ - Охрид добивате ноќевање за едно лице во потполно нови и одлично опремени апартмани, WiFi и бесплатен паркинг во центарот на градот! Искористете го попустот од 50% и уживајте во летото во близина на Охридското езеро! ]]>skopje41.11155520.8156162015-07-06 17:00:005050700

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 26 Jun 2015 10:35:00 +0200
<![CDATA[Луксузно летно уживање во Банско! Со купон од 155 ден. и доплата од само 1035 ден. (16.7 евра/ 33 лева) во одличниот хотел „ORPHEY****“ добивате ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на базен, џакузи, детско катче, лежалки, парна бања, фитнес сала, WiFI, бесплатен паркинг, вклучена туристичка такса и уште многу други изненадувања! Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавен летен одмор! ]]>skopje41.83760523.4939322015-07-06 17:00:00155502380

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 26 Jun 2015 09:43:00 +0200
<![CDATA[Центрирање на предница и проверка на подвозје за само 350 ден. од "Европа Гуми". Искористете го попустот од 61% и возете безбедно]]>skopje41.97348821.4576392015-07-07 23:59:0035061900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 25 Jun 2015 17:08:00 +0200
<![CDATA[Рентгенската панорамска слика на цела вилица за само 390 денари во ПЗУ „Picasso Dental Studio“. Искористете го попустот од 51%]]>skopje41.98400221.4701122015-07-07 23:59:0039051800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 25 Jun 2015 16:35:00 +0200
<![CDATA[Омбре или бајалаж фарбање + третман „so pure“ за сува и оштетена коса + фенирање за само 800 ден. во реномираното „Hair Vip Studio II“ - ТЦ Бисер! Искористете го попустот од 71% и имајте сјајна коса и прекрасен изглед]]>skopje41.98600721.4644692015-07-07 23:59:00800712800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 25 Jun 2015 11:53:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 620 ден. и доплата од 2790 ден. (45 евра) добивате 1 ноќевање во четворокреветен климатизиран апартман лоциран во прекрасната Nea Flogita - Грција. Искористете го попустот од 21% и уживајте во понудата на апартмани " Vili "]]>skopje40.25809023.2215842015-07-07 23:59:00620234420

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 25 Jun 2015 11:36:00 +0200
<![CDATA[Хит во светот! Луксузен и најпрестижен PRP третман (Vampire facelift) за подмладување и оптегнување на Вашата кожа за само 4000 денари во дерматолошко естетска ординација „Дерма Плус“. Искористете го попустот од 43% и дозволете си потполна регенерација и ревитализација на кожата со примена на епидермал growth factor]]>skopje41.98665021.4635412015-07-07 23:59:004000437000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 17:08:00 +0200
<![CDATA[Миење со масажа на скалпот, третман за сува и оштетена коса „so pure“ и фенирање со обликување за само 150 денари во „HAIR VIP STUDIO II“ со нов салон во ТЦ Бисер! Искористете го попустот од 75% и дајте и го потребниот сјај и свежина на Вашата коса]]>skopje41.98600721.4644692015-07-07 23:59:0015075600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 16:52:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 110 ден. и доплата од 440 ден. во Салон за убавина „ХАНА“ добивате фарбање, третман за регенерација на сува и оштетена коса, миење, масажа на скалп, фенирање и обликување на коса! Искористете го попустот од 58% и подарете и на вашата коса третман каков што заслужува! ]]>skopje42.00498421.3867252015-07-06 17:00:00110581300

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 16:49:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 80 ден. и доплата од само 320 ден. во Салон за убавина „ХАНА“ добивате шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса, миење, масажа на скалп, фенирање и обликување на коса! Искористете го попустот од 60% и подарете и на вашата коса третман каков што заслужува! ]]>skopje42.00498421.3867252015-07-06 17:00:0080601000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 15:41:00 +0200
<![CDATA[Трајна епилација со Medio Star NExT ласер за само 1000 денари во реномираната дерматолошко естетска ординација „Дерма Плус“. Искористете го попустот од 35% и ослободете се безболно и трајно од несаканите влакна засекогаш]]>skopje41.98665021.4635412015-07-07 23:59:001000351550

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 15:21:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 40 ден. и доплата од само 160 ден. во Салон за убавина „ХАНА“ добивате третман за регенерација на сува и оштетена коса, миење, масажа на скалп, фенирање и обликување на коса! Искористете го попустот од 50% и подарете и на вашата коса третман каков што заслужува! ]]>skopje42.00498421.3867252015-07-06 17:00:004050400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 15:17:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 60 ден. и доплата од само 240 ден. во Салон за убавина „ХАНА“ добивате освежителен третман на лице за ревитализација на кожа, масажа и пилинг на лице + масажа на деколте! Искористете го попустот од 54% и подарете си супер третман за негувана и мазна кожа и свеж и одморен изглед! ]]>skopje42.00498421.3867252015-07-06 17:00:006054650

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 14:50:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 ден.  и доплата од само 400 ден. во Салон за убавина „ХАНА“ добивате тандем релакс масажа на грб со ароматични масла по избор! Искористете го попустот од 59% заборавете на грижите за момент, опуштете се уживајте! ]]>skopje42.00498421.3867252015-07-06 17:00:0090591200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 14:28:00 +0200
<![CDATA[Лето 2015 во Sunny beach, Бугарија во одличниот хотел VERIS 3* преку „БИСЕР ПРОМ“! 41% попуст или само 5499 ден. за луксузен 7 или 8 дневен одмор во Сончев Брег, Бугарија во термини по избор во јуни и јули. Искористете го попустот и добијте 6 или 7 ноќевања со појадок, повратен автобуски превоз, бесплатно користење на клима, wi-fi, базен, лежалки и чадор + организација и пратител на патувањето]]>skopje41.99476821.4373092015-07-08 23:59:005499419300

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 13:22:00 +0200
<![CDATA[Поинаква летна забава за Вашите деца! Месечна членарина за Киндермјузик® за само 900 денари. Искористете го попустот од 72% во „Prima Danza“ и овозможете им на најмалите семејни часови за деца]]>skopje41.99286221.4503772015-07-08 23:59:00900723200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 13:11:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од само 200 ден. во Салон за убавина „ХАНА“ добивате релакс масажа со ароматични масла по избор за вистинска релаксација и комплетно уживање! Искористете го попустот од 55% и опуштете се по напорниот работен ден! ]]>skopje42.00498421.3867252015-07-06 17:00:005055550

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 12:26:00 +0200
<![CDATA[Комплетен третман на дијамантска микродермоабразија по цена од 999 денари во дерматолошко естетска ординација „ДЕРМА ПЛУС“. Искористете го попустот од 60% и имајте кристално чисто лице за блескава убавина!]]>skopje41.98665021.4635412015-07-06 23:59:00999602500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 24 Jun 2015 10:48:00 +0200
<![CDATA[Автобуски превоз за Црна Гора! Со бесплатен купон заштедувате 13% од редовната цена и доплаќате само 2170 ден. во туристичката агенција „Ас Транс“ за повратен експресен автобуски превоз Скопје - Улцин - Бар - Суто Море - Св. Стефан - Петровец - Будва - Тиват - Херцег Нови - Скопје (секој ден)]]>skopje41.99482621.4360272015-07-08 23:59:000132480

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 23 Jun 2015 21:39:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 200 и доплата од 1000 денари во апартамани „Тасески“ - Охрид, добивате ноќевање во апартман за 5 + 1 лице со две спални соби, дневна со кујна, тоалет, 3 тераси, пешкири, ТВ, Wi - Fi и двор каде гостите можат да одмараат! Искористете го попустот од 33% и уживајте во летото!]]>skopje41.11531320.8163772015-07-07 23:59:00200331800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 23 Jun 2015 16:36:00 +0200
<![CDATA[Јуни и август (од 16.06.2015 г. до 04.07.2015 г. и од 24.08.2015 до 14.09.2015) поминете ги во еден од топ десетте најдобри хотели во Сончев Брег, Бугарија! Со купон од 235 денари и доплата од 22 евра (1360 денари) добивате едно ноќевање за едно лице со вклучени појадок, ручек и вечера + користење на надворешен базен, лежалки и чадор + фитнес + туристичка такса во хотел „Flamingo****“! Искористете го попустот од 34% и уживајте во Вашиот одмор]]>skopje42.69470927.7116872015-07-07 23:59:00235342387

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 23 Jun 2015 15:15:00 +0200
<![CDATA[Јули и август (од 05.07.2015 г. до 23.08.2015) поминете ги во еден од топ десетте најдобри хотели во Сончев Брег, Бугарија! Со купон од 290 денари и доплата од 26 евра (1612 денари) добивате едно ноќевање за едно лице со вклучени појадок, ручек и вечера + користење на надворешен базен, лежалки и чадор + фитнес + туристичка такса во хотел „Flamingo****“! Искористете го попустот од 36% и уживајте во Вашиот одмор]]>skopje42.69470927.7116872015-07-07 23:59:00290363007

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 23 Jun 2015 15:14:00 +0200
<![CDATA[Перете без прашак за алишта и заштедете пари и електрична енергија со „BIOWASHBALL“ топката за перење алишта за само 470 денари! Искористете го попустот од 32% и заштедете со оваа примамлива понуда]]>skopje41.99388321.4290052015-07-07 23:59:0047032690

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 23 Jun 2015 13:03:00 +0200
<![CDATA[Чистење забен камен, чистење на меки наслаги, естетско полирање, пескарење, обработка на парадонтални џебови со ултразвук, масажа на непца со нано гел + флуоризација на забите за само 290 ден. во „Diamond S Dental“. Искористете го попустот од 88% и погрижете се за Вашите заби и насмевка]]>skopje41.99967421.3979552015-07-07 23:59:00290882500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 23 Jun 2015 12:13:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 1000 ден. и доплата од 6820 ден. (110 евра) добивате 7 ноќевања за едно лице со вклучен организиран превоз и сместување во климатизирани апартмани „VILI“ лоцирани во прекрасната Nea Flogita - Грција. Искористете го попустот од 21% и уживајте во ова навистина прекрасно место]]>skopje40.25809023.2215842015-07-07 23:59:001000219850

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 16:59:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 230 денари и доплата од 1324 ден. (21,3 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база HB (појадок и вечера) + бесплатен интернет, паркинг и вклучена туристичка такса во Апарт хотел „Sunny Beauty“ Сончев брег, Бугарија. Искористете го попустот од 27% и имајте одлично летно доживување!]]>skopje42.70496927.7148842015-07-07 23:59:00230272130

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 16:49:00 +0200
<![CDATA[Шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса и фенирање за само 390 денари во најдоброто „Мое Студио Дадар“. Искористете го попустот од 61% и направете го најдобриот третман на Вашата коса!]]>skopje42.00107221.4251702015-07-07 23:59:00390611000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 16:17:00 +0200
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате 10% попуст на сместување за 7 ноќевања во “Вила Небојша“ во Будва со вклучен организиран превоз од страна на реномираната туристичка агенција "Vardar Express". Поминете незаборавно лето уживајќи во природните убавини и ноќниот живот на ова познато туристичко место]]>skopje41.99412521.4392502015-07-06 17:00:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 15:44:00 +0200
<![CDATA[3 мезотерапии на тело без игла со специјална ампула за топење на целулитот, 3 кавитации и 3 антицелулитни масажи за само 850 денари во салон за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 82% и имајте убаво и витко тело]]>skopje41.99715421.4043392015-07-07 23:59:00850835000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 14:21:00 +0200
<![CDATA[Една антицелулитна масажа за само 150 денари во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 57% и имајте убаво и витко тело!]]>skopje41.99715421.4043392015-07-07 23:59:0015057350

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 14:20:00 +0200
<![CDATA[Само 290 денари за 50 минутна масажа по избор! Одберете помеѓу релакс масажа на цело тело (со смирувачко масло од рузмарин или портокал) или медицинска масажа на цело тело со специјална крема против болки во салон за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 71% опуштете го Вашето тело и намалете ги болките]]>skopje41.99715421.4043392015-07-07 23:59:00290711000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 14:20:00 +0200
<![CDATA[Неверојатна понуда за врвно дентално здравје и прекрасна насмевка на 25% попуст! За само 13800 ден. добивате ортодонтски преглед и поставување на висококвалитетна метална фиксна ортодонтска  протеза во реномираната специјалистичка ординација по ортодонција „DENTAL ART“! ]]>skopje41.99974621.4151972015-07-06 17:00:00138002518450

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 13:12:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 41% и за само 590 ден. добијте Selfie Stick (достапен во црна, сина, зелена и розева боја) со вградено Bluetooth далечинско на самата рачка]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:00590411000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 22 Jun 2015 09:50:00 +0200
<![CDATA[Обука за Б категорија по неверојатна цена единствено во авто школа „НИКО ФЕНИКС“. Со купон од 1190 ден. и доплата од 10 700 денари во авто школата добивате 29% попуст на комплетна практична и теоретска обука за Б - категорија со професионален инструктор]]>skopje41.99009021.4520282015-07-08 23:59:0011902916699

]]>
contact@kupinapopust.mkSun, 21 Jun 2015 13:32:00 +0200
<![CDATA[Утринска разиграна семејна понуда со Киндермјузик® и Зумба® за возрасни и деца - LAST MINUTE SUMMER CAMP понуда од „Prima Danza“! Неверојатен попуст од 80% или 1880 ден. за месечна членарина за двајца ]]>skopje41.99286221.4503772015-07-08 23:59:001880809400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 19 Jun 2015 15:55:00 +0200
<![CDATA[Промена и балансирање на пневматици или исправување на бандажи со балансирање на пневматици во зависност од потребата на вашиот автомобил по супер промотивна цена од  само 290 ден. во Авто Сервис „Борче“! Искористете го попустот од 71%  и припремете го Вашиот автомобил за летен одмор! ]]>skopje41.98881821.4745392015-07-06 17:00:00290711000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 19 Jun 2015 15:45:00 +0200
<![CDATA[Со бесплатен купон добивате 10% попуст на веќе промотивните аранжмани на база појадок или појадок со вечера за широк избор на хотели во Кушадаси со вклучен организиран превоз од страна на агенцијата "Vardar Express".  Искористете ја оваа ултра промотивна понуда и имајте убав и безгрижен одмор!]]>skopje41.99412521.4392502015-07-06 17:00:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 19 Jun 2015 15:10:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 260 ден. и доплата од 1513 ден. (24,5 евра) добивате ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на базен, бесплатен интернет, паркинг и вклучена туристичка такса во Апарт хотел „Sunny Beauty“ Сончев брег, Бугарија. Искористете го попустот од 13% и имајте одлично летно доживување!]]>skopje42.70496927.7148842015-07-07 23:59:00260132033

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 19 Jun 2015 14:16:00 +0200
<![CDATA[СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА СЕКОЈА НЕДЕЛА!  Еднодневна екскурзија со високотуристички автобус во прекрасната Perea во близина на Солун, за само 1000 ден.! Поминете незаборавен ден на одличните песочни плажа и уживајте во тиркизното море со Туристичката Агенција „Best Travel“ ]]>skopje42.00055921.4375242015-07-07 23:59:001000171200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 19 Jun 2015 14:02:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 152 денари и доплата од 864 ден. (14 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база на HB (појадок и вечера), бесплатно користење на надворешен базен, бесплатен интернет, паркинг и туристичка такса во Апарт хотел „Sunny Beauty“ Сончев брег. Искористете го попустот од 44% и имајте одлично летно доживување]]>skopje42.70496927.7148842015-07-07 23:59:00152441800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 19 Jun 2015 13:30:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Бугарија во Sunny Beach ова лето!!! Со купон од 215 ден. и доплата во хотелот 21,5 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база на ALL INCLUSIVE (со вклучен појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно користење на надворешен базен, лежалки, чадор и паркинг. Искористете го попустот од 56% во хотел “Riagor“]]>skopje42.70943127.7262682015-07-12 23:59:00215563500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 19 Jun 2015 12:27:00 +0200
<![CDATA[Понуда за летно уживање! Со купон од 100 денари и доплата од 600 денари добивате ноќевање за двајца во соба во преубавата „Вила Роса“ лоцирана на самиот брег на Охридско Езеро! Искористете го попустот од 50% и уживајте во убавините на Струга]]>skopje41.17154720.7133482015-07-07 23:59:00100501200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 23:40:00 +0200
<![CDATA[Понуда за летно уживање! Со купон од 150 денари и доплата од 750 денари добивате ноќевање за две, три или четири лица во апартман во преубавата „Вила Роса“ лоцирана на самиот брег на Охридско Езеро! Искористете го попустот од 50% и уживајте во убавините на Струга]]>skopje41.17154720.7133482015-07-07 23:59:00150501500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 23:40:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Сутоморе, Црна Гора! Со купон од 350 ден. и доплата од 8680 денари (140 евра) по лице за полн пансион или 7378 денари (119 евра) за полупансион добивате 7 ноќевања во апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ во периодот од 15.07 до 25.08.2015 година]]>skopje42.14207519.0495942015-07-08 23:59:0035000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 19:36:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Сутоморе, Црна Гора! Со купон од 300 ден. и доплата од 7812 денари (126 евра) по лице за полн пансион или 6510 денари (105 евра) за полупансион добивате 7 ноќевања во апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ во периодот од 10.06 до 15.07 и од 25.08 до 15.09.2015 година]]>skopje42.14207519.0495942015-07-08 23:59:0030000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 19:15:00 +0200
<![CDATA[300 ден. за медицинска или релакс парцијална масажа на грб со познатото етерично масло Allga San од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор. Искористете го попустот од 50% и ослободете се од болките во Центарот за рехабилитација, физикална и кинезитерапија „КИНЕЗИКА“]]>skopje41.99613421.4160012015-07-08 23:59:0030050600

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 17:34:00 +0200
<![CDATA[Само 590 ден. за еден третман криолиполиза + гратис третман по избор (мултиполарна радиофрекфенца, LPG, инвертна осмоза, лимфна дренажа, радиофреквенција, антицелулитна масажа, body електростимулација, кавитација или зерона липо ласер). Слабејте здраво, брзо и ефикасно со докажаната и најпопуларна светска метода за слабеење - криолиполиза во „La Bellezza“ и искористете го попустот од 71%]]>skopje41.98292621.4724352015-07-08 23:59:00590712000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 14:33:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 и доплата од само 300 ден. во Салонот за убавина „Life Cosmetics“ добивате органски третман на лице за лифтинг и подмладување на Вашата кожа! Искористете го попустот од 51%, имајте мазна и блескава кожа и вратете го сјајот на Вашето лице! ]]>skopje41.99623721.4167032015-07-07 23:59:009051800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 14:20:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата од само 300 ден. во Салон за убавина „Life Cosmetics“ добивате ароматерапија на ЦЕЛО тело со хималајска кристална сол и органски масла за ревитализација на кожата во времетраење од 30 минити! Икористете го попусотот од 38% и уживајте во третман богат со минерали и витамини! ]]>skopje41.99623721.4167032015-07-07 23:59:0010050800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 13:19:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 ден. и доплата од само 300 ден. во салонот за убавина „Life Cosmetcs“ добивате шведска масажа на цело тело со специјални органски масла во времетраење од 30 минути! Искористете го попустот од 51%, подобрете ја циркулацијата и ослободете се стресот]]>skopje41.99623721.4167032015-07-07 23:59:009051800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 12:26:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 75 ден. и доплата од само 200 ден. во Салонот за убавина „Life Cosmetics“ добивате органска депилација на регија по избор ( грб, гради со стомак и раце или цели нозе со интима) со посебен органски шеќерен гел! Искористете го попустот од 50% за безболна депилација без иритација! ]]>skopje41.99623721.4167032015-07-07 23:59:007550550

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 11:45:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од само 200 ден. во Салонот за убавина „Life Cosmetics“ добивате органска депилација на регија по избор (цели нозе со препони и интима или цели раце со пазуви + гратис депилација на надусници) со посебен органски шеќерен гел! Искористете го попустот од 50% за безболна депилација без иритација! ]]>skopje41.99623721.4167032015-07-07 23:59:005050500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 11:16:00 +0200
<![CDATA[Летно уживање во хотел СПА “Икономов Банско“! Со купон од 75 ден. и доплата во хотелот 421 ден. (7 евра) добивате 1 ноќевање за едно лице со појадок + бесплатно користење на СПА центар (сауна и џакузи).  Релаксирајте се во преубавото Банско и искористете го попустот од 36%]]>skopje41.83040823.4825802015-07-12 23:59:007536775

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 18 Jun 2015 11:02:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 181 денар и доплата од 1027 денари (16,6 евра) добивате ноќевање за едно лице на база на ALL INCLUSIVE, Користење на надворешен базен, бесплатен интернет, паркинг и туристичка такса во Апарт хотел „Sunny Beauty“ Сончев брег. Искористете го попустот од 34% и имајте одлично летно доживување]]>skopje42.70496927.7148842015-07-07 23:59:00181341820

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 17:45:00 +0200
<![CDATA[Уживајте во сочна капричиоза во "Charm lounge bar" за само 100 денари! Автентичен италијански вкус на 55% попуст! ]]>skopje41.99695021.4174912015-07-07 23:59:0010055220

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 17:16:00 +0200
<![CDATA[Месечна членарина за комбинирани часови за вежбање аеропилатес, латино денс со регетон-зумба и фит аеробик во „Спенс Модерна“ за само 550 ден. Искористете го попустот од 58% и затегнете го вашето тело! ]]>skopje41.99473221.4269812015-07-07 23:59:00550581300

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 16:18:00 +0200
<![CDATA[Не губете време барајќи сместување на денот на пристигнување. Резервирајте на време! Со купон од 620 ден. по лице и соодветна доплата добивате сместување во комплетно опремени апартмани за две, три или четири лица со поглед на море лоцирани во непосредна близина на плажата во Пефкохори и Ханиоти. Уживајте во летото и заштедете со оваа примамлива понуда]]>skopje40.14948823.5739142015-07-07 23:59:0062000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 15:09:00 +0200
<![CDATA[Не губете време барајќи сместување на денот на пристигнување во Пефкохори и Ханиоти! Резервирајте на време! Со купон од 620 ден. по лице и соодветна доплата добивате сместување во комплетно опремени апартмани за две, три или четири лица лоцирани во непосредна близина на плажата. Уживајте во летото и заштедете со оваа примамлива понуда]]>skopje40.14948823.5739142015-07-07 23:59:0062000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 15:05:00 +0200
<![CDATA[Не губете време барајќи сместување на денот на пристигнување во Пефкохори и Ханиоти. Резервирајте на време! Со купон од 620 ден. по лице и соодветна доплата добивате сместување во комплетно опремени Duplex апартмани со поглед на море за четири до седум лица лоцирани во непосредна близина на плажата. Уживајте во летото и заштедете со оваа примамлива понуда]]>skopje40.14948823.5739142015-07-07 23:59:0062000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 15:05:00 +0200
<![CDATA[Не губете време барајќи сместување на денот на пристигнување во Пефкохори и Ханиоти. Резервирајте на време! Со купон од 620 ден. по лице и соодветна доплата добивате сместување во комплетно опремени Duplex апартмани идеални за четири до седум лица лоцирани во непосредна близина на плажата. Уживајте во летото и заштедете со оваа примамлива понуда]]>skopje40.14948823.5739142015-07-07 23:59:0062000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 15:04:00 +0200
<![CDATA[Не губете време барајќи сместување на денот на пристигнување во Пефкохори и Ханиоти. Резервирајте на време! Со купон од 620 ден. по лице и соодветна доплата добивате сместување во комплетно опремени апартмани „Eleni“ за четири лица со поглед на море лоцирани во непосредна близина на плажата. Уживајте во летото и заштедете со оваа примамлива понуда]]>skopje40.14948823.5739142015-07-07 23:59:0062000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 15:04:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 75 ден. и доплата од 545ден. (8,8 евра) добивате ноќевање со појадок за едно лице + бесплатен чај и кафе преку целиот ден, изнајмување на велосипед, бесплатен паркинг, интернет, кабелска телевизија и вклучена туристичка такса во прекрасната „Vila Verde“. Искористете го попустот од 40% и имајте убав одмор во Банско оваа сезона!]]>skopje41.83860723.4854942015-07-07 23:59:007530890

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 14:59:00 +0200
<![CDATA[Испитување на полови хормони (LH, FSH, Prolactin, E2, Testosteron) преку анализа на крв за само 990 денари во Дијагностичка лабораторија ПЗУ "Павлина". Искористете го попустот од 69% и проверете го хормонскиoт статус]]>skopje41.98385121.4350992015-07-07 23:59:00990693200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 13:43:00 +0200
<![CDATA[Дознајте за Вас и Вашиот живот со нумеролошка анализа на Вашето име за само 390 денари со помош на дипломираниот астролог Тодорка Дора Георгива. Искористете го попустот од 61% и дознајте го значењето на Вашето име]]>skopje41.99734621.4279962015-07-07 23:59:00390611000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 11:38:00 +0200
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во студија "Elizabeth" на островот Skiathos за само 7626 ден. (123 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje39.14535823.4357012015-07-12 23:59:0076264012710

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 10:25:00 +0200
<![CDATA[Најдобриот третман на лице за ова лето! Ароматерапија на лице за само 300 денари во реномираниот салон за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 57% и дајте му го потребното летно освежување на Вашето лице]]>skopje41.98525421.4664052015-07-07 23:59:0030057700

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 17 Jun 2015 10:20:00 +0200
<![CDATA[Изработка на лична (детална) натална карта за само 690 денари со помош на дипломираниот астролог Тодорка Дора Георгива. Искористете го неверојатниот попуст од 77%, дознајте интересни работи за Вас и добијте насока за сегашноста и иднината!]]>skopje41.99734621.4279962015-07-07 23:59:00690773000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 16:49:00 +0200
<![CDATA[Изработка на нумеролошка карта за само 690 денари од најдобриот дипломиран астролог Тодорка Дора Георгиева. Искористете го попустот од 77% попуст и дознајте што Ви предодредил датумот на раѓање.]]>skopje41.99734621.4279962015-07-07 23:59:00690773000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 16:43:00 +0200
<![CDATA[60 минутна релакс масажа на цело тело со етерични масла по избор (чоколадо, портокал, лаванда, шумско овошје или дива јагода) за само 450 денари во салон за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 55%, опуштете се и уживајте]]>skopje41.98525421.4664052015-07-07 23:59:00450551000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:37:00 +0200
<![CDATA[Педикир со отстранување на грубата кожа за само 350 денари во салонот за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 50% и имајте убави и средени стапала]]>skopje41.98525421.4664052015-07-07 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:36:00 +0200
<![CDATA[Педикир + UV траен лак на нозе за само 650 денари во реномираниот салон за убавина „Edelweiss“! Искористете го попустот од 52%, имајте средени стапала и подгответе се за топлите денови кои следат]]>skopje41.98525421.4664052015-07-07 23:59:00650521350

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:35:00 +0200
<![CDATA[Омбре фарбање + миење + кератинска маска за сјајна коса + шишање + фенирање за само 980 денари во салонот за убавна „Весна Висаж“. Искористете го попустот од 35%, следете го модниот тренд и истакнете ја својата убавина без оштетување на Вашата косата]]>skopje41.99924521.4180502015-07-07 23:59:00980351500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:19:00 +0200
<![CDATA[Шатирање со фолија, третман за ревитализација на косата, шишање, миење со масажа на скалп, и фенирање за 980 ден. во салонот за убавина „Весна Висаж“. Искористете го попустот од 35% и направете го најдоброто шатирање]]>skopje41.99924521.4180502015-07-07 23:59:00980351500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:15:00 +0200
<![CDATA[Направете необично освежување на Вашата коса со плетенка за само 125 денари! Искористете го попустот од 58% и имајте убаво собрана коса од професионалци во Салонот за убавина „Весна Висаж“]]>skopje41.99924521.4180502015-07-07 23:59:0012558300

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:08:00 +0200
<![CDATA[Најдобриот маникир и педикир со производите на Словенската козметика „Afrodita“ + ГРАТИС обликување на веѓи + лакирање со лак од брендот „Holywood nails“ за само 500 ден. во Салонот за убавина „Весна Висаж“. Искористете го попустот од 58% и добијте убаво и квалитено средени раце и стапала]]>skopje41.99924521.4180502015-07-07 23:59:00500581200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:06:00 +0200
<![CDATA[Фарбање со професионална фарба за коса, миење, третман на коса со кератинска маска, масажа на скалп, шишање и фенирање + ГРАТИС обликување на веѓи за 740 ден. во салонот за убавина „Весна Висаж“. Искористете го попустот од 59% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса од врвни професионалци!]]>skopje41.99924521.4180502015-07-07 23:59:00740591800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 14:03:00 +0200
<![CDATA[Миење, третман на коса со кератинска маска, шишање и фенирање од врвни професионалци + ГРАТИС обликување на веѓи за само 350 ден. во Салонот за убавина „Весна Висаж“. Искористете го попустот од 50% и имајте нов поубав изглед со овој целосен третман и нега на Вашата коса со докажан квалитет!]]>skopje41.99924521.4180502015-07-07 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 13:54:00 +0200
<![CDATA[Шишање за мажи, масажа на скалп, третман против опаѓање на коса и миење за само 210 денари! Искористете го попустот од 48% и имајте убава и здрава коса во салонот за убавина „Весна Висаж“]]>skopje41.99924521.4180502015-07-07 23:59:0021048400

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 13:51:00 +0200
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во хотел "Porto Cairis" на островот Evia за само 7626 ден. (123 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje38.95259423.0946542015-07-12 23:59:0076264012710

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 13:13:00 +0200
<![CDATA[Супер релаксација на брегот на Црно Море! За само 865 ден. (14 евра) добивате ноќевање за едно лице во двокреветна, трокреветна или четирикреветна соба по ваш избор, WiFi, клима уред и паркинг во хотел „Ryor“! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди сместување по избор и неодоливо уживање на најубавите плажи во Сончев Брег! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:0086500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 12:25:00 +0200
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во апартмани "Metaxa" на островот Крф за само 7626 ден. (123 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje39.38329320.1175282015-07-12 23:59:0076264012710

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 11:32:00 +0200
<![CDATA[Викенд курс (петок и сабота) по практично сметководство со времетраење од 6 часа за само 1550 денари во „Тим Акаунтинг“. Искористете го попустот од 50% и стекнете се со стручно знаење во областа на сметководството]]>skopje41.97788521.4435742015-07-07 23:59:001550503100

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 11:32:00 +0200
<![CDATA[Одмор и релаксација на брегот на Црно Море! За само 990 ден. (16 евра) добивате ноќевање за едно лице со вклучен појадок + бесплатно користење на надворешен базен, WiFi, клима уред и паркинг во хотел „Continental“! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди сместување по избор и супер релаксација на најубавите плажи во Сончев Брег! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:0099000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 11:28:00 +0200
<![CDATA[3 ноќевања за двајца во "Villa La Luna" во Пиериа за само 7626 ден. (123 евра). Искористете го попустот од 40% и имајте релаксиран и опуштен одмор]]>skopje40.12342722.5572002015-07-12 23:59:0076264012710

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 10:32:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 185 ден. и соодветна доплата во хотел „ESTREA“ - Несебар добивате ноќевање за две, три или четири лица по ваш избор + вклучена туристичка такса, WiFi и бесплатен паркинг! Искористете го попустот од 39% и уживајте во на брегот на Црно море! ]]>skopje42.65801127.7217822015-07-06 17:00:00185392046

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 16 Jun 2015 09:37:00 +0200
<![CDATA[Уживајте на Албанското крајбрежје! Со бесплатен купон и доплата во агенцијата од 1240 денари добивате повратен билет за редовна автобуска линија Скопје - Драч - Скопје со високотуристички климатизиран автобус со почеток од 18 Јуни]]>skopje42.00055921.4375242015-07-07 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 17:35:00 +0200
<![CDATA[Супер можност за комплетно незаборавно уживање на брегот на Црно Море! За 2600 ден. (42 евра)  добивате ноќевање за едно лице на база All Inclusive (појадок, ручек, ужинка и вечера) + бесплатно користење на надворешен базен, чадор и лежалка,  WiFi, клима уред и паркинг во хотел „Baikal“! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди сместување по избор и супер релаксација на најубавите плажи во Сончев Брег! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:00260000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 16:59:00 +0200
<![CDATA[Со бесплатен купон и соодветна доплата по лице добивате обезбеден превоз со високотуристички автобус и дневна карта за Aqua park - Waterland во Солун со Туристичка агенција „Best Travel“. Уживајте со водени лудории цел ден]]>skopje42.00055921.4375242015-07-07 23:59:00000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 16:12:00 +0200
<![CDATA[Вашата омилена слика изгравирана на стакло со светлосни ефекти од лед диода за само 390 ден! Искористете го попустот од 68% и купете интересна декорација за Вашиот дом]]>skopje41.99388321.4290052015-07-10 17:00:00390681200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 15:38:00 +0200
<![CDATA[Супер можност за незаборавно уживање на брегот на Црно Море! За само 680 ден. (11 евра)  добивате ноќевање за едно лице, клима уред и WiFi во хотел „Andreev“! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди сместување по избор и супер релаксација на најубавите плажи во Несебар! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:0068000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 15:27:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 150 денари и доплата во хотелот од 840 денари (13,6 евра) добивате ноќевање за едно лице на база BB (ноќевање и појадок) во луксузна соба, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско. Искористете го попустот од 31% за луксузно летно уживање!]]>skopje41.83100823.4764532015-07-07 23:59:00150311426

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 14:46:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 180 ден. и доплата од 1054 ден. (17 евра) добивате ноќевање за 1 лице на база HB (појадок и вечера) во луксузна соба, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско. Искористете го попустот од 30% и луксузно летно уживање!]]>skopje41.83100823.4764532015-07-07 23:59:00180301767

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 14:45:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 230 ден. и доплата од 1318 ден. (21 евро) добивате ноќевање за едно лице на база All inclusive во луксузна соба, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско. Искористете го попустот од 30% и имајте луксузно летно уживање]]>skopje41.83100823.4764532015-07-07 23:59:00230302213

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 14:44:00 +0200
<![CDATA[Неверојатен летен попуст од 85% на 20 третмани за слабеење. Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 700 ден. добивате 10 третмани електро стимулации + 10 вакуум третмани во салонот за убавина „Стива Ви“]]>skopje41.97780521.4426522015-07-12 23:59:00200856000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 14:07:00 +0200
<![CDATA[Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Црно Море! За само 558 ден. ( 9 евра)  добивате ноќевање за едно лице во Вила „Катја“ или  Вила „Ламбов“! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди сместување по избор и супер релаксација на најубавите плажи во Несебар! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:0055800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 14:04:00 +0200
<![CDATA[Изработка и консултации за лична натална карта во „Astro Venus“ за само 700 денари! Искористете го попустот од 42% и дознајте се за вашата личност и за очекувањата во иднината]]>skopje41.99734621.4279962015-07-08 23:59:00700421200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 13:58:00 +0200
<![CDATA[Решете ги проблемите и дознајте повеќе за Вас преку консулатиција за делувањето на транзитните планети во моментот и во наредниот период. Искористете го попустот од 42% во „Astro Venus“ и за само 700 денари добијте одговор на сите ваши прашања]]>skopje41.99734621.4279962015-07-08 23:59:00700421200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 13:58:00 +0200
<![CDATA[Симнете го вишокот килограми и изгледајте заводливо и привлечно! Со купон од 150 ден. и доплата во салонот 500 ден. добивате 90% попуст на пакет од 17 третмани за слабеење: 5 ултразвук третмани за топење на целулитот + 5 боди врапинг третмани за намалување на обем и целулит + 5 боди детокс третмани + 2 антицелулитни третмани со апаратот Beauty Star во салонот "Стива Ви"]]>skopje41.97780521.4426522015-07-12 23:59:00150906450

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 13:49:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 20 ден. и доплата во салонот 50 ден. добивате 10 минути турбо солариум. Искористете го попустот од 72% кој ви го нуди студио за убавина „Стива Ви“]]>skopje41.97780521.4426522015-07-12 23:59:002072250

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 13:25:00 +0200
<![CDATA[ Одлична можност за незаборавно уживање на брегот на Црно Море! За само 435 ден. ( 7 евра)  добивате ноќевање за едно лице во Вила „Деспина“, Вила „Царевац“ или Вила „Чикен Парк“! Т.А. „Crvo Express“ Ви нуди сместување по избор и супер релаксација на најубавите плажи во Несебар! ]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:0043500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 11:48:00 +0200
<![CDATA[ Третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ за само 784 ден. во институтот за убавина „Дермаестетика“! Искористете го попустот од 51% и имајте совршено лице со најновиот третман од Guinot]]>skopje41.99070921.4349702015-07-07 23:59:00784511600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 15 Jun 2015 10:09:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 400 денари и доплата од 2266 ден. (36,5 евра)  добивате 1 ноќевање за две лица со појадок во Double room во хотел „Атол“ 3* Сончев брег. Искористете го попустот од 15% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje42.69626427.7098492015-07-07 23:59:00400153100

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 15:56:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 20 денари и доплата од 80 денари добивате миење со шампон за ревитализација и регенерирање, масажа на скалп и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 60% и имајте убава и здрава коса]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:002060250

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 15:53:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 300 денари добивате депилација на пола нозе и бразилска депилација на интима со ладен восок за една употреба во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 50% попуст и имајте чиста и сјајна кожа!]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:005061900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 15:51:00 +0200
<![CDATA[Неверојатен попуст од 66% за испитување на Helicobacter pylori, целосна крвна слика. За само 270 денари добивате подобро здравје во Дијагностичка лабораторија ПЗУ „Павлина“]]>skopje41.98385121.4350992015-07-07 23:59:0027066800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 15:41:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од само 800 денари добивате: хемиско чистење на седиштe, тапацир на врати, чистење на шал табла со ПОЛИМЕР млеко, заштита на гумите со посебни средства со PH вредност, нанесување на средство за отстранување на мушички, заштитен лак на каросерија со восок, перење на бандажи со посебни средства и чистење на патосници во авто перална „Бубе“. Искористете го попустот од 53% за најдоброто хемиско чистење со апарат Tornador Black на Вашиот автомобил]]>skopje42.00443921.3755322015-07-07 23:59:0090531900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 15:25:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 денари и доплата од 590 денари добивате комплетно чиста авто клима или вентилација + рачно чистење на внатрешноста на возилото и шалтаблата со специјално млеко во авто перална „Бубе“. Целосна дезинфекција и дезинсекција на климата на Вашето возило со производи од светскиот бренд MA-FRA на 30% попуст!]]>skopje42.00443921.3755322015-07-07 23:59:0010030990

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 15:16:00 +0200
<![CDATA[Генерално чистење на Вашиот дом + ГРАТИС освежување на теписи за само 1300 денари со „Бел Лотос“ - Скопје! Искористете го попустот од 59% и имајте беспрекорно блескав и чист дом за само еден ден!]]>skopje42.01457021.4108082015-07-07 23:59:001300593200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 12:04:00 +0200
<![CDATA[Длабинско чистење на тапациран мебел за само 900 денари во „Бел Лотос“! Искористете го попустот од 40% и дајте му го потребното пролетно освежување на Вашиот мебел]]>skopje42.01457021.4108082015-07-07 23:59:00900401500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 12:04:00 +0200
<![CDATA[Летна релаксација на брегот на Црно Море! За само 45 евра ( 2790 ден.) добивате повратна карта за експресен автобуски превоз Велес - Бургас - Приморjе - Несебар - Сончев Брег - Велес (секој ден) со Т.А. „Crvo Express“! Искористете ја оваа супер можност за безгрижно уживање во патувањето!]]>skopje41.73864922.1934242015-07-06 17:00:00279000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 12 Jun 2015 11:23:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 357 денари и доплата од 2029 денари ( 32 евра) добивате 1 ноќевање за 2 лица во Double room со појадок, користење на отворен базен со топла вода, џакузи, Wi - Fi интернет, билјард, пинг понг маса и детски кат на трева во Хотел „Бора Бора“ ★★★, Сончев брег, Бугарија. Искористете го попустот од 43% и имајте прекрасен одмор на Црно море]]>skopje42.70901327.7298292015-07-07 23:59:00357434200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 11 Jun 2015 17:58:00 +0200
<![CDATA[Идеална масажа за летниот период! Релаксација, телесно и психичко опуштање во студио „АЛТЕРНАТИВА“. 67% попуст или 490 ден. за познатата таласотерапија - 1 час луксузна масажа на цело тело со морска сол, солена вода, облоги, маслиново масло со рузмарин и различни ароматични масла за целосно опуштање на Вашето тело]]>skopje42.00654421.3677642015-07-08 23:59:00490671500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 11 Jun 2015 16:54:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 260 денари и доплата од 1476 ден. (23,8 евра)  добивате 1 ноќевање за две лица со појадок во Double room во хотел „Атол“ 3* Сончев брег. Искористете го попустот од 17% и имајте незаборавен летен одмор]]>skopje42.69626427.7098492015-07-07 23:59:00260172095

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 11 Jun 2015 14:28:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 900 ден. добивате 50% на пакет од 10 стимулации во салон за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:00100502000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 11 Jun 2015 12:21:00 +0200
<![CDATA[Лак за нокти кој менува боја кога вие го менувате Вашето расположение! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 400 ден. добивате наливни нокти со elite polish гел лак кој ќе ја смени бојата во зависност од тоа како вие се чувствувате Искористете го попустот од 63% во салонот за убавина Сандра Ексклузив и изгледајте модерно и привлечно ]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:0050631200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 11 Jun 2015 11:24:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 900 ден. добивате 50% на пакет третмани за слабеење: 3 кавитации + 3 стимулации и 3 боди термо третмани во салон за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:00100502000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 11 Jun 2015 11:04:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 400 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор. Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:005044800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 11 Jun 2015 10:58:00 +0200
<![CDATA[Лето во Охрид! Со купон од 120 ден. и доплата од 1200 ден. во прекрасните апартмани „Смаќоски“ добивате ноќевање за двајца во одлично опремен апартман. Уживајте во летото покрај Охридското езеро]]>skopje41.10745820.8078972015-07-08 23:59:00120291860

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 15:45:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 195 ден. и доплата од 1100 ден. (17.8 евра) добивате 1 ноќевање со појадок, ручек и вечера за едно лице + СПА третмани (сауна, арома сауна, парна бања, базен, фитнес), Wi-Fi и ДДВ во хотел „GRAND ROYALE Hotel & SPA“. Искористете го попустот од 54% и имајте летен одмор од соништата!]]>skopje41.82422823.4859862015-07-07 23:59:00195542820

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 15:41:00 +0200
<![CDATA[ Револуционерната Epil Smart безболна депилација за само 360 денари во институтот за убавина „Дермаестетика“! Искористете го попустот од 40% и имајте мазна и мека кожа на Вашите нозе]]>skopje41.99070921.4349702015-07-07 23:59:0036040600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 14:26:00 +0200
<![CDATA[Лето во Банско! Со купон од 350 ден. и доплата од 2000 ден. (32.3 евра) добивате 2 ноќевања со појадок и вечера за едно лице, екскурзија во Пирин планина + СПА третмани (сауна, арома сауна, парна бања, базен, фитнес), Wi-Fi и ДДВ во хотел „GRAND ROYALE Hotel & SPA“. Искористете го попустот од 53% и имајте луксузен летен викенд]]>skopje41.82422823.4859862015-07-07 23:59:00350534950

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 14:09:00 +0200
<![CDATA[Techni Spa ефикасен третман на цело тело за само 890 ден. во институтот за убавина „Дермаестетика“! Искористете го попустот од 63% и ослободете се од целулитот брзо и лесно]]>skopje41.99070921.4349702015-07-07 23:59:00890632400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 14:02:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 110 ден. и доплата од 745 ден. (12 евра) во Хотел „Breza***“ - Сончев Брег, Бугарија. добивате ноќевање за едно лице во двокреветна соба со вклучен појадок + бесплатно користење на базен, клима уред, wi-fi, лежалки, чадор и паркинг. Искористете го попустот од 50% и уживајте на брегот на Црно море! ]]>skopje42.69969827.7222662015-07-06 17:00:00110501710

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 13:59:00 +0200
<![CDATA[Убави, квалитетни и препознатливи нокти на 58% попуст во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“. Со купон од 50 ден. и доплата од 200 ден. добивате топ лак на раце]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:005058600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 13:46:00 +0200
<![CDATA[За нежни нозе и прекрасни нокти! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 300 ден. добивате педикир со траен топ лак. Искористете го попустот од 56% во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:005056800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 10 Jun 2015 13:39:00 +0200
<![CDATA[Selfie Stick MONOPOD (достапен во црна, сина, зелена или розева боја) со шутер кој работи на литиумска батерија за само 510 денари. Искористете го попустот од 36% и направете го најдоброто selfie сами или со Вашите најблиски]]>skopje41.99388321.4290052015-07-07 23:59:0051036800

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 09 Jun 2015 16:07:00 +0200
<![CDATA[Со бесплатен купон и доплата од само 1000 ден. во реномираната Игротека "Тиквичка" во Карпош, добивате креативна двочасовна роденденска забава + подарок за славеникот + комплетна анимација! Искористете го попустот од 50% во ЈУЛИ и АВГУСТ и подарете му незаборавна роденденска забава на вашето дете!]]>skopje42.00609821.3874412015-07-06 17:00:000502000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 09 Jun 2015 15:47:00 +0200
<![CDATA[Брзо и ефикасно полирање на фарови за само 500 денари во „Бел Лотос“! Искористете го попустот од 55% и вратете им го фабричкиот сјај на Вашите фарови]]>skopje42.01457021.4108082015-07-07 23:59:00500551100

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 09 Jun 2015 13:23:00 +0200
<![CDATA[Понуда за месец јули и август! Со купон од 248 денари и доплата од 4030 денари (65 еврa) добивате ноќевање за четири/пет лица во “Villa Ioanna“ во Никити-Халкидики, Грција! Уживајте на плажа и море и заштедете искористувајќи ја оваа примамлива понуда!]]>skopje40.22554823.6523632015-07-07 23:59:0024800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 14:40:00 +0200
<![CDATA[Понуда за месец јули и август! Со купон од 186 денари и доплата од 2480 денари (40 еврa) добивате ноќевање за две/три лица во “Villa Ioanna“ во Никити-Халкидики, Грција! Уживајте на плажа и море и заштедете искористувајќи ја оваа примамлива понуда!]]>skopje40.22554823.6523632015-07-07 23:59:0018600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 14:39:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 20% и за само 175 ден. добијте Dekang течност (по избор) за електронска цигара]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:0017520219

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 14:37:00 +0200
<![CDATA[Понуда за месец јули! Со купон од 186 денари и доплата од 2108 денари (34 еврa) добивате ноќевање за две/три лица во “Villa Ioanna“ во Никити-Халкидики, Грција! Уживајте на плажа и море и заштедете искористувајќи ја оваа примамлива понуда!]]>skopje40.22554823.6523632015-07-07 23:59:0018600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 14:30:00 +0200
<![CDATA[Понуда за месец јули! Со купон од 248 денари и доплата од 3410 денари (55 еврa) добивате ноќевање за четири/пет лица во “Villa Ioanna“ во Никити-Халкидики, Грција! Уживајте на плажа и море и заштедете искористувајќи ја оваа примамлива понуда!]]>skopje40.22554823.6523632015-07-07 23:59:0024800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 14:30:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 20% и за само 1200 ден. добијте електронска цигара E-feel Slims Clear 280mAh (достапна во розева, бела, сива и црна боја)]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:001200201500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 14:18:00 +0200
<![CDATA[Релакс масажа со ароматични масла по избор во Центарот за убавина, релаксација и здравје „RELAX SPA“! за само 290 ден. Искористете го попустот од 42% и подарете му на вашето тело максимална релаксација и уживање!  ]]>skopje41.98577121.4655982015-07-06 17:00:0029042500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 12:44:00 +0200
<![CDATA[Лето во Банско! Со купон од 140 ден. и доплата во хотелот 20,5 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база All INCLUSIVE (појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно тениско игралиште + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен одмор]]>skopje41.82054023.4779932015-07-12 23:59:00140502790

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 11:54:00 +0200
<![CDATA[Лето во Банско! Со купон од 135 ден. и доплата во хотелот 19,5 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база All INCLUSIVE (појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно тениско игралиште + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен одмор]]>skopje41.82054023.4779932015-07-12 23:59:00135502688

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 08 Jun 2015 11:46:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари во студио за нокти „Nails by Mikuska“ добивате траен гел лак на ноктите на Вашите раце и нозе + ГРАТИС декорација по Ваш избор. Искористете го неверојатниот попуст од 56% и имајте убаво средени раце и нозе со професионален гел лак]]>skopje41.99675321.4285542015-07-07 23:59:005056900

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 06 Jun 2015 13:27:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате надградба на нокти (типси, гел лак или корекција на нокти) + декорација по Ваш избор. Искористете го попустот од 41% и имајте уникатен изглед на Вашите нокти во студио за нокти „Nails by Mikuska“]]>skopje41.99675321.4285542015-07-07 23:59:0090411000

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 06 Jun 2015 13:25:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 ден. и доплата во салонот од 500 ден. добивате шатирање со фолија, миење со масажа на скалп и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux". Искористете го попустот од 58%, бидете постојано во тек со модните трендови и истакнете ја својата убавина!]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:0090581400

]]>
contact@kupinapopust.mkSat, 06 Jun 2015 12:46:00 +0200
<![CDATA[Најдобриот педикир на Вашите стапала за само 250 денари во „Estetik Slim studio“! Искористете го попустот од 69% и имајте убави и средени нозе и стапала]]>skopje41.99715421.4043392015-07-07 23:59:0025069800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 14:50:00 +0200
<![CDATA[10 антицелулитни масажи за совршено мазна и затегната кожа за само 1500 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 40% и ослободете се од најтврдокорните масни наслаги на вашето тело!]]>skopje42.00605421.3977132015-07-06 17:00:001500402500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 13:19:00 +0200
<![CDATA[Лето во Банско! Со купон од 200 ден. и доплата во хотелот само 1127 ден. (18 еврa) добивате 1 ноќевање за едно лице на база All Inclusive (појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес сала, интернет и паркинг. Искористете го попустот од 30% и поминете незаборавни летни денови во хотелот "Casa Кarina"]]>skopje41.82742623.4848812015-07-12 23:59:00200231725

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 12:23:00 +0200
<![CDATA[Месец јуни во Сончев Брег, Бугарија! Ноќевање за едно лице со појадок, надворешен базен, лежалка и чадор покрај базенот, бесплатно Wifi  и бесплатен паркинг за само 744 денари (12 евра) во хотел „Augusta“! Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавен одмор]]>skopje42.71267327.7308562015-07-07 23:59:00744501488

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 11:39:00 +0200
<![CDATA[Месец јули во Сончев Брег, Бугарија! Ноќевање за едно лице со појадок, надворешен базен, лежалка и чадор покрај базенот, бесплатно Wifi  и бесплатен паркинг за само 868 денари (14 евра) во хотел „Augusta“! Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавен одмор]]>skopje42.71267327.7308562015-07-07 23:59:00868501736

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 11:39:00 +0200
<![CDATA[Месец август во Сончев Брег, Бугарија! Ноќевање за едно лице со појадок, надворешен базен, лежалка и чадор покрај базенот, бесплатно Wifi  и бесплатен паркинг за само 806 денари (13 евра) во хотел „Augusta“! Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавен одмор]]>skopje42.71267327.7308562015-07-07 23:59:00806501612

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 11:39:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 50% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса! Со купон од 150 денари и доплата од само 350 денари добивате фарбање со професионална фарба за коса, шишање, масна бања и фенирање во салонот за убавина „Lady M“]]>skopje41.99086921.4494152015-07-12 23:59:00150501000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 09:40:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 200 ден. и доплата од 550 ден. добивате шатирање, масна бања, шишање и фенирање. Искористете го попустот од 50% во салон за убавина „Lady M“ и имајте убава и сјајна коса]]>skopje41.99086921.4494152015-07-12 23:59:00200501500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 09:40:00 +0200
<![CDATA[Освежете ја Вашата коса со ситни плетенчиња!Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 500 ден. добивате 50% попуст или плетење на целата Ваша коса во салон за убавина „Lady M“]]>skopje41.99086921.4494152015-07-12 23:59:00200501400

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 05 Jun 2015 09:40:00 +0200
<![CDATA[Со купон од само 20 ден. добивате попуст на фамилијарна пица по Ваш избор: маргарита, калабрезе, везувио, фунги, салама пиканте, тоно, аристо ди поло и луна бела во Pizza Delivery Service "Di Napoli"! Искористете ја можноста и добијте попуст од 40% за самостојно земање на нарачката или 30% попуст за достава до Вашиот дом!]]>skopje41.98324521.4392172015-07-07 23:59:002000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 04 Jun 2015 16:55:00 +0200
<![CDATA[Апсолутна хидратација на лице со специјален серум + комплетен третман на лице + отворање на порите+ масажа на лице за само 600 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 40% и регенерирајте го вашето лице!]]>skopje42.00605421.3977132015-07-06 17:00:00600401000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 04 Jun 2015 16:33:00 +0200
<![CDATA[40 минутна релакс масажа на цело тело со ароматични масла по избор + 20 минутна масажа на лице за подигање и обликување на контурите на лицето со Q10 крема за само 600 ден. во Салон за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 40%, подарете си комплетен третман и уживајте! ]]>skopje42.00605421.3977132015-07-06 17:00:00600401000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 04 Jun 2015 16:03:00 +0200
<![CDATA[ Најефикасна метода за слабеење која рапидно ги топи масните наслаги! Платете само 500 ден. и добијте третман со златна фолија + антицелулитна масажа со липоактивна крема од алги на ESSENSA MEDITERANA во Салон за убавина „New Feeling“!  Искористете го попустот од 58% , намалете го обемот на половината и симнете ги вишокот на килограми!]]>skopje42.00605421.3977132015-07-06 17:00:00500581200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 04 Jun 2015 15:12:00 +0200
<![CDATA[Летувајте во Златни песоци Бугарија со најдобрата понуда за ова лето!!! Со купон од 155 ден. и доплата во хотелот 16,5 евра добивате 1 ноќевање за едно лице во двокреветна соба на база на ALL INCLUSIVE (со вклучен појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно користење на надворешен базен, клима, wi-fi, базен, лежалки, чадор и паркинг. Искористете го попустот од 59% во “Dana Palace Park Hotel“]]>skopje43.29049928.0415922015-07-12 23:59:00155592900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 04 Jun 2015 11:59:00 +0200
<![CDATA[Комплетен третман на лице и тело со заштитна маска од зелено кафе за затегнување и апсолутна хидратација на кожата за само 1000 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 46% и заштитете го вашето лице и тело од сончевите зраци! ]]>skopje42.00605421.3977132015-07-06 17:00:001000461850

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 03 Jun 2015 16:19:00 +0200
<![CDATA[Педикир со купка, масажа на стапала, отстранување на кутикули, витаминска маска и лакирање на нокти со лак по избор за само 300 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 50% и имајте средени стапала и негувани нокти!]]>skopje42.00605421.3977132015-07-06 17:00:0030050600

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 03 Jun 2015 14:15:00 +0200
<![CDATA[Ладна депилација на цели нозе и интима со посебен чист восок за само 350 ден. во Студио за убавина „New Feeling“! Искористете го попустот од 46% и имајте мазна и негувана кожа! ]]>skopje42.00605421.3977132015-07-06 17:00:0035046650

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 03 Jun 2015 13:45:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 30 денари и доплата од 100 денари за еднодневна, четири часовна, едукативна и креативна работилница за Вашите деца во Детска куќа „РАДОСТ“. Со попуст од 71% овозможете им на најмилите да научат како да стекнат знаење преку тематско учење и изработка на предмети од природни рециклирачки материјали]]>skopje41.98922221.4504842015-07-07 23:59:003071450

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 03 Jun 2015 10:31:00 +0200
<![CDATA[590 ден. за сервисирање и чистење на клима, целосна проверка и дезинфекција, промена на филтри + контрола на количината на фреонот на Вашата клима. Искористете го попустот од 51% во сервисот за клими „Д УНИМОНТ КЛИМА“]]>skopje41.98590821.4657592015-07-08 23:59:00590511200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 16:34:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 800 денари добивате аниматор за забавата на Вашето најмило (аниматор со 12 години искуство во секаква анимација, забава и работа со деца), маскота, поклон за славеникот и слики на CD од „РАДОСТ“. Искористете го попустот од 56% и имајте незаборавна забава со одлично изненадување]]>skopje41.98922221.4504842015-07-07 23:59:0090562000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 16:07:00 +0200
<![CDATA[52% попуст или само 290 денари за универзален полнач за во автомобил]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:0029052600

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 14:54:00 +0200
<![CDATA[Лето во Банско! Со купон од 99 денари и доплата од 893 денари (14.5 евра) добивате ноќевање на база All Inclusive Light + бесплатно користење на СПА (сауна и топол внатрешен базен) + бесплатен паркинг по лице во прекрасниот Hotel „Four Leaf Clover“, Банско! Искористете го попустот од 65% и уживајте во прекрасна планинска летна атмосфера]]>skopje41.84058423.4784432015-07-07 23:59:0099652852

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 13:40:00 +0200
<![CDATA[СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА! Организиран превоз секоја сабота (од 06.06 до 26.09.2015) Скопје - Халкидики - Скопје (Неа Потидеа, Афитос, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори) за 2170 денари (35 евра) преку туристичката агенција „SARA TRAVEL“! Понуди за сместување ќе најдете на следниот линк]]>skopje41.99139521.4330822015-07-08 23:59:00217000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 13:14:00 +0200
<![CDATA[СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА! Организиран превоз секоја сабота во еден правец (од 06.06 до 26.09.2015) Скопје - Халкидики или Халкидики - Скопје (Неа Потидеа, Афитос, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори) за 1550 денари (25 евра) преку туристичката агенција „SARA TRAVEL“! Понуди за сместување ќе најдете на следниот линк]]>skopje41.99139521.4330822015-07-08 23:59:00155000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 13:14:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 200 денари и доплата од 2000 денари добивате комплетно организиран детски роденден (СО ВАШЕ ПИЕЊЕ) во Детска куќа „РАДОСТ“. Со попустот од 37% овозможете му на Вашето дете да има незаборавен роденден на забава со аниматор, маскота, подарок за славеникот, грицки за дечињата, многу игри и забава]]>skopje41.98922221.4504842015-07-07 23:59:00200373500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 12:57:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 700 денари добивате пињата изработена од лесни и меки материјали безбедни за Вас и Вашите деца, наполнета со разни слатки само од Детска куќа „РАДОСТ“. Искористете го попустот од 47% на пињати по ваш избор со разни ликови, форми и бои.]]>skopje41.98922221.4504842015-07-07 23:59:0090471500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 02 Jun 2015 12:46:00 +0200
<![CDATA[Со купон од само 30 ден. во пицеријата „Сара-М“ добивате до 40% попуст на фамилијарна пица или пастрмајлија по избор: капричиоза, кулен и сара-м пица или пастрмајлија со пилешко/свинско месо + бесплатна достава. Искористете го попустот и уживајте во вкусен оброк!]]>skopje41.98107121.4382052015-07-12 23:59:003000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 01 Jun 2015 16:14:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 денари и доплата од 550 денари добијте Гелни нокти или надградба со типси + ГРАТИС декорација по Ваш избор во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 19% и имајте совршено средени нокти]]>skopje42.00329021.4076552015-07-07 23:59:0010019800

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 01 Jun 2015 15:16:00 +0200
<![CDATA[Пролет и лето во Банско! Со купон од 170 ден. и доплата во хотелот 15 евра добивате 1 ноќевање на база на полупансион + бесплатно користење на базен, сауна, парна бања, фитнес сала, џакузи, интернет. Искористете го попустот од 62% и уживајте во планинската идила на Банско во хотел "Gardenia"!]]>skopje41.83573123.4919132015-07-12 23:59:00170622900

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 01 Jun 2015 14:58:00 +0200
<![CDATA[Релаксирачка масажа по ваш избор со времетраење од 60 мин. за 390 ден. Одберете масажа со вулкански камења или бамбус масажа. Искористете го попустот од 72% во студио за масажа "Чакра" и пружете си неверојатно уживање и релаксација]]>skopje41.98898921.4362362015-07-12 23:59:00390721400

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 01 Jun 2015 14:32:00 +0200
<![CDATA[Најпопуларната и докажана светска метода за слабеење - КРИОЛИПОЛИЗА  во ексклузивниот салон „Velvet Skin“. 3 Криолиполизи со времетраење од 30 минути + ГРАТИС 3 Линфни дренажи во скафандер за само 1800 денари. Искористете го попустот од 50% и имајте топ тело ова лето]]>skopje42.00329021.4076552015-07-07 23:59:001800503600

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 01 Jun 2015 14:03:00 +0200
<![CDATA[Топ понуда за сите матуранти и матурантки! Комплетна практична и теоретска обука за Б - категорија со професионален инструктор и автомобили во одлична состојба за само 12.000 ден. во Авто школа „L - Instructor“! Икосристете го попустот од 27% и станете врвен шофер на лесен и забавен начин! ]]>skopje41.99154721.4457632015-07-06 17:00:00120002716500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 01 Jun 2015 12:17:00 +0200
<![CDATA[Не пропуштајте ја оваа неверојатна понуда и патувајте безгрижно! 12% попуст или само 2900 денари за GPS навигација]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:002900123300

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 01 Jun 2015 11:42:00 +0200
<![CDATA[Лето во Банско! Со купон од 165 ден. и доплата од 980 ден. (15.5 евра )во хотел „MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES“ добивате ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на базен, лежалки во раскошната градина, сауна, парна соба, џакузи, детско катче, бесплатен паркинг и WiFi! Искористете го попустот од 50% и почувствувајте ја убавината на планинскиот туризам! ]]>skopje41.83788223.4777992015-07-06 17:00:00165502294

]]>
contact@kupinapopust.mkSun, 31 May 2015 00:00:00 +0200
<![CDATA[Супер летна понуда! Вежбајте аква аеробик цел месец за само 1300 ден. во пливачки клуб "Royal Aqua"! Искористете го попустот од 38%, спортувајте со професионални тренери и зацврстете го Вашето тело! ]]>skopje42.00906121.4053472015-07-06 17:00:001300382100

]]>
contact@kupinapopust.mkSun, 31 May 2015 00:00:00 +0200
<![CDATA[10 антицелулитни рачни масажи со специјален гел за отстранување на тврдокорните наслаги за само 990 денари во салонот за убавина „Шмизличка“. Искористете го попустот од 60% и чувствувајте се самоуверено во убаво мазно тело и затегната кожа]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:00990602500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 18:13:00 +0200
<![CDATA[Комплетна депилација (раце, нозе, пазуви и интима) со ладен восок за една употреба за само 400 ден. во Салонот за убавина „Шмизличка“. Искористете го попустот од 56% и имајте совршено мазна и нежна кожа!]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:0040056900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 18:11:00 +0200
<![CDATA[ Депилација на раце, нозе, пазуви и интима на цело тело со топол восок + специјален восок за интима за само 370 денари во салон за убавина „Шмизличка“! Искористете го неверојатниот попуст од 59% за најдобра депилација за сјајна и мека кожа на Вашето тело]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:0037059900

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 18:09:00 +0200
<![CDATA[Траен UV гел лак со најквалитетниот бренд за лакови CUCCIO + декорација по Ваш избор по единствена цена од 260 денари во студиото за убавина „Шмизличка“. Искористете го неверојатниот попуст од 50% и имајте здрави, сјајни и средени раце и нокти!]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:0026050520

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 18:06:00 +0200
<![CDATA[Депилација на интима + гратис депилација на надусници за само 130 денари. Искористете го попустот од 50% во салонот за убавина „Шмизличка"]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:0013050260

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 18:04:00 +0200
<![CDATA[Класичен педикир за прекрасни стапала и блескаво чисти нокти + масажа на стапала (рефлексо терапија) за само 250 денари во салонот за убавина „Шмизличка“! Искористете го попустот од 50% и добијте целосна нега на Вашите нозе]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:0025050500

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 18:01:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 420 ден. и доплата од 2380 денари добивате 4 ноќевања за едно лице во Лукс студио со појадок, користење на базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, бањарка, папучи, паркинг, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани во хотел „All Seasons Club“ Банско. Искористете го попустот од 54% и уживајте во прекрасното Банско цело лето]]>skopje41.82629123.4974552015-07-07 23:59:00420546105

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 15:08:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 230 денари и доплата од 1300 денари (21 евро) добивате 2 ноќевања со појадок за едно лице во Лукс студио, користење на базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, бањарка, папучи, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани во хотел „All Seasons Club“ Банско. Искористете го попустот од 50% и имајте најубав одмор]]>skopje41.82629123.4974552015-07-07 23:59:00230503052

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 14:56:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 120 ден. и доплата од 675 ден. добивате 1 ноќевање со појадок за едно лице во Лукс студио, користење на базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, бањарка, папучи, паркинг, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани во хотел „All Seasons Club 4* “ Банско. Искористете го попустот од 50% и имајте најубав планински одмор]]>skopje41.82629123.4974552015-07-07 23:59:00120501590

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 14:31:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 310 ден. и доплата од 1760 денари добивате 2 ноќевања за едно лице во Лукс студио со појадок, вечера, користење на базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, бањарка, папучи, паркинг, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани во хотел „All Seasons Club“ Банско. Со попустот од 50% дозволете си летно уживање во прекрасното Банско]]>skopje41.82629123.4974552015-07-07 23:59:00310504133

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 13:38:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 590 ден. и доплата од 3350 денари добивате 4 ноќевања за едно лице во Лукс студио со појадок, вечера, користење на базен со мин.вода (32 степени), сауна, парна бања, бањарка, папучи, паркинг, подземна гаража, Wi-Fi, 20% попуст за масажи, третмани, СПА и козметички третмани во хотел „All Seasons Club“ Банско. Искористете го попустот од 52% и уживајте во прекрасното Банско цело лето]]>skopje41.82629123.4974552015-07-07 23:59:00590528260

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 29 May 2015 13:07:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 30% и за само 350 ден. добијте спортска торбичка за појас (достапна во црна, темно сина, црвена, жолта и розева боја)]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:0035030500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 28 May 2015 16:11:00 +0200
<![CDATA[Платете само 1000 ден. и добијте месечна членарина за обука по пливање од страна на врвни професионалци во Пливачки клуб „Royal Aqua“! Искористете го попустот од 44% и подгответе се за водените лудории!]]>skopje42.00906121.4053472015-07-06 17:00:001000441800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 28 May 2015 15:59:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 30% и за само 490 ден. добијте држач за велосипед со футрола]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:0049030700

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 28 May 2015 15:46:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 1000 ден. и доплата 5850 ден. (94 евра) добивате 3 ноќевања со појадок, вечера, бесплатно користење на базен со минерална вода, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет и многу други поволности во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK***** “ Пампорово. Искористете го попустот од 53% и имајте убав одмор релаксирајки се ова лето]]>skopje41.74291124.3915392015-07-07 23:59:0010005314694

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 28 May 2015 13:48:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 1625 ден. и доплата од 9220 ден. добивате 5 ноќевања за едно лице со вклучен појадок и вечера, бесплатно користење на минерален базен, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK 5* “ Девин, Пампорово. Искористете го попустот од 56% и имајте прекрасен одмор]]>skopje41.74291124.3915392015-07-07 23:59:0016255624490

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 28 May 2015 12:19:00 +0200
<![CDATA[Искористете го попустот од 42% и за само 290 ден. добијте футрола за спортување за на рака за iPhone 4/5 и за Samsung S3/4/5 (достапни во црна, бела и розева боја)]]>skopje41.99388321.4290052015-07-12 23:59:0029042500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 28 May 2015 11:20:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 360 денари и доплата од 2055 денари по лице во супериор соба со ноќевање, појадок, вечера, бесплатно користење на базен, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет, и многу други поволности во „SPA Hotel PERSENK 5* “ Девин, Пампорово. Искористете го попустот од 51% и имајте убав одмор релаксирајки се во престижен хотел со 5 ѕвезди]]>skopje41.74291124.3915392015-07-07 23:59:00360514898

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 28 May 2015 11:15:00 +0200
<![CDATA[Летен одмор во екот на сезоната! Јули и август летувајте во Olympic beach - Катерини, Грција во прекрасниот „Antique The Hotel“. Со купон од 682 ден. и доплата од 3348 ден. добивате 35% попуст на ноќевање во голема фамилијарна одлично опремена соба со две одвоени соби и кујна (за 4 лица)]]>skopje40.23829122.5865052015-07-08 23:59:00682356200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 23:18:00 +0200
<![CDATA[60% на летен одмор во јуни и септември во Olympic beach - Катерини, Грција во прекрасниот „Antique The Hotel“. Со купон од 210 ден. и доплата од 1030 ден. добивате ноќевање за двајца во одлично опремена двокреветна соба]]>skopje40.23829122.5865052015-07-08 23:59:00210603100

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 22:59:00 +0200
<![CDATA[Летен одмор во екот на сезоната! Јули и август летувајте во Olympic beach - Катерини, Грција во прекрасниот „Antique The Hotel“. Со купон од 422 ден. и доплата од 2058 ден. добивате 47% попуст на ноќевање за тројца во одлично опремена трокреветна соба]]>skopje40.23829122.5865052015-07-08 23:59:00422474650

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 22:59:00 +0200
<![CDATA[Летен одмор во екот на сезоната! Јули и август летувајте во Olympic beach - Катерини, Грција во прекрасниот „Antique The Hotel“. Со купон од 316 ден. и доплата од 1544 ден. добивате 57% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремена двокреветна соба]]>skopje40.23829122.5865052015-07-08 23:59:00316574340

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 22:46:00 +0200
<![CDATA[38% на летен одмор во јуни и септември во Olympic beach - Катерини, Грција во прекрасниот „Antique The Hotel“. Со купон од 527 ден. и доплата од 2573 ден. добивате ноќевање во голема фамилијарна одлично опремена соба со две одвоени соби и кујна (за 4 лица)]]>skopje40.23829122.5865052015-07-08 23:59:00527384960

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 21:51:00 +0200
<![CDATA[50% на летен одмор во јуни и септември во Olympic beach - Катерини, Грција во прекрасниот „Antique The Hotel“. Со купон од 316 ден. и доплата од 1544 ден. добивате ноќевање за тројца во одлично опремена трокреветна соба]]>skopje40.23829122.5865052015-07-08 23:59:00316503720

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 21:13:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 150 денари и доплата од 850 денари добивате пакет 6 третмани за слабеење (2 ултразвучни кавитации, 2 стимулации, 2 body wrapping) во "Velvet Skin". Неверојатни 55% попуст за здраво, витко и совршено обликувано тело]]>skopje42.00329021.4076552015-07-07 23:59:00150552200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 15:22:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 115 денари и доплата од 1030 денари добивате ноќевање за едно лице со појадок и вечера +  бесплатно користење на затворен базен, фитнес, сеф, паркинг и Wi Fi во целиот хотел во хотел „TANNE 4* “ Банско. Искористете го попустот од 36% и имајте незаборавен одмор]]>skopje41.82720023.4847732015-07-07 23:59:00115361800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 14:16:00 +0200
<![CDATA[Единствената книга - прирачник за успешно обложување „Вештини во обложувањето“ за само 90 денари! Искористете го попустот од 50% и бидете успешни во типувањето]]>skopje41.99388321.4290052015-07-07 23:59:009050180

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 11:21:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 186 денари и доплата од 1860 денари (30 евра) добивате ноќевање за повеќе лица (максимум 4) во вила „Јагода“ - Боровец! Искористете го попустот од 34% и уживајте во убавините на Боровец]]>skopje42.27204923.6127192015-07-07 23:59:00186343100

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 10:50:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 248 денари и доплата од 2108 денари (34 евра) добивате ноќевање за повеќе лица (максимум 3) + СПА во вила „Јагода“ - Боровец! Искористете го попустот од 37% и уживајте во убавините на Боровец]]>skopje42.27204923.6127192015-07-07 23:59:00248373720

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 09:37:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 248 денари и доплата од 2108 денари (34 евра) добивате ноќевање за повеќе лица (максимум 4) во вила „Малина“ - Боровец! Искористете го попустот од 43% и уживајте во убавините на Боровец]]>skopje42.27204923.6127192015-07-07 23:59:00248433720

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 27 May 2015 09:37:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 155 ден (2.5 евра) и доплата од 835 ден. (13.5 евра) по лице добивате ноќевање со појадок во хотел „Holiday Han“ - Гевгелија! Искористете го попустот од 26%, одморете се и уживајте во најсончевиот град во Македонија!]]>skopje41.14149022.5069052015-07-06 17:00:00155261333

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 26 May 2015 15:59:00 +0200
<![CDATA[Витамински козметички третман на лице со хијалурон за еластичност и цврстина на Вашето лице за само 250 денари во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“. Искористете го попустот од 79% и освежете го Вашето лице]]>skopje41.99715421.4043392015-07-07 23:59:00250791200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 26 May 2015 13:05:00 +0200
<![CDATA[Незаборавна роденденска забава за Вашето дете и неговите другарчиња! Со купон од 150 ден. и доплата од 750 ден. добивате двочасовен термин за роденден, подарок за славеникот, гратис грицки и комплетна анимација. Искористете го попустот од 40% во игротека „Kids“ ]]>skopje41.97931921.4756192015-07-12 23:59:00150401500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 26 May 2015 11:19:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 160 денари и доплата од 14,5 евра добивате ноќевање за едно лице со појадок, интернет, паркинг, сеф, минарален базен, лежалки, чадори, солна и класична сауна, парна бања, авантуристички туш, зона за масажи, детски кат внатре и надвор за најмалите во хотел „3 Mountains Boutique“ Разлог, Банско. Искористете го попустот од 50% и луксузно уживајте во чист планински воздух цело лето]]>skopje41.87615723.4247752015-07-07 23:59:00160502120

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 26 May 2015 11:17:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 350 ден. и доплата од 1990 ден. во Школото за странски јазици „Fonema“ добивате изработка на целосно портфолио потребно за аплицирање во најновиот и најбрзиот систем за добивање работа и иселеничка виза во Канада “Express Entry Visa Canada“. Искоритстете го попустот од 52% и бидете чекор поблизу до остварување на вашите соништа! ]]>skopje41.99903621.4204992015-07-06 17:00:00350525000

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 26 May 2015 09:45:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 денари и соодветна доплата добивате 30% попуст на диоптерски рамки од познати светски брендови во Оптика „Визус“. Искористете ја можноста да имате уникатен додаток]]>skopje41.99517321.4309842015-07-07 23:59:0010000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 22 May 2015 15:39:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 60 ден. и  доплата од само 900 ден. во Коњички клуб „Animals“ добивате уникатна можност за рекреативно или професионално јавање по ваш избор! Искористете го попустот од 20% и откријте го вашето ново хоби, веднаш! ]]>skopje41.95293721.5884212015-07-06 17:00:0060201200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 21 May 2015 13:46:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 99 ден. и соодветна доплата добивате 20% попуст на комплетна анимација, игра и забава + час и половина аниматор по избор од Игротека „Тиквичка’’! Искористете го промотивниот попуст и збогатете ја забавата на вашето дете со супер роденденско изненадување! ]]>skopje42.00609821.3874412015-07-06 17:00:0099202000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 21 May 2015 13:15:00 +0200
<![CDATA[Ново! Ново! Ново! Со купон од 200 денари и доплата од 800 денари го добивате најдобриот ботокс третман за Вашата коса + ГРАТИС фенирање во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“. Искористете го попустот од 33% и имајте убава, сјајна, здрава и негувана коса со најдобриот третман кај нас]]>skopje41.99053721.4168962015-07-07 23:59:00200331500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 19 May 2015 16:24:00 +0200
<![CDATA[Направете ја најдобрата аква спа детоксикација за само 80 денари во козметичкото студио „ПИКОЛА КАРА“! Искористете го неверојатниот попуст од 78% и исфрлете ги токсините од Вашето тело!]]>skopje41.98521421.4377062015-07-07 23:59:008078360

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 18 May 2015 14:54:00 +0200
<![CDATA[Лето во Боровец! Со купон од 105 денари и доплата од 930 денари (15 евра) добивате ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на СПА (сауна и парна бања) во Хотел „Бреза“! Искористете го попустот од 37% и уживајте во летото!]]>skopje42.27514523.5874202015-07-07 23:59:00105371470

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 18 May 2015 14:34:00 +0200
<![CDATA[Чоколаден педикир збогатен со ревитализирачка маска од чаино дрво, маска со Q10 или анти стрес маска, чоколадна масажа на Вашите стапала, лакирање + гратис маникир за само 350 денари во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“. Неверојатна понуда за Вашите нозе и стапала на 63% попуст!]]>skopje41.98521421.4377062015-07-07 23:59:0035063950

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 18 May 2015 14:17:00 +0200
<![CDATA[Целосна депилација за жени, топла или ладна по Ваш избор за само 390 денари во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“. Примамлива женска понуда за чиста, мека и сјајна кожа на 65% попуст!]]>skopje41.98521421.4377062015-07-07 23:59:00390651100

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 18 May 2015 13:46:00 +0200
<![CDATA[Најквалитетни слики со димензија по Ваш избор за само 60 денари во фото студио „ДИЧО“!  Искористете го попустот од 50% и зачувајте ги Вашите најубави моменти преточени на најквалитетна фотографска хартија]]>skopje41.98548621.4661162015-07-07 23:59:006050120

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 18 May 2015 13:18:00 +0200
<![CDATA[Обликувајте го Вашето тело со пакет од 9 најдобри третмани за слабеење (3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани) за само 1490 денари во „Мое Студио Дадар“. Слабејте брзо и квалитетно и искористете го попустот од 77%]]>skopje42.00107221.4251702015-07-07 23:59:001490776500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 18 May 2015 12:03:00 +0200
<![CDATA[320 ден. за комплетен очен преглед (анамнестичка обработка, директна и индиректна биомикроскопија, преглед на очните структури и очно дно, мерење очен притисок, одредување рефракциски статус). Искористете го попустот од 68% и посетете ја реномираната поликлиника за очни болести „ОФТАЛМОС“]]>skopje41.99590321.4289992015-07-08 23:59:00320681000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 18 May 2015 11:12:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 150 денари добивате специјална турска масна бања од 40 различни масла во фризерско студио „ПЕРФЕКТ“. Искористете го попустот од 67% за третман кој комплетно ја храни косата, дава флексибилна, силна и здрава коса]]>skopje41.99053721.4168962015-07-07 23:59:005067600

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 15 May 2015 17:13:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 300 денари добивате матурска свечена собрана фризура во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“. Искористете го попустот од 68% и бидете уникатни на Вашата свеченост]]>skopje41.99053721.4168962015-07-07 23:59:0090681200

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 15 May 2015 16:40:00 +0200
<![CDATA[За само 390 ден. добивате третман акупунктура со мокса терапија + гратис третман со вулкански камења. Искористете го попустот од 74% од Центар за рехабилитација "Св. Јован" и добијте тотална рехабилитација на Вашето тело ]]>skopje41.99315621.4306032015-07-12 23:59:00390741500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 14 May 2015 11:41:00 +0200
<![CDATA[Адреналински тродневен престој на Тара со вклучен рафтинг (можност за сафари / hiking), пет богати оброка, комплетна рафтинг опрема, лиценциран водич и вклучена туристичка такса. Со купон од само 155 ден. и доплата од 4030 ден. (65 евра) по лице искористете го попустот од 10% во рафтинг кампот “Три воденице“ и уживајте во оваа несекојдневна авантура - за организиран превоз кликнете на следниов линк]]>skopje43.50547818.7772652015-07-12 23:59:0015500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 13 May 2015 14:28:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 денари и доплата од само 700 денари за едно ноќевање за две лица во вила „Стар Град“ во Охрид! Искористете го попустот од 47% уживајте во убавините на градот на Унеско и имајте совршен поглед кон целото езеро]]>skopje41.11358820.7982422015-07-07 23:59:00100471500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 12 May 2015 15:32:00 +0200
<![CDATA[Цркви и Манастири во Македонија,исцрпно издание кое ги претставува сакралните христијански храмови во Македонија за само 550 денари во Книжарница „ТРИМАКС“. Искористи го попустот од 30% и имајте го ова издание од енциклопедиски карактер]]>skopje41.98878521.4505992015-07-07 23:59:0055030790

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 12 May 2015 13:14:00 +0200
<![CDATA[Ѕидни карти територијална или етно географска на Република Македонија за само 300 денари во Книжарница „ТРИМАКС“. Искористете го попустот од 40% и имајте ја цела Македонија на дланка]]>skopje41.98878521.4505992015-07-07 23:59:0030040500

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 12 May 2015 12:54:00 +0200
<![CDATA[Патна карта на која е претставена целата патна и железничка мрежа, почнувајќи од автопатите, магистралните, регионалните па се до локалните патишта, која може да ве доведе до било која сакана дестинација за само 160 денари од Книжарница „ТРИМАКС“. Искористете го попустот од 20%]]>skopje41.98878521.4505992015-07-07 23:59:0016020200

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 12 May 2015 12:21:00 +0200
<![CDATA[Забавни детски игри, сложувалки (букви, броеви, домашни животни, диви животни или форми и бои) за само 110 денари во Книжарници „ТРИМАКС“. Искористете го попустот од 27% и учете, играјте и забавувајте се!]]>skopje41.98878521.4505992015-07-07 23:59:0011027150

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 12 May 2015 11:53:00 +0200
<![CDATA[Голем постер букви латиница (печатно и ракописно), голем постер букви кирилица (печатно и ракописно), голем постер множење и броеви до 10 или голем постер делење и броеви до 20 за само 140 денари во Книжарници „ТРИМАКС“. Искористете го попустот од 28% и овозможете му на Вашето дете подобро да го совлада материјалот за учење]]>skopje41.98878521.4505992015-07-07 23:59:0014028195

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 12 May 2015 11:28:00 +0200
<![CDATA[Ноќевање по лице на база полн пансион (доручек, ручек, вечера) + бесплатно користење на СПА центарот (сауна, џакузи, парна бања) како и уживање во лековитиот термален базен од изворите на Истибања за само 1500 ден. во хотел „Sagal“ - Виница. Искористете го попустот од 50% и уживајте во недопрената природа на Источна Македонија]]>skopje41.91137422.4718142015-07-07 23:59:001500503000

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 08 May 2015 13:09:00 +0200
<![CDATA[ЕХО преглед на дојки, толкување на резултатите и совети за грижа и нега за само 450 денари во Поликлиника „Интермед Арт“. Искористете го попустот од 44% и погрижете се за Вашето здравје]]>skopje42.00503621.3838762015-07-07 23:59:0045044800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 07 May 2015 15:13:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од 350 денари ноќевање за 1 лице во современо опремени апартмани, LCD тв, интернет, комплетно опремена кујна, балкон, поглед кон жичарата и градот, сопствен паркинг во апартмани „Винце“. Искористете го попустот од 50% и уживајте во етно градот Крушево]]>skopje41.36738721.2461562015-07-07 23:59:005050800

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 06 May 2015 15:47:00 +0200
<![CDATA[Салонот за убавина "Тим Бјути" за само 200 ден. Ви нуди педикир со купка, пилинг и масажа на стапала, отстранување на кутикули, полирање и лакирање на нокти. Искористете го попустот од 60% и имајте убави и средени стапала]]>skopje41.98091021.4764372015-07-12 23:59:0020060500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 06 May 2015 15:47:00 +0200
<![CDATA[За нежни раце и прекрасни нокти! 63% попуст или само 150 ден. на пакет: купка, пилинг, масажа на раце и отстранување на кутикули + маникир по избор (француски или декоративен) во козметички салон "Тим Бјути"]]>skopje41.98091021.4764372015-07-12 23:59:0015063400

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 06 May 2015 15:40:00 +0200
<![CDATA[Мај и јуни уживајте во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 1000 ден. во прекрасната Вила „РОЗЕ“ добивате 33% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман]]>skopje41.11062920.8040452015-07-08 23:59:00100331500

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 04 May 2015 22:30:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 29 ден. добивате попуст од 35% на целото мени за храна во Гостилница „ФЕЛА“! Уживајте во прекрасна атмосфера и  вкусно приготвен традиционален македонски специјалитет!]]>skopje42.00026821.4018322015-07-06 17:00:002900

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 04 May 2015 16:47:00 +0200
<![CDATA[Депилација за мажи на 61% попуст! Со купон од 50 ден. и доплата од 300 ден. добивате депилација по избор: цели нозе или гради, раце и грб со топол восок Depileve во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:005061900

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 04 May 2015 11:14:00 +0200
<![CDATA[Бидете постојано во тек со модните трендови и истакнете ја својата убавина! Со купон од 90 ден. и доплата во салонот само 550 ден. добивате миење, фенирање, маска за ревитализација на косата и шатирање во фолија. Искористете го попустот од 47% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:0090471200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 04 May 2015 11:05:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 200 ден. добивате арганов третман за сува и оштетена коса (арганов шампон, арганова маска, арганово масло) + фенирање. Искористете го попустот од 64% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“]]>skopje41.99170321.4281052015-07-12 23:59:005064700

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 04 May 2015 11:00:00 +0200
<![CDATA[Со купон од само 29 денари добивате 40% попуст на целото мени за јадење во италијанскиот ресторан „АВАНТИ“ - ГТЦ. Заштедете и уживајте во неодоливо вкусна храна подготвена од врвни професионалци]]>skopje41.99501821.4356772015-07-07 23:59:002900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 30 Apr 2015 23:59:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 400 денари добивате Фенирање на локни и професионална шминка во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 51% за Вашата матурска вечер]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:0090511000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 30 Apr 2015 16:37:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 денари и доплата од 650 денари добивате шминка, фризура и трепки во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 46% и блеснете во сиот свој сјај на матурската вечер]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:00100461400

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 30 Apr 2015 15:30:00 +0200
<![CDATA[Вивнете во височините и доживејте ја Македонија од еден поубав агол со најискусните и најдобри пилоти на параглајдер во регионот! Параглајдерски тандем лет на Водно, Скопска Црна гора или Крушево со мастер инструктор за само 2500 денари! Искористете го попустот од 50% за вистинско адреналинско доживување со училиштето за екстремни спортови „ACRO MACEDONIA“]]>skopje41.99677121.3878192015-07-07 23:59:002500505000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 30 Apr 2015 00:00:00 +0200
<![CDATA[Рекреација и забава со сквош на 47% попуст! Со купон од 90 ден. и доплата од 360 ден во „SQUASH CENTRE“ - Кале добивате термин за двајца (60 минути) со вклучена опрема: рекети и топче]]>skopje42.00612921.4276312015-07-08 23:59:009047850

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 29 Apr 2015 15:31:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 166 ден и доплата од 950 денари добивате ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода темп. 32 степени, финската сауна, арома парна бања, руски туш, Wi-Fi, паркинг, ДДВ, туристичка такса во хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Банско. Искористете го попустот од 42% и уживајте во чистиот планински воздух]]>skopje41.85485623.4128262015-07-07 23:59:00166421922

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 28 Apr 2015 11:15:00 +0200
<![CDATA[Комплетна терапија за одржување на оралното здравје за само 490 денари во ПЗУ „Picasso Dental Studio“. Искористете го попустот од 51% за најдобрата терапија на Вашите заби]]>skopje41.98400221.4701122015-07-07 23:59:00490511000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 27 Apr 2015 14:17:00 +0200
<![CDATA[Кажете НЕ на осетливоста на забите на ладно, закочена вилица или болки во зглобот предизвикани од ноќното шкрипење на забите (бруксизам) за само 590 денари во ПЗУ „Picasso Dental Studio“. Искористете го попустот од 51% за ноќен чувар на Вашите заби]]>skopje41.98400221.4701122015-07-07 23:59:00590511200

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 27 Apr 2015 13:41:00 +0200
<![CDATA[Лекување на парадонтопија со употреба на ласерска и озонска (активен кислород) терапија за само 790 денари во ПЗУ „Picasso Dental Studio“. Искористете го неверојатниот попуст од 61% и заборавите на крвавите и отечени непца!]]>skopje41.98400221.4701122015-07-07 23:59:00790612000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 27 Apr 2015 13:32:00 +0200
<![CDATA[Лето во Банско! Со купон од 185 ден. и доплата во хотелот 17 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база на ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, ужина и вечера) + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, лежалки и Wi-fi. Искористете го попустот од 50% и поминете прекрасен одмор на Пирин планина во хотел „WInslow Infinity & SPA“]]>skopje41.82397323.4789152015-07-12 23:59:00185502480

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 24 Apr 2015 16:26:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 40 ден. и доплата од 160 ден. добивате миење со масажа на скалп, третман за ревитализација, ампула за враќање на сјајот, мекоста и еластичноста на влакното и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 35% и направете го најдобриот третман на Вашата коса]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:004043350

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 16 Apr 2015 15:43:00 +0200
<![CDATA[Опуштете го телото и умот со релакс или спортска масажа! Со купон од 90 ден. и доплата од 200 ден. ослободете се од стресот и болката и препуштете се во рацете на познатиот масер Горан Чумлијевски Јапан. Искористете го овој неверојатен попуст од 64% во студио за масажа "Јапан"]]>skopje41.98280421.4394412015-07-12 23:59:009064800

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 16 Apr 2015 15:02:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 19 ден. и доплата од 80 денари добивате миење со масажа на скалп, третман за сува и оштетена коса и обликување со производи од италијанската козметика „INSIGHT“ со органско потекло во фризерско студио „Перфект“. Искористете го попустот од 70% и дајте и го потребниот сјај и свежина на Вашата коса!]]>skopje41.99053721.4168962015-07-07 23:59:001975400

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 16 Apr 2015 14:59:00 +0200
<![CDATA[ШАТИРАЊЕ на цела коса + шишање + фенирање + ампула за регенерација и освежување на влакното за само 500 денари во Студио „Комплетна“. Искористете го попустот од 50% и имајте нов и убав изглед!]]>skopje42.00874721.3503982015-07-07 23:59:00500501000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 16 Apr 2015 11:02:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 30 денари и доплата од 120 денари добивате депилација на интима со специјален восок за една употреба + ГРАТИС депилација на надусници во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 66% за нежна и мазна кожа]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:003050300

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 15 Apr 2015 14:40:00 +0200
<![CDATA[Уживајте во свежиот воздух, во густата букова и аришова шума изолирани од градската врева! Со купон од 60 ден. и доплата во мотелот од 540 ден. добивате едно ноќевање за едно лице со појадок. Искористете го попустот од 50% во мотел-ресторан “Осоговски Конак“]]>skopje42.04649922.1945282015-07-12 23:59:0060501200

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 15 Apr 2015 13:20:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 70 денари и доплата од 280 денари добивате комплетен класичен третман на лице во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 50% за површинска и длабока акција за подмладување на Вашата кожа на лицето]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:007050700

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 15 Apr 2015 11:32:00 +0200
<![CDATA[Депилација на интима + гратис депилација на надусници за само 130 денари во салонот за убавина „Шмизличка". Искористете го попустот од 50% и добијте депилација каква не сте имале до сега]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:0013050260

]]>
contact@kupinapopust.mkTue, 14 Apr 2015 13:34:00 +0200
<![CDATA[ФАРБАЊЕ на цела коса + миење со масажа на скалп + фенирање + ампула за регенерација и освежување на влакното за само 300 денари во Студио „Комплетна“. Искористете го попустот од 50% и направете најдобро освежување на Вашата коса]]>skopje42.00874721.3503982015-07-07 23:59:0030050600

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 10 Apr 2015 18:45:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 100 денари и доплата од 400 денари добивате нијансирање на долниот дел на косата со неколку плави тонови што се преливаат како сонце + миење, масажа на скалпот и обликување (со италијанската козметика „INSIGHT “ од органско потекло) во Фризерски салон „ПЕРФЕКТ“ Искористете го попустот од 50% и направете ја најдобрата блонди техника]]>skopje41.99053721.4168962015-07-07 23:59:00100501000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 09 Apr 2015 22:44:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 80 ден. и доплата од 270 ден. добијте миење со масажа на скалп + шатирање со капа на кратка коса + обликување во Фризерско Студио „ПЕРФЕКТ“. Искористете го попустот од 50% и подарете и го на вашата коса третманот кој го заслужува!]]>skopje41.99053721.4168962015-07-07 23:59:0035050700

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 09 Apr 2015 22:43:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 130 денари и доплата од 420 денари добивате шатирање со капа на долга коса, миење со масажа на склап и обликување во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“. Искористете го попустот од 50% и направете ја најдобрата промена на Вашата коса]]>skopje41.99053721.4168962015-07-07 23:59:00130501100

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 09 Apr 2015 22:39:00 +0200
<![CDATA[22 000 ден. за операција на катаракта (старачко перде) или операција на глауком (зелено перде) во реномираната поликлиника за очни болести „ОФТАЛМОС“. Искористете го попустот од 24% и погрижете се за здравјето на Вашите очи]]>skopje41.99590321.4289992015-07-08 23:59:00220002429000

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 09 Apr 2015 14:02:00 +0200
<![CDATA[ Пакет од 15 третмани за слабеење (5 body wrapping и 10 антицелулитни рачни масажи) за само 1790 денари во салонот за убавина „Шмизличка“. Искористете го попустот од 49% и слабејте здраво, брзо и ефикасно]]>skopje42.00762321.3697572015-07-07 23:59:001790493500

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 08 Apr 2015 12:29:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 19 денари и доплата од 99 денари добивате миење, ампула за ревитализација, маска за регенерирање и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 67% и имајте убава и здрава коса]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:001967300

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 03 Apr 2015 15:49:00 +0200
<![CDATA[Пролет и лето во Банско на 58% попуст во прекрасниот хотел „Мaria - Antoaneta Residence“! Со купон од 175 ден. и доплата во хотелот 16 евра добивате 1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE (доручек, ручек и вечера) + бесплатно користење на базен (внатрешен и надворешен), сауна, парна бања, фитнес сала. Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!]]>skopje41.82818023.4755522015-07-12 23:59:00175582790

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 02 Apr 2015 16:31:00 +0200
<![CDATA[Со купон од 90 денари и доплата од 300 денари за целосна депилација (раце, нозе, интима и пазуви) + ГРАТИС депилација на надусници со Depileve топол восок во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 40% и имајте мазна и нежна кожа]]>skopje42.00329021.4076552015-07-07 23:59:009040650

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 15:45:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 70 денари и доплата од 300 денари добивате 1 LPG третман, 1 Антицелулитна масажа и 1 третман електростимулации во салонот за убавина „Velvet Skin“. Искористете го попустот од 59% и направете ги најефикасните тремани за убаво и заводливо тело!]]>skopje42.00329021.4076552015-07-07 23:59:007059900

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 26 Mar 2015 13:51:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 денари и доплата од само 300 денари добивате фарбање со професионална фарба за коса, миење со масажа на скалп, ампула за ревитализација на сува и оштетена коса и фенирање во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го неверојатниот попуст од 50% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса!]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:005050700

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 15:21:00 +0100
<![CDATA[ Со купон од 100 денари и доплата од 450 денари добивате свечена фризура и професионална шминка во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 73% и бидете привлечна и заводлива на секоја свеченост!]]>skopje41.98639821.4664322015-07-07 23:59:00100732000

]]>
contact@kupinapopust.mkWed, 25 Mar 2015 13:39:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 200 ден. искористете го попустот од 50% за маникир со UV траен гел лак + декорација и боја по избор во "Nails Art Kolinda"]]>skopje41.98877521.4499472015-07-12 23:59:005050500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 12 Mar 2015 13:19:00 +0100
<![CDATA[Две ноќевања со појадок + 33 км. неповторилива рафтинг авантура на реките Тара и Дрина  во рафтинг камп „STARI DUD“ за само 2294 ден. по лице! Искористете го попустот од 39% и имајте прекрасен одмор исполнет со многу адреналин и забава! - за организиран превоз кликнете на следниов линк]]>skopje43.50517218.7775862015-07-06 17:00:002294393782

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:13:00 +0100
<![CDATA[Две ноќевања + 33 км. неповторилива рафтинг авантура на реките Тара и Дрина  во рафтинг камп „STARI DUD“ за само 1860 ден. по лице! Искористете го попустот од 41% и имајте прекрасен одмор исполнет со многу адреналин и забава! - за организиран превоз кликнете на следниов линк]]>skopje43.50517218.7775862015-07-06 17:00:001860413162

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:10:00 +0100
<![CDATA[Две ноќевања +  неповторилива САФАРИ тура во рафтинг камп „STARI DUD“ за само 1860 ден. по лице! Искористете го попустот од 38% и имајте прекрасен одмор исполнет со многу адреналин и забава! - за организиран превоз кликнете на следниов линк]]>skopje43.50517218.7775862015-07-06 17:00:001860383000

]]>
contact@kupinapopust.mkMon, 09 Mar 2015 15:07:00 +0100
<![CDATA[Двојно задоволство на 50% попуст! Тандем масажа на грб, врат и раце за двајца со ароматични масла за само 600 ден. во салонот за убавина "Urban Beauty"]]>skopje41.97914021.4455432015-07-12 23:59:00600501200

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 10:48:00 +0100
<![CDATA[Имајте средено, мазно и негувано тело! За само 300 ден. добивате депилација со ладен восок на  нозе + препони или раце + пазуви. Искористете го попустот од 40% во салонот за убавина “Urban Beauty“]]>skopje41.97914021.4455432015-07-12 23:59:0030040500

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 05 Mar 2015 10:44:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 220 ден. искористете го попустот од 51% за шеќерна депилација на регија: пола нозе + интима во салонот за убавина "Lady - M"]]>skopje41.99086921.4494152015-07-12 23:59:0010051650

]]>
contact@kupinapopust.mkThu, 19 Feb 2015 10:49:00 +0100
<![CDATA[Со купон од 50 ден. и доплата од само 350 ден. добивате ноќевање за едно лице во удобниот и топол амбиент на Вила „Никола“.  Искористете го попустот од 50% и уживајте во близина на Охридското езеро!]]>skopje41.09768520.8137092015-07-06 17:00:005050800

]]>
contact@kupinapopust.mkFri, 30 Jan 2015 09:48:00 +0100